שדרוג כ.מסך, שאלה בנוגע לצוואר בקבוק אפשרי + ספק כוח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג כ.מסך, שאלה בנוגע לצוואר בקבוק אפשרי + ספק כוח

haims84

Recommended Posts

שלום אנשים טובים,

אני מעל 3 שנים משתמש בכ.מסך מסוג 6950 שנפתח ל6970. להלן המפרט המלא שלי -

WIN 8 Pro X64

Core I5 750 2.6GHZ

p55-US3L GIGABYTE

12GB RAM KINGSTON

ATI 6950 2GB Flushed to 6970

Power supply 550W HEC WIN

COOLER MASTER II ADVANCE

Dell 2311h

סה"כ הכרטיס עושה עבודה טובה מאוד עדיין ברוב המשחק, אבל לצערי הוא לאחרונה מתחיל להתחמם ל100 מעלות (לעיתים יותר) וכל משחק עם מעט גרפיקה כבדה, המאוורר שלו הופך למכונת כביסה רעשנית שפשוט קשה מאוד לסבול .

המחשב עבר ניקוי מלא לא מזמן, כולל הכרטיס עצמו שאף לפני כמה חודשים היה אצל KSP בבדיקה עקב כך שהמאוורר היה עושה רעשים של תקתוקים מוזרים שכאלה, אך נמצא תקין (מפתיע).

כשבכל מקרה אני חושב שאולי הגיע הזמן לשדרג את הכרטיס שלי וחשבתי על 290 הזה -

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/msi-amd-radeon-290-4gd5-mbtsa-psh-p-16185?language=he

השאלה שלי היא האם עלול להווצר לי איזשהו צוואר בקבוק בגלל המעבד הטיפה מיושן שלי (בכל זאת בן 4 או 5 שנים) וגם אם לא עלולה להיווצר לי איזושהי בעיה בגלל הספק כוח שאמנם אינו ג'נרי אבל להבנתי נמצא ממש על הקצה מבחינת מה שהכרטיס דורש.

כך או כך אני מתכוון בחודשים הקרובים לקנות לוח אם ומעבד חדש, אבל כרגע לדעתי הכ.מסך קצת יותר קריטי .

אשמח לשמוע דעות והמלצות בעניין הכרטיס, צוואר הבקבוק והספק ...

תודה !

חיים

- - - תגובה אוחדה: - - -

ועוד שאלונת קטנה, במידה ואני מחבר לכרטיס הנ"ל חוץ מהמסך הקיים גם באופן קבוע, האם ישנה אפשרות לחבר אליו מסך מחשב נוסף ? דרך הDISPLAY PORT לדוגמא, כמו שהייתי עושה עד עכשיו עם הכרטיס הקיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שהמחשב עבר ניקוי אבל לא אמרת אם שמת משחה מחדש על הכרטיס מסך, כי רוב הסיכויים שזה מה שיעזור.

בוודאי שיהיה צוואר בקבוק עם i7-750+R9 290.

אתה יכול לחבר לכרטיס מסך 4 מסכים ואפילו יותר עם HUB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה ABL .

1 -אני מתנצל על הבורות, אבל איזו משחה ניתן לשים על הכ.מסך ? ואיפה ?

2- הנחתי ככה, השאלה על איזה צוואר בקבוק אנחנו מדברים, רמה כזו שאין בכלל סיבה לקנות כרטיס עד שאשדרג גם את המעבד, או פספוס של כמה אחוזים ?

3- תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- צריך להוריד את הגוף ולשים מחדש משחה טרמית בין המעבד לגוף . יש פה איפשהו מדריך נראה לי אם לא אז תראה ביוטיוב.

2- צוואר בקבוק משמעותי מאוד. עדיף שתשדרג את כל השילוש כולל ספק איכותי וחזק יותר אם תרצה לעשות OC.

3- בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...