vitacost עושים משלוחים לישראל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

vitacost עושים משלוחים לישראל?

pelegw200

Recommended Posts

הם שולחים לארץ,

הזמנתי לפני מס' חודשים אבקת חלבון 2.5 ק"ג ואם אני לא טועה המשלוח עלה בסביבות 30 דולר.

אני לא יודע אם עלות המשלוח תלויה במשקל החבילה..

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שולחים לארץ,

הזמנתי לפני מס' חודשים אבקת חלבון 2.5 ק"ג ואם אני לא טועה המשלוח עלה בסביבות 30 דולר.

אני לא יודע אם עלות המשלוח תלויה במשקל החבילה..

.

אני גם מעונין להזמין אבקת חלבון באותה כמות

תודה רבה על המענה :)

שמעתי שקיים איזה משהו עם קנייה ראשונה ב 10 $ האם שמעת על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים משלוחים , פחות מ3.6LBS המשלוח עולה לך 11$ , וכן אתה מקבל 10 דולר בהרשמה .

אם אתה מזמין אבקה של 2LB זה יוצא כאילו המשלוח חינם.

@D@nny , אני תמיד מזמיד 2LB ולא 5LB , לא עשו לך בעיות במכס או במשלוח ? כי מעל 75$ חייב לשלם מעמ , וגם המשלוח איטי יותר כי זה כבד ומתעקב במכס, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים משלוחים , פחות מ3.6LBS המשלוח עולה לך 11$ , וכן אתה מקבל 10 דולר בהרשמה .

אם אתה מזמין אבקה של 2LB זה יוצא כאילו המשלוח חינם.

@D@nny , אני תמיד מזמיד 2LB ולא 5LB , לא עשו לך בעיות במכס או במשלוח ? כי מעל 75$ חייב לשלם מעמ , וגם המשלוח איטי יותר כי זה כבד ומתעקב במכס, לא ?

סכום ההזמנה שלי יצא פחות מ75 לכן לא הייתה בעיה של מכס, מה שכן המשלוח היה די איטי. בערך חודש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

psychuil , תקרא מה שרשמתי , מתחת ל3.6LB זה עולה 11 דולר , אני אישית הזמנתי 8 מוצרים ביחד ולא הגעתי למשקל הזה , שילמתי 11 דולר.

דני אני חשבתי שהזמנת מעל 75$ כי רשמת אבקת חלבון של 2.5 קילו , לרוב כולל משלוח זה מגיע לבד למעל 75$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי IHERB לוקחים 6 דולר יותר על האבקה של אופטימום , המשלוח עוד 4 דולר ככה שיוצא 11 דולר יותר , ועוד הם מדגישים שהם לא אחראים על המשלוח ואין החזרים , זה נשמע לי כמו אתר גרוע מאוד , ויטה קוסט מחזירים כסף ומוצרים על ימין ועל שמאל במקרה של בעיה.

לנושא , כמה עולה לכם האבקות חלבון כל חודש ?

אם אני מזמין אופטימום 2LB מויטה קוסט , למרות שזה הכי זול שמצאתי , יוצא לי בסביבות ה110שקל לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מראה לך דוגמא של חנות שהייתי קונה ממנה עד שחבר המליץ לי על vitacost.

בישראל בודי אבקת חלבון של חברת סיינטרקס - עולה 389.

http://www.israelbody.org/syntrax-matrix-m5-%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A7%D7%A1-%D7%9E%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%A1---%D7%98%D7%A2%D7%9D-%D7%AA%D7%A4%D7%95%D7%96---%D7%A9%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%A8-%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%94-

הזמנתי מvitacost את אותה האבקה ב220 ולא לשכוח שמתוך ה220 בערך 120 הם דמי משלוח ועדיין חסכתי משהו כמו 170 ש"ח (השתשמתי בקופון של 10 דולר של אותו חבר).

http://www.vitacost.com/syntrax-matrix-5-0-bananas-and-cream

בנוסף אני מקבל כל יום קופונים שונים למייל מvitacost.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...