solo 6c או לחפש רמקולים אחרים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

solo 6c או לחפש רמקולים אחרים?

AvlK

Recommended Posts

אני צריך לקנות רמקולים כי הישנים הלכו לעולמם (logitech x530 זקנים מאוד) , אני לא אודיופיל בכלל ודי נוב בכל מה שקשור לרמקולים. אבל זה לא אומר שאני רוצה לקנות רמקולים פשוטים ב 200 ש"ח אלא לטעום משהו איכותי יותר.

מה שאני צריך זה זוג רמקולים (סטריאו 2.0) טובים באזור ה 700 ש"ח , אני רוצה לחבר למחשב ולטלוויזיה (שני מקורות שונים) והבנתי שיש אי וודאות עד כמה טוב זה יהיה עם ה solo 6c:

http://hwzone.co.il/community/threads/540346-Microlab-SOLO-8-%D7%95-9-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2%D7%95-%D7%9C%D7%A9%D7%95%D7%A7/page3?p=4855281&viewfull=1#post4855281

אז אשאל ככה יש זוג אחר שמומלץ באיזור התקציב הזה עם האפשרות לחבר שני מקורות? או מה לגבי הגרסה החדשה של ה solo 6c?

אין לי במחשב כרטיס קול והם יחוברו למובנה בלוח , אבל יהיה בעתיד שדרוג ככה שאפשר לצאת מנקודת הנחה שיחוברו לכרטיס קול ראוי יותר.

ישמשו בעיקר למוזיקה וסרטים, לעיתים רחוקות משחקים (כי אני משחק עם אוזניות).

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם זו תופעה בלתי רצויה אך לא מטרידה במיוחד או בלתי פתירה.

אם אתה מחבר שני מקורות, נגיד מחשב וטלויזיה. כאשר המחשב כבוי/מושתק לא תהיה דליפה כי אין אות שמגיע לרמקולים - ואפשר לראות ללא הפרעות

אך גם במצב ששני המקורות דולקים ומנגנים, שומעים את המקור העיקרי טוב מאוד והדליפה נעלמת ולא מורגשת - רק אם יש שקט במקור הראשי אז אפשר להבחין בדליפה

רצוי לציין שאף פעם לא הגעתי לווליום של 50 או יותר (יש עד 60) .. רוב הזמן הווליום על 20-30 ושומעים חזק מאוד גם ככה(מהראשי) כך שהדליפה ממש בלתי שמיעה

מבחינתי הסולו הם עדיין המלכים הבלתי מעורערים בתחום האודיו התקציבי

**לא יודע אם סידרו את זה בדגמים החדשים.. תבדוק עם מישהו שקנה אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המידע ,

אז בכל זאת אשאר עם ה solo 6c.

שאלה נוספת על אופן החיבור.. גם בממיר יש יציאות אודיו וגם בטלוויזיה יש יציאות אודיו (בשביל תמונה הממיר והטלוויזיה מחוברים בhdmi), זה משנה לאן אני מחבר את הרמקולים (לממיר או לטלוויזיה) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא, לאיזה משני המקורות יש DAC יותר איכותי.

כי הם צריכים להמיר את הסיגנל הדיגיטלי לאנלוגי.

לא יודע אם תמצא מישהו שמכיר בדיוק את הרכיבים בממיר וגם בטלויזיה שלך.

הפתרון הכי טוב הוא להאזין לשניהם ולהשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...