רוצה ללמוד תואר בניהול מערכות מידע. - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה ללמוד תואר בניהול מערכות מידע.

tal_n1

Recommended Posts

אהלן חברים,

אני רוצה להתחיל באוקטובר הקרוב לימודי תואר ראשון בניהולך מערכות מידע במכללת אור יהודה.

אלו הם רשימת הקורסים: http://www.mla.ac.il/?CategoryID=3560

אני יכול להעיד על עצמי שאני חלש במתמטיקה ואני לא הכי ריאלי שיש. עד כמה זה ייפגע בי והאם הלימודים כוללים בתוכם מתמטיקה אכזרית ממש או משהו שאוכל להתמודד איתה ביחס לפרטים שכתבתי כאן ? :)

שאלה נוספת, האם התואר נחשב בשוק היום ומהו טווח הממוצע של המשכורות בשוק לאנשים אשר עוסקים בעבודה זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם 3 קורסים במתמטיקה בשנה א'.

חדו"א זה קורס בסיסי שבכל תואר ריאלי לומדים אותו, לגבי אלגברה לינארית זה אולי קצת יותר קשה. אבל 3 קורסים זה לא כ"כ נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשכר, בכל עבודה זה שונה ואינדיוידואלי.

בניתוח מערכות מידע אם אתה ממש תותח אתה יכול להגיע למשכורות גבוהות מאוד.(כמה גבוה ? חפש טבלאות שכר בהיי טק למתחיל זה נע בין 10 ל 17 אלף שקל בדר"כ )

אגב התואר הוא לא נחשב הכי קשה אבל הוא דיי מתמטי ברובו למרות שאין בו קורסים במתמטיקה דרושה חשיבה מתמטיקה ב 80% מהקורסים שיש להם פה במסלול וחשיבה מתמטית תיאורתית שהיא לא קלה כלל.

ובכלל במערכות מידע שמים דגש על מתמטיקה הסתברותית וסטטיסטית ומודלים מתמטים ... ככה שרוב הזמן אתה מכווץ מספרים, צריך לאהוב מתמטיקה בשביל לעבור את התואר בכיף.

אם זה משהו שאתה מתחבר אליו.. לך על זה ואם אתה לא בטוח אז אני אומר שבכל זאת תירשם לתואר כי זה פותח אופקים ולך תדע מה תגלה ותתחיל לאהוב...

שיהיה בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשכר, בכל עבודה זה שונה ואינדיוידואלי.

בניתוח מערכות מידע אם אתה ממש תותח אתה יכול להגיע למשכורות גבוהות מאוד.(כמה גבוה ? חפש טבלאות שכר בהיי טק למתחיל זה נע בין 10 ל 17 אלף שקל בדר"כ )

אגב התואר הוא לא נחשב הכי קשה אבל הוא דיי מתמטי ברובו למרות שאין בו קורסים במתמטיקה דרושה חשיבה מתמטיקה ב 80% מהקורסים שיש להם פה במסלול וחשיבה מתמטית תיאורתית שהיא לא קלה כלל.

ובכלל במערכות מידע שמים דגש על מתמטיקה הסתברותית וסטטיסטית ומודלים מתמטים ... ככה שרוב הזמן אתה מכווץ מספרים, צריך לאהוב מתמטיקה בשביל לעבור את התואר בכיף.

אם זה משהו שאתה מתחבר אליו.. לך על זה ואם אתה לא בטוח אז אני אומר שבכל זאת תירשם לתואר כי זה פותח אופקים ולך תדע מה תגלה ותתחיל לאהוב...

שיהיה בהצלחה !

תודה רבה על התשובה המפורטת.

הבעיה שלי היא שאני ממש לא מסתדר עם מתמטיקה, השאלה היא מזה אומר "חשיבה מתמטית"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המפורטת.

הבעיה שלי היא שאני ממש לא מסתדר עם מתמטיקה, השאלה היא מזה אומר "חשיבה מתמטית"?

קשה להגדיר את זה. יש כל כך הרבה מבחנים באינטרנט שיתנו לך תשובה לשאלה הזו... נסה כמה מהפופולאריים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להגדיר את זה. יש כל כך הרבה מבחנים באינטרנט שיתנו לך תשובה לשאלה הזו... נסה כמה מהפופולאריים יותר.

יש לך דוגמא לתת לי? לא מוצא משהו ספציפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...