מה עלי ללמוד בישביל לעבוד כשגריר? - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עלי ללמוד בישביל לעבוד כשגריר?

Re_Boot

Recommended Posts

שלום לכולם ובוקר טוב,

אני מעוניין להיות שגריר של מדינת במדינה אחרת. יש לי כמה דברים שלא הבנתי אשמח אם תעזרו לי :).

1) מה עליי ללמוד באוניברסיטה? יחסים בין לאומיים?

2) מה המשכורת של שגריר?

תודה מראש לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שונים שלמדו דברים שונים ועשו דברים שונים בחיים לפני שהפכו לשגרירים. סליחה, אבל השאלה די מטופשת.

באופן טבעי, אם אתה רוצה קריירה של דיפלומט, להכנס לתכניות כגון אלו זה סוג של התחלה. זה לא מבטיח שום דבר, זה רק אומר שתהיה לך אפשרות כלשהי להכנס לקריירה דיפלומטית.

ללמוד יחסים בין לאומיים באונ' זה דבר שאני לא ממליץ לעשות בכל מקרה. אני בספק שמישהו ממנה שגריר כי הוא למד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שונים שלמדו דברים שונים ועשו דברים שונים בחיים לפני שהפכו לשגרירים. סליחה, אבל השאלה די מטופשת.

באופן טבעי, אם אתה רוצה קריירה של דיפלומט, להכנס לתכניות כגון אלו זה סוג של התחלה. זה לא מבטיח שום דבר, זה רק אומר שתהיה לך אפשרות כלשהי להכנס לקריירה דיפלומטית.

ללמוד יחסים בין לאומיים באונ' זה דבר שאני לא ממליץ לעשות בכל מקרה. אני בספק שמישהו ממנה שגריר כי הוא למד את זה.

למה אתה לא ממליץ ללמוד יחסיים בין לאומיים? הרי זה גם יקנה לי כישורים בתחום הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר לא מקנה לך כישורים, תואר מקנה השכלה. הכישורים היחידים שהוא צריך להנות, אלו כישורי למידה - ואני בספק עד כמה תואר ביחסים בינ"ל יקנה לך את זה.

אף אחד לא סיים תואר והפך לדיפלומט מיומן. אין שום קשר וגם לא צריך להיות.

אני לא ממליץ ללמוד את זה כי... מה לעזאזל לומדים בתואר הזה? זה תואר עקר. לך ללמוד משהו אמיתי שיקנה לך כלים יותר בסיסיים.

דרך אגב, אם אתה רוצה להיות דיפלומט או פוליטיקאי החשיבות העיקרית היא ל"עבודת השטח" שלך. אתה צריך להיות פעיל חברתית, להיות חבר באגודת הסטודנטים, להתעסק בהפגנות, התנדבויות ושלל שטויות אחרות שכאלה. ההשכלה היא שולית יחסית בכל הנוגע לתחומים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר לא מקנה לך כישורים, תואר מקנה השכלה. הכישורים היחידים שהוא צריך להנות, אלו כישורי למידה - ואני בספק עד כמה תואר ביחסים בינ"ל יקנה לך את זה.

אף אחד לא סיים תואר והפך לדיפלומט מיומן. אין שום קשר וגם לא צריך להיות.

אני לא ממליץ ללמוד את זה כי... מה לעזאזל לומדים בתואר הזה? זה תואר עקר. לך ללמוד משהו אמיתי שיקנה לך כלים יותר בסיסיים.

דרך אגב, אם אתה רוצה להיות דיפלומט או פוליטיקאי החשיבות העיקרית היא ל"עבודת השטח" שלך. אתה צריך להיות פעיל חברתית, להיות חבר באגודת הסטודנטים, להתעסק בהפגנות, התנדבויות ושלל שטויות אחרות שכאלה. ההשכלה היא שולית יחסית בכל הנוגע לתחומים האלה.

אני לא מבין משהו, אני יודע שבישביל להיות פוליטיקאי צריך באמת אנשים שיצביעו לך, אבל ממתי אותם אנשים מצביעים גם לדיפלומטים? לפי מה שאני זוכר יש וועדה מיוחדת שהיא מחליטה אם אני יכול להיות דיפלומט או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך יותר מ-3 שנים עד שתוכל לעשות משהו בנידון אז כמו שאומרים כשתגיע לגשר תחצה אותו. חוץ מזה התגובה הראשונה שקיבלת פה מפנה אותך לתוכנית של המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...