המלצה למוד גרפיקה לסקיירים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למוד גרפיקה לסקיירים

elyaz

Recommended Posts

התקנתי את המוד הזה:

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30936/?

ע"פ מדריך הוידאו שמופיע בעמוד של המוד בNEXUS.

הכל היה טוב ויפה עד שהתקנתי את הקבצים של ENBSeries v0.254, מה שגרם לי לירידה גדולה בFPS

האם יש מוד שפחות "טוחן" את המחשב?

אשמח לקבל המלצות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט שלך?

ENB הם מאוד כבדים ומשלבים המון אפקטים שדורשים יחסית הרבה. אצלי לדוגמה עם ENB די בינוני אני מריץ את המשחק באיזור ה- 35-40 FPS.

shift + enter אם אני לא טועה בזמן משחק יציג לך תפריט הגדרות של ה- ENB. תוכל לבטל שם חלק מהאפקטים ולחסוך קצת FPS.

אם אתה לא מצליח להריץ ENB תשאר לדעתי עם המודים הגרפיים הרגילים, טקסטורות ותאורה: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/searchresults/?src_cat=62

תנסה אולי גם ENBים שלא כוללים SweetFX (בד"כ יהיה כתוב בתיאור המוד אם זה כולל אותו, אם לא פשוט תבדוק את הקבצים של המוד אם הוא מגיע עם תיקיה בשם SweetFX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

עידן- כבר החלפתי לגרסת הביצועים:(.

אילן- המפרט שלי (שמופיע גם בצד :)) מעבד 3570 כ.מסך 7870. מחיפוש באינטרנט הבנתי שזו לא הבעיה רק אצלי ובאמת המוד הזה דורש המון.

בעיקרון אחרי שהורדתי SFO ושיחקצי קצת עם ההגדרות בתפריט ENB הממוצע עלה ל 30-40 בערך, והאמת עדיין הגרפיקה מדהימה.

דרך אגב, ראיתי באיזה מקום המלצה על HiAlgo הורדתי את זה אבל זה לא שיפר לי שום דבר. (בדקתי גם ללא ENB ולא היתה שום השפעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על טאפאטוק, אני לא רואה את המפרט בצד :) סהכ זה נראה שאתה מקבל fps סביר (וראיתי מחשבים חזקים יותר שמקבלים fps לא בהרבה יותר גבוה עם enb)

Hialgo זכור לי שקראתי שהוא לא הכי עוזר. אולי אפילו פלסיבו...

בenbים החדשים משולב כבר enbboost שאמור לשפר קצת את צריכת הזיכרון של המשחק ולשפר בקצת את הביצועים עם enb. לא יודע כמה זה עוזר, אבל זה כבר מגיע עם enb, אז למה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לציין שאם תצליח לשחק בהגדרות של ה- enb ולהריץ את זה בצורה סבירה, Realvision enb נראה פשוט מדהים, בעיקר עם כל המודים שמומלצים בדף שלו. יחד איתו, סקיירים נראה כמו משחק שונה לחלוטין מהגרסה הרגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...