צריך עזרה בבחירה בין שני כרטיסי מסך- במה הייתם בוחרים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירה בין שני כרטיסי מסך- במה הייתם בוחרים?

yoni_h

Recommended Posts

כיום יש לי את ה-GTX 660 OC ואני רוצה לשדרג לאחד חדש.

אני מתלבט בין MSI Radeon R9 280X Gaming TwinFrozr 3GB OC לבין Gigabyte GTX770 WINDFORCE X3 OC 2GB.

האמת היא שאני רוצה לשדרג מתוך המחשבה שכרטיס מסך זה כמו אוטו- עדיף למכור יחסית מהר, (יש לי את הכרטיס כשנה וחצי) כי משנה לשנה הערך יורד יותר ויותר, וגם סתם כי בא לי להריץ משחקים על הגדרות גבוהות יותר. האם אתם מסכימים עם ההנחה שלי?

ודבר שני, האם אתם חושבים שהכרטיסים הנ"ל יהיו בחירה נכונה? הם יחזיקו מעמד די הרבה זמן?

העניין הוא ששניהם בעלי ביצועים דומים, אך ה-770 עולה 90 שח יותר. ל-770 יש קירור טוב יותר, אך מגיע עם 2GB , וה-280X עם 3GB.

האם יש לזיכרון משמעות פה? במה אתם הייתם בוחרים?

תודה מראש לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב מקסימום 1500.

משחקים כמו BF4, CRYSIS 3, בקיצור כל החדשים והכבדים.

האם הזיכרון של הכרטיס לא ישחק תפקיד כאשר ייצא DX12? האם אז, 2GB לא יהיה נמוך מדי?

שאלה לא קשורה- אני שם לב להרבה אנשים שמוכרים בזמן האחרון את ה-280X, האם יש הסבר לזה? יש בעיות עם הדגם הזה? מצד שני, אני לא רואה הרבה שמוכרים את ה-GTX770

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, על הכרטיס הזה דיברתי. וה-770GTX של גיגבייט עולה 90 שח יותר.

מה אתה אומר על הזיכרון? בעתיד לא יהיה צורך ביותר מ-2GB זיכרון? אני מפחד לקנות כרטיס מסך מעולה כמו ה-770 ושבעוד כמה זמן הזיכרון הוא מה שיגביל אותו.

כרגע מבחני הביצועים מראים ש-770 טוב יותר במעט מה-280X, אבל האם יכול לקרות מצב בעתיד כשיצאו משחקים מסויימים, או כאשר ייצא ה-DX12, ה-280X יציג ביצועים טובים יותר מה-770 משום שיש לו יותר זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לנבא עתידות אבל לדעתי תמיד שווה שיהיה מרווח ביטחון, במקומך הייתי לוקח את ה-280X. היה לי 770 ובבטלפילד הוא היה ממצא את כל הזיכרון, אחר כך היה לי 280X והוא היה ממצה 80%~ מהזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת ידעה מה היא עושה כשהוציאה את הGTX770 עם רק 2 גיגה , במשחק כמו bf4 הליבה תגביל אותך הרבה לפני הזיכרון.

למעדה גם אם תגיע לניצול מלא של הזיכרון ומעבר, לא יקרה שום דבר.

יש לי שני 7970 ובחיים לא עברתי את 2 גיגה בbf4, רק אם העלתי את רמת הפילטור, אבל אז הfps צנח והליבה כבר לא התמודדה עם זה.

שורה תחתונה, אם ה280X זול יותר אתה יכול ללכת עליו, אם מתאימות לך תכונות כמו פיזיקס ושדואפליי להקלטה בזמן משחק לך על ה770.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יכול לקרות מצב בעתיד כשיצאו משחקים מסויימים, או כאשר ייצא ה-DX12, ה-280X יציג ביצועים טובים יותר מה-770 משום שיש לו יותר זיכרון?

אז בנוגע לשאלה הזאת ^ התשובה שלך היא- לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בנוגע לשאלה הזאת ^ התשובה שלך היא- לא?

לא , כי גם אם יצא dx12 אז מה שיגביל אותך אם כבר זה הכח של הליבה (כמו שכבר נאמר למעלה),

התשובה יכולה כן רק אם היה מדובר בזוג כרטיסים ששם כח הליבה מוכפל אבל הזיכרון לא, לדוגמה אנשים עם 570 1.5gb מוגבלים היום ב bf4 ו crossfirex 6970 2gb מתפקד טוב יותר.

שורה תחתונה כל עוד מדובר בכרטיס יחיד זה לא אמור להיות שיקול מבחינתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעלה שתיים לא משחקות תפקיד :)?

אני אגב בדעה שכרטיס מסך מחליפים רק כשצריך באמת. החלפתי את הקודם בגלל שהקודם שלי (ספינת הדגל של רדיאון 3XXXXHD) לא הפעיל מקס פיין 3.

בערך, רק ארבע שנים לאחר ההשקה שלו. בסוף קיבלתי משחק בינוני וכרטיס מסך שאני משחק איתו שולה המוקשים (דיאבלו 3)..

את הבא שלי אחליף עוד חמש שנים (שש שנים מתאריך הקניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...