התייעצות בנוגע לשילוב עבודה ולימודים בתחום רשתות - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע לשילוב עבודה ולימודים בתחום רשתות

QWERRREWQ

Recommended Posts

תודה על המענה multicore, אני אכן יתכונן לשאלות ותודה שהסבת את תשומת ליבי.

עכשיו, לגבי קורות החיים - יש משהו שאפשר לשפר בהם או שיש בהם טעות כלשהי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שגיאות כתיב בקו"ח. תתקן אותן. אני לא מתחום ה IT אבל אולי באמת תבהיר את זה שעבדת בזה מגיל צעיר. כמו שאמרו לפני שלא ייראה ש"נתקעת".

בכל מקרה אני חושב שיש שני שלבים שקורות החיים שלך אמורים לעבור. קודם את כוח האדם, שזה אומר בהרבה מקרים אנשים (בדרך כלל בחורות) שלא מבינים מה הניסיון שלך אומר ועוברים על קורות החיים ומנפים את אלה שאין בהם BUZZWORDS שקיבלו ברשימת הדרישות. אחרי זה כשהם ניפו 99% מפנים למנהל מקצועי, פחות או יותר, והוא מחליט אם להמשיך.

אני מנחש שכנראה אתה נתקע בשלב הראשון. השאלה כמובן איך אפשר לעבור את המגבלה בלי לשקר. למשל, יכול להיות שרשום Remote Desktop ופשוט לא מבינים שזה ה RDP שרשמת.

בקשר לשגיאות הכתיב

• הכירות -- היכרות

אתה יכול לרשום בשפות

עברית- ברמת שפת אם או פשוט לרשום שפת אם.

אנגלית- רמה בינונית גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורות חיים נראים בסדר גמור.

לכמה משרות כבר ניסית להגיש מועמדות?

סדר גודל של 80 משרות פלוס מינוס

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש לך שגיאות כתיב בקו"ח. תתקן אותן. אני לא מתחום ה IT אבל אולי באמת תבהיר את זה שעבדת בזה מגיל צעיר. כמו שאמרו לפני שלא ייראה ש"נתקעת".

בכל מקרה אני חושב שיש שני שלבים שקורות החיים שלך אמורים לעבור. קודם את כוח האדם, שזה אומר בהרבה מקרים אנשים (בדרך כלל בחורות) שלא מבינים מה הניסיון שלך אומר ועוברים על קורות החיים ומנפים את אלה שאין בהם BUZZWORDS שקיבלו ברשימת הדרישות. אחרי זה כשהם ניפו 99% מפנים למנהל מקצועי, פחות או יותר, והוא מחליט אם להמשיך.

אני מנחש שכנראה אתה נתקע בשלב הראשון. השאלה כמובן איך אפשר לעבור את המגבלה בלי לשקר. למשל, יכול להיות שרשום Remote Desktop ופשוט לא מבינים שזה ה RDP שרשמת.

בקשר לשגיאות הכתיב

• הכירות -- היכרות

אתה יכול לרשום בשפות

עברית- ברמת שפת אם או פשוט לרשום שפת אם.

אנגלית- רמה בינונית גבוהה.

תודה על תיקון השגיאת כתיב, ולגבי מה שכתבת על ה BUZZWORDS, זה נשמע לי מאוד נכון ואם תשים לב לפני כמה תגובות חשבתי על משהו בכיוון, אולי כדאי באמת ללמוד את נושא ה AD וה EXCHANGE באופן ממש בסיסי ואז פשוט לצרף את זה ל BUZZWORDS בקו"ח וכך לעבור את שלב הסינון הראשוני.

ואולי זה שאין לי תעודה גם מפיל אותי בשלב הסינון הראשוני.

multicore - לחוות דעתך אשמח.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אין יותר מדי מה ללמוד. תשים לב לסעיפים שאני ציינתי שהם חלק מהתפקיד בהלפ דסק.

כמובן שכל קובץ קו"ח עובר סינון (אפילו אוטומאטי) אצל רכזת כ"א/גיוס שאין לה חצי מושג מה כל מילה אומרת והיא רק עושה עבודת סינון ראשונית לפני שהיא בוחנת את התוכנות האישיות של אותו מועמד כדי לראות שהציפיות מתאימות לשני הצדדים.

אתה יכול לרשום שיש לך ידע בניהול משתמשים, אבל מה תענה כאשר ישאלו אותך מאיפה הוא נרכש אולי אפילו ישאלו אותך שאלה "טריקית" כמו מה ההבדל בין universal group ל global group?

זה נראה לי באמת קצת מוזר שמתוך ה80 משרות ששלחת אליהן קו"ח לא קיבלת אפילו תשובה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על המענה multicore,

מה שאני מבין ממך ומהאדון yigael זה שבעצם אני צריך לשנות את הקו"ח שלי באופן שיעברו את הסינון הראשוני, בלי זה אין לי סיכוי, מה שאומר שאני צריך לכתוב שיש לי כן ידע וקצת ניסיון ב AD ו EXCHANGE כדי שאני יעבור לשלב השני של הסינון - אז בוודאי גם יתייחסו לניסיון שיש לי ואז לקוות שלא ישאלו אותי יותר מדי שאלות מורכבות בבחינה.

אני גם רוצה לציין שחזרו אלי ממש טיפה טלפונים, אבל רובם זה יותר למשרת טכנאי ואיזשהי תמיכה טכנית בחברה של קופות רושמות שלא יודע עד כמה זה רלוונטי לתחום.

דרך אגב, התחלתי לפני כשבועיים ללמוד מ CBT Nuggets באופן מסודר את החומר של AD כך שאולי עד שיגיע הריאיון המיוחל אני גם ידע לענות על שאלות יותר מורכבות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...