משהו מוזר עם VMWARE WORKSTATION שעליו מותקנת מכונה וירטואלית של WIN7 32BIT - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מוזר עם VMWARE WORKSTATION שעליו מותקנת מכונה וירטואלית של WIN7 32BIT

moshebit

Recommended Posts

שלום ,

יש לי מחשב ושמתי כרטיס SD CARD בפנים ועליו מותקנת VMWARE WORKSTATION כולל IMAGE של 7 וכל התקנות על כונן SD CARD החיצוני,

עכשיו הבעיה היא שאני נגיד עושה פעולות העברות קבצים בתוך המכונה WIN7 אני רואה במחשב שלי דרך מנהל משימות שארד דיסק רושם לי על 100 אחוז שהוא לא אמור לרשום בכלל , מכוון שהביצוע הוא כתיבה ל SD CARD ולא קשור ל HARD DISK כי VMWARE התוכנה עצמה וגם 7 על כונן חיצוני , נגיד אם הוא אמור כן לרשום אז 1% משהו כזה ולא 100 אחוז ,

אשמח לעזרה בנושא הזה ,

תודה ענקית , וחג שמח וכשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אני יוכל לצלם לך את הנתונים על המשאבים ?

לגבי הדיסק כרגע הוא ביקש להתקין לי VMWARE חדש אז אני לא נכנסתי עדיין למכונה עצמה , שאני יעבוד בתוך המכונה אז אני ינסה לתפוס שזה מעלה את

האחוזים של ארד דיסק ( גם האחוזים של המעבד והזיכרון עולים אבל זה הגיוני ) .

תודה .

עריכה : מצאתי משהו , אם זה לא מספיק אשמח אם תכווין אותי ואני יתן לך יותר פרטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ,

אז העלאתי את התמונה שהבאתי לך , מראה שמה תחת HARD DISK שיש שמה פעילות של קבצי VMWARE ,

וגם הסתכלתי קצת ברשת כמו פה לדוגמא : http://www.sevenforums.com/virtualization/115263-problems-utorrent-windows-xp-guest-vmworkstation-7-1-a.html

ורשם שמה שהשימוש ב UTORRENT ב VMWARE גורם לשימוש בארד דיסק פי 3 , זה הגיוני או הוא סתם מחרטט ?

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלי המופלא resource monitor - אתה יכול לראות את תהליך ניגש לאיזה קובץ (או -data) עם הנתיב המלא שלו. כמוכן, אתה גם רואה איזה התקן איחסון בשימוש.

תשתמש במידע הזה.

אם ה Hypervisor רץ מתוך כרטיס SD הוא יבצע פעולות עליו, אבל בגלל משתני סביבה גלובליים במערכת ההפעלה שלך יכול להיות מצב שהוא יגש גם לדיסק הקשיח של מערכת ההפלעה לצרכים כמו paging או כתיבה ל temp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלי המופלא resource monitor - אתה יכול לראות את תהליך ניגש לאיזה קובץ (או -data) עם הנתיב המלא שלו. כמוכן, אתה גם רואה איזה התקן איחסון בשימוש.

תשתמש במידע הזה.

אם ה Hypervisor רץ מתוך כרטיס SD הוא יבצע פעולות עליו, אבל בגלל משתני סביבה גלובליים במערכת ההפעלה שלך יכול להיות מצב שהוא יגש גם לדיסק הקשיח של מערכת ההפלעה לצרכים כמו paging או כתיבה ל temp.

תודה ,

איפה אני רואה מאיפה רץ hypervisor דרך משאבים , כי אני בפנים ולא מוצא את השם , וגם על איזה קבצי vmware אני אמור לראות בתהליכים של DISK ולראות את הנתיבים שלהם ?

עריכה : אני רואה שרוב הקבצים רצים מכונן F חיצוני , יש איזה שניים שקלטתי שהם על נתיב C: של :

c:/pagefile.sys שני קבצים vmware ו-VMX רצים מנתיב הזה של , זה אמור להשפיע על ארד דיסק ? מזה אומר pagefile ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפילו לא יודע כבר לאיזה בסיס של ידע לחזור איתך... תעשה קצת מחקר על מה שאתה רוצה לבצע.

hypervisor הוא שכבת התוכנה שמדמה את המשאבים למכונה הוירטואלית דרך הברזלים של החומרה עצמה. פתרון ה hypervisor שלך הוא VMware Workstation.

חלק מהמשאבים שהוא ניגש אליהם נמצאים על כרטיס SD ועליהם חלים ההגבלות של כרטיס SD מבחינת כתיבה/קראיה/גישה אקראית וחלק יהיה גם אמצי איחסון שמערכת ההפעלה שלך הגדירה בו גישה כנגזרת ממשנתני סביבה כלליים. תקרא שוב את כל מה שכתבתי לך בדיון ותקדיש כמה דקות כדי להבין את זה.

ב resource monitor אתה יכול לראות בצורה מאוד ברורה את כל הפרטים האלו. זאת המטרה של הכלי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה , קראתי שוב ,

ורק שאלה קטנה בנוגע לזה : "

וחלק יהיה גם אמצי איחסון שמערכת ההפעלה שלך הגדירה בו גישה כנגזרת ממשתני סביבה כלליים. "

לא הצלחתי להבין את מה שהתכוונת פה , אשמח אם תוכל לפרט לי על זה בבקשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח command prompt ותפעיל את הפקודה set.

עכשיו ברור על מה אני מדבר?

כן קראתי על זה , אז בעצם המשתנים שמוגדרים במחשב אז VM משתמש בהם וזה בעצם השימוש שנעשה בכתיבה לארד דיסק של ?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השכבה של ה hypervisor שלך נמצאת בתוך השכבה של מערכת ההפעלה (בניגוד ל ESX/Xen/KVM למשל).

אז זה אומר שסתם התקנתי בכונן F: למנוע ממזיקים להגיע לכונן ארד דיסק שלי וגם שהיה נקי ,

או שחלק קטן מאוד רץ על ארד דיסק וחלק הנכבד על כונן F : ?

אני הרי התקנתי גם את התוכנה VMWARE WORKSTATION על כונן F: אז איך זה עדיין נמצא השכבה של HYPERVISOR במערכת הפעלה , יש אפשרות להזיז את זה לכונן F ? ( אשמח אם תוכל להראות לי בבקשה איך אני מזהה במשאבים שהתכונה HYPERVISOR על שכבת של כונן C)

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...