התנתקתי מנטויזון (או ככה לפחות הם הבטיחו) מחפש ספק חדש - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנתקתי מנטויזון (או ככה לפחות הם הבטיחו) מחפש ספק חדש

lompy

Recommended Posts

אנשים שאין להם ידע בסיסי ומקיף במחשבים תמיד יהיו מוגבלים ו/או ברחמי אחרים.

אומנם התמיכה של הוטנט מאוד מוגבלת, אך מאז שהתחברתי(שנים רבות) לא הצטרכתי להתקשר אליהם אפילו פעם אחת.

האמת שפעם אחת התקשרתי אך הבעיה היתה זמנית, השיחה שלי לא היתה נחוצה, והבעיה אולי בכלל לא היתה קשורה אליהם.

לעומת 012 ובזק בינלאומי שהיו להם לא מעט צרות שהצריכו את התקשרותי במשך השנים בהם הייתי מחובר אליהם.

מה שמחזיר אותי לטענה שעדיף חברה עם שירות לקוחות גרוע, אך ללא בעיות המצריכות התקשרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לכל מי ששוקל לעבור להוטנט, רק קחו בחשבון שאין שם תמיכה טכנית מכל סוג שהיא. ענתה לי כרגע נציגה שלהם, ביקשתי עזרה בהגדרת החיבור אליהם, אמרה לי לפנות לבזק. כששאלתי למה, טענה שהם "לא תומכים בראטורים". ניסיתי להבין מה הקשר בין תמיכה בראוטרים לעובדה שאני סה"כ רוצה להזין את שם המשתמש והסיסמה שלהם על מנת להתחבר אליהם - ללא הצלחה.

בסוף הסתדרתי לבד, אבל מי שלא מבין ברשתות/הגדרות ראוטר שלא יתחבר אליהם.

I don't think you need a user name and a password. Simply choose DHCP when configuring WAN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

אני משלם 85 שקלים תשתית מחיר רגיל וממוצע (בהנחה שמדובר בתשתית 30).

30 שקלים ל 30 Mbps (מהירות העלאה 1.5 Mbps) כולל תיבת דואר 4 רגיל לבזב"ל. יקר ב-10 ש"ח מרוב שאר הספקיות.

35 שקלים לקו טלפון נייחים וניידים ללא הגבלה מעולה. איפה?

15 שקלים על קו נוסף 200 דקות שיחה לנייחים. יקר, אך סביר. אפשר לקבל 200 דק' חינם לניידים במקום בקו השני בחברה כמו נטוויז'ן.

סה"כ 165 שקלים כולל מע"מ לחודש.

מה זה נחשב - זול, יקר, סביר?

נחשב סביר בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה בבזק בינלאומי.

הם נתנו קו טלפון 1500 דקות נייח \ ב- 30 שח לחודש,

+ 10 שח לראוטר שלהם מסוג PRIVATEBOX, אבל אפשר גם בלעדיו אם הם לא ספק האינטרנט שלך.

מכיוון שחלף זמן מאז קיבלתי את זה לא יודע אם דיל כזה עדיין תקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה בבזק בינלאומי.

הם נתנו קו טלפון 1500 דקות נייח \ ב- 30 שח לחודש,

מכיוון שחלף זמן מאז קיבלתי את זה לא יודע אם דיל כזה עדיין תקף.

הדיל תקף.

אבל יש להם דרישה משונה שתיקח אותם גם כספקית, כך שזה לא רלוונטי.

ו-35 ללא הגבלה בעיקרון יותר טוב, אבל זה לא נראה לי דיל אמיתי. צריך להתייחס לזה בתור תשלום של 50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 40? 35+15=50. ה-200 דק' זה פיצוחים.

בכל מקרה, תודה שאישרת לי שהם מאפשרים ללקוחות בטלפון בלבד להישאר מחוברים.

שאלתי את הנציגה מה קורה אם אני מתחבר לשני השירותים ומתנתק מהספקית למחרת, והיא טענה שזאת עסקת חבילה ולא יתאפשר.

דהיינו, שיקרה כהרגלם בקודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...