היי :) יש לי כמה שאלות לגבי רכישת משחקים לPS4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היי :) יש לי כמה שאלות לגבי רכישת משחקים לPS4

asafchik

Recommended Posts

שלום לכולם :D:D

קניתי לאחרונה פס4 בארץ ויש לי מס׳ שאלות בנוגע לרכישת משחקים.

שמתי לב שלעתים המחירים בחנות בפיאס ממש גבוהים אפילו ביחס למחירי דיסקים בארץ, אלא אם כן יש הנחה.

כל המשחקים בקספ מוצעים לרוב באותו מחיר או נמוך יותר פרט לקילזון וknack שעולים זול יחסית בסטור.

אז:

1. האם אתם מכירים חנויות שמוכרים משחקים דיגיטליים ובאופן זול? כמו שיש לאתרי מחשב? הכוונה לאתרים כגון CJS ודומיהם. מבדיקה בגוגל לא מצאתי, אבל אולי מישהו פה יודע משהו שגוגל לא.

2. שאלת נוב קלאסית - אם קניתי משחק מאמזון והוא בפורמט ntsc, יעבוד אצלי? אני חושב שהמכשיר שלי הוא pal. נקנה בארץ בכל זאת.

3. ואם שום דבר לא צלח, מכירים חנויות שמוכרים את הדיסקים בארץ בזול? ובחו״ל בזול ואין עליהם דמי משלוח משוגעים כמו באמזון?

תודה רבה :xyxthumbs::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2-אין הגנה אזורית למישחקי

מה שיכול כן להיות בעיתי ,ולא בדקתי בPS4 ,אבל זה היה בעיה בPS3

זה שדברים כמו DLC (תוכן נוסף למישחק ),אפשר היה לקנות רק מהחנות הווירטואלית של אזור המישחק

(היה 3 אזורים ,והיה אפשר לירשם באותה הקונסולה ל3 חנויות שונות )

PS4 יחסית חדש ,לוקח זמן להורדת מחירים

בגדול חנויות כמו זהבי בדרך כלל מוכרות במחיר שפוי

בדרך כלל אני קניתי מחנויות מאנגליה

בבאיבי ,יש כרגע בעיה ,בגלל שהם פתחו שרות שמקל על מוכרים למכור למיגוון ארצות ,כולל

הרבה פעמים שעושים חיפוש ,המחיר לכאורה ניראה זול ,אבל אז אתה רואה תוספת משמעותית במחיר ,שלא צמודה למחיר+מישלוח

ולא רואים את זה בתוצאות החיפוש

מה גם שהמישלוח במקרה כזה ,קודם כל נישלח למרכז של איבי ,ומשם אליך

לי לקבל מישלוח אחד כזה ,לקח המון זמן ועלה די הרבה כסף

עדיף בדרך כלל דואר רגיל למישחקים ,ואין מס עם החבילה +משלוח פחות מ70$

רק מעל 70$

בכל מיקרה זה בעיה די חדשה באיבי ,בעבר הרבה פחות מכרו לישראל ,אל ידעתה בקלות מחיר +משלוח ,בלי חישוב מכס רק ,עם החבילה היתה חיבת במכס

וניתפסת במכס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...