המלצה על לוח גראפי איכותי - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על לוח גראפי איכותי

YairZ

Recommended Posts

ערב טוב לכולם,

בתור אחד שמתעסק לא מעט בתוכנות גראפיקה (בזמן האחרון בעיקר בדו-מימד), אני מרגיש שמתפתח לי פרקינסון ביד מהאימפרטור הזוועתי שיש לי. אני צריך משהו נוח ומדוייק יותר ולכן אני חושב על רכישה של לוח גראפי.

התקציב פחות רלוונטי, כאשר אמור להיות בטווח של כמה מאות שקלים. כעיקרון אני לא צריך משהו מקצועי, אך מצד שני גם לא בסיסי - במידה ויש דגם משופר בתוספת כספית לא גדולה, אעדיף ללכת עליו. עשיתי מחקר קטן ברשת והגעתי למסקנה שלוחות גראפיים של Wacom הם מהיותר איכותיים ופופלריים שיש, כאשר יש 2 סדרות עיקריות - Bamboo למשתמשים ביתיים ו-intuos לשימושים יותר כבדים ומדוייקים.

הקטע הוא שיש מספר דגמים בכל סדרה במגוון מחירים כך שגם לאחר סקירה ברשת לא מצאתי מי הכי תכלס משתלם. אני מעדיף לקנות בארץ בגלל האחריות (הולך להשתמש בזה הרבה) אך לא קריטי במידה ויהיה משהו משלם הרבה יותר מחו"ל. ההתלבטות שלי כרגע למשל היא בין Bamboo Pen 3 לבין Inutos pen & touch שעולה בערך 200 ש"ח יותר ממנו (ניתן לראות את הדגמים בבאג).

אני כמובן לא נעול כאן על שום דבר, ואשמח להמלצות מנסיונכם האישי (אם יש אנשים כאלה) וממבינים בעניין.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב יאיר,

Wacom עשו שינוי בדגמי הלוחות שלהם. Bamboo נקרא כעת Intuos ו-Intuos לשעבר נקרא כעת Intuos Pro.

נראה לי שהדגם של Intuos שראית בבאג הוא הדגם החדש של Bamboo לשעבר ולא Intuos Pro שהוא Intuos לשעבר.

היבואנים של Wacom הם אריג'נט וניתן לראות את כל הדגמים העדכניים באתר שלהם.

Intuos Pen & Touch Small שהוא הדגם החדש הזול ביותר עולה 699 ש"ח באריג'נט.

הדגם הזול ביותר של Intuos Pro עולה 1253 ש"ח, כך שיש הבדל משמעותי במחיר ואם אין לך צורך בלוח עבור איור מקצועי, ככל הנראה תוכל להסתפק ב-Intuos הרגיל.

http://www.arigent.co.il/Products/ProdDtl.asp?Pid=4010

http://www.arigent.co.il/Products/ProdDtl.asp?Pid=3996

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה גלי!

אכן התבלבלתי בין ה-Bamboo ל-Intuos.

כעיקרון איני חושב שאני צריך את ה-Pro, בעיקר בגלל המחיר. אני חושב שאתחיל במשטח יותר בסיסי ובמידה ואראה בעתיד שאצטרך משהו מתקדם יותר, מקסימום אשדרג.

לפי המידע שסיפקת לי, נשאלת כאן שאלה אחרת - האם עדיף לקחת את Bamboo או את Intuos החדיש יותר? כלומר ההתלבטות שרשמתי בהודעתי הראשונה עדיין תקפה.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל המשמעותי ביותר בין שני הדגמים הוא תמיכה ב-Touch בדגם היקר יותר (תמיכה בעבודה עם האצבעות וב-Gestures).

אם אין לך צורך בכך, תוכל להסתפק בדגם הזול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כביכול אין הבדל מבחינת איכות הלוח ותמיכות מודרניות כלשהן, ככל הנראה שבאמת אלך על ה-Bamboo Pen 3 (או Intuos Pen המחליף שלו), אין לי סיבה לזרוק כסף לשווא.

תודה רבה גלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...