|עזרה||ps4 בין שובעיים הלך ה- BLU RAY - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עזרה||ps4 בין שובעיים הלך ה- BLU RAY

mr.am

Recommended Posts

שלום לכולם.

סורי זה קצת ארוך אבל אודה לעזרה או רעיוניות.

התחדשתי לפני כשבועיים ב אשר נקנה באמזון ונשלח אלי במזוודה מארצות הברית.

עד היום הייתי שמח ומשועשע מהקונסולה וBF4 שלי.....

אך היום חרב עולמי... זה התחיל בזה שהדיסק סירב לצאת ולאחר חיפושים באינטרט הבנתי שניתן להוציא אותו ידנית כפי שמופיע באתר של .

אבל כאן לא תמו צרותי כאשר הכנסתי אותו שוב הוא סירב להכינס :( ובכל פעם שהדלקתי את המכשיר נשמע רעש כאילו שהוא מנסה לפלוט את הדיסק שאין בפנים!!!!

גם את זה פתרתי ע"י עדכון תוכנה מחדש (כפי שהמליצו באינטרנט) .

אך לצערי שוב הדיסק סירב להיבלע מגיע עד לחצי ונתקע :(

לפי אך שזה נראה המכשיר קיבל פצצה במזוודה ואולי נשבר משהו בתוך הכונן האופטי ( ע"י ניעור המכשיר ניתן לשמוע משהו רופף שזז מצד לצד).

***** לשלוח את המכשיר לחול לתיקון לא בעיה ואני מוכן לשלם את ה300 שח משלוח.. אך לפי מה שהבנתי באתר המכס במידה והם יחליטו להחליף לי מכשיר אני אשלם מכס גם אם ההחלפה בוצע במסגרת האחריות (יחי מדינת ישראל)

לנסות לדבר עם ישפאר אני חושב שזה חסר סיכוי שיקבלו אותו לתיקון אלה אם מישהו יכול לחדש לי משהו?

לשלוח אותו לאחת המעבדות בארץ ? וגם לא בטוח שהם ידעו להתמודד עם המכשיר אחרי הכל הוא חדש... ולפי אך שזה נראה לא ניתן להשיג חלקים בטח ובטח שלא כונן.

מה אתם ממליצים או הייתם עושים במקומי? האם לנסות לדבר עם ישפאר ? לשלוח למעבדה פרטית בתקווה שידעו לתקן או לשלוח לחול ולהסתכן בתשלום מכס?

או שבכלל להישאר אותו אצלי ולהוריד משחקים מה PSN(יוצא הרבה יותר יקר למשחק) ולוותר על הכונן האופטי ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPSN לפעמים יש מיבצעים

בגדול אני לא ממליץ בארץ ,לקנות קונסולות בשנה הראשונה שלהם בשוק

חוץ מלמי שיש כסף מיותר

גם בגלל המחיר בישראל ,גם בגלל היד שניה שחלש פה ,וגם בגלל נושא האחריות שבעיתי בארץ

מה שכן כבר קניתה ,אז יש 2 אפשרויות לדעתי

1-לנסות למכור את המכשיר איך שהוא ,להסביר את הבעיה ,ולמכור כמכשיר רק לרכישות דיגיטליות ,כל עוד לא מתקנים אותו

חלק מהאנשים יסכימו לקנות במחיר נמוך ,סתם לדוגמה 1500 שקל

2- לישתמש בו בעיקר לבילעדים שאתה אוהב ,באטלפילד 4 לדוגמה זמין לPC ,ובארץ , פשוט מישתלם הרבה יותר

למי שלא זונת גרפיקה וחיב שדרוגים כל הזמן

PC טוב אולי היה עולה לך 1000-2000 יותר ברכישה הראשונה ,אבל האפשרויות שלו והגמישות שלו רחבות בהרבה

ןיש לך אורגין וסטים וGOG וכו עם המבצעים שלהם

אין מה לעשות בישראל אין שוק השכרה\יד שניה מפותח לקונסולות ,מה שגורם להחזיק קונסולה עסק יקר

לי יש 3DS וWIU ,אבל אני משחק בהם רק בילעדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בודק מול , יש מקרים בהם הם עזרו בתיקונים כאלו ואחרים, לפעמים עם תשלום רק על משלוח לצד אחד. מבחינת מכס, ראיית שמישהו העלה פוסט לא מזמן על איך מתמודדים עם העניין (משהו כמו לגשת עם הPS4 למכס), בכל מקרה תיקון שלא במסגרת האחריות בארץ נראה לי יכול לעלות לא מעט (בעיקר דרך ישפאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי ...התיקון היחיד שישפאר בארץ זה החלפת הרדסיק ... כל שאר התקלות מתבצעת החלפה לחדש .. כמובן למי שיש אחריות .

אקפוץ איתו לאחד המעבדות בראשון לבדוק אוחזי הצלחה לפני שפותחים . במידה ולא אדבר עם :(

או שבכלל עדיף להשאיר אותו ככה ולקנות משחקים בPSN ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להתסדר עם החנות ב- psn עדיף שלא תשלח. אם מה שאתה אומר נכון, מדובר בהרבה כסף.

עם הזמן תוכל להחליף כונן במידה ויגמר לך המקום או שחצי טרה לא יספיק לך.

אבל אני מבין אותך, זה מעצבן מאוד שמשהו נדפק כבר בהתחלה.

אולי שווה לנסות לבדוק אם אפשר למצוא חלקי חילוף באופן עצמאי ולהזמין.

באופן יחסי, הפס4 מאוד מאוד קל לפירוק והרכבה מחדש.

יש אינספור מדריכים שמראים איך לעשות את זה.

קח בחשבון שברגע שמסירים את הברגים מאחורה, אין אחריות.

הם מכוסים בנייר מיוחד כזה, שאם מורידים אותו אי אפשר להחזיר אותו ואז בוודאות יודעים שפתחת את המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה להחליף כונן אופטי לבד , ולפי מה שאני יודע זה בהחלט לא קשה .

הבעיה שאין עדין חלקים בשוק ,כרגע רק ביפן ניתן לקנות חלקים חלופיים וגם לא את כולם.

אחכה עם זה או שאולי אנסה לשלוח אותו עם מישהו שטס לחול :(

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...