התייעצות לגבי רכישת R9 280X יד שניה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי רכישת R9 280X יד שניה

AmorphisM

Recommended Posts

מצאתי הצעה (לא באתר הזה) ל- R9 280x DirectCU II TOP OC במחיר 1000 ש"ח שנקנה בKSP, שעל פניו זה נראה נחמד

מאד כי מדובר בכרטיס חדש עם כמעט 3 שנות אחריות (מינוס 3 חודשים).

השאלה שלי - אמנם כתבתי כבר שזו הצעה נחמדה לדעתי, אבל זו רק דעתי, ולא רכשתי או התעסקתי עם כרטיסים גרפים די הרבה זמן -

אז אני פונה אל המבינים מביניכם, האם המחיר אכן משתלם? האם ההצעה אכן טובה?

והשאלה השניה, לא פחות חשובה - האם יש למישהו ניסיון עם הכרטיס הנ"ל? איך התפקוד שלו במשחקים החדשים?

קראתי עליו באתרי החומרה המוכרים ובינתיים נראה שהוא מקבל ציונים גבוהים אבל רציתי גם התרשמות אישית.

(לא ברור למה הבחור מוכר אותו בכלל, אולי צריך לברר).

תודה מראש לכל מי שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בזמנו חיפשתי את הכרטיס הזה בנרות...

הוא אזל במלאי לא רק בארץ אלא גם בחו"ל

בסוף קניתי את ה- 270X במקום, ב-1000 ש"ח

כך שאם הכרטיס במצב טוב ותקין,

זו כנראה עסקה טובה

אחד הדברים שהכי טובים בו הוא שהוא שקט בטירוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון ש-KSP לא מאשרים העברת אחריות, רק הבעלים הראשון של הכרטיס יוכל לממש אחריות.

למרות שהרוב לא קונים כרטיס לכריית ביטקויין, לא תוכל לעולם לדעת כמה הוא עבד ואיך.

שלושה חודשים זה לא הרבה זמן, יכול להיות גם שמדובר בסתם עוד ילד מתלהב שבא לו לקנות עכשיו איזה R9 290/X ומחפש להפטר מהכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון ש-KSP לא מאשרים העברת אחריות, רק הבעלים הראשון של הכרטיס יוכל לממש אחריות.

למרות שהרוב לא קונים כרטיס לכריית ביטקויין, לא תוכל לעולם לדעת כמה הוא עבד ואיך.

שלושה חודשים זה לא הרבה זמן, יכול להיות גם שמדובר בסתם עוד ילד מתלהב שבא לו לקנות עכשיו איזה R9 290/X ומחפש להפטר מהכרטיס.

מעניין, כי דווקא הבחור אמר לי שבוודאות אפשר להשתמש באחריות כל עוד יש לי הוכחת קנייה (חשבונית בקיצור) ולמוצר יש מק"ט שנמצא במחשבים שלהם.

אם אתה צודק במה שאתה אומר אז הוא שיקר לי במצח נחושה - זו השאלה הראשונה ששאלתי אותו כי זה מה שהופך את הקנייה למשתלמת מבחינתי, העובדה שיש לו "אבא ואמא" בשנים הקרובות. חנות אחרת, IQPC, שבדקתי איתם ושאלתי באופן ישיר מה קורה אם אני קונה כרטיס מבנאדם שיש לו אחריות והם אמרו לי שאין שום בעיה עם זה מבחינתם (שמוצר שלהם עבר ידיים) - אז אתה אומר ש-KSP בעייתיים בקטע הזה?

עכשיו אני לא סגור מה לעשות, כבר קבעתי עם הבנאדם מחר שיבוא אלי ונחבר את הכ. הגרפי למחשב ונבדוק אותו ומשכתי את הסכום שקבענו.

נראה לי שאני פשוט אתקשר אליהם ואשאל. מקווה רק שאקום בזמן (כי אני הולך לישון בפאקינג 7 בבוקר היום :cwm33:).

תודה על האינפורמציה ולכל האנשים שהמליצו לקחת את הכרטיס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה צודק עידן, זה אכן כתוב על החשבונית אבל....

לפי חוק הגנת הצרכן, זה לא תקף!...

הם יכולים לרשום מה שהם רוצים, חוזה תקף רק אם הוא לא בניגוד לחוק!

רצ"ב חוק להגנת הצרכן... (תעיין בפרק ד' סעיף 17)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הם אמורים לזהות שמי שמביא את הרכיב התקול הוא לא הרוכש המקורי/הבעלים הראשון? האם זה אומר שקרוב משפחה או חבר לא יכול לממש אחריות על רכיב בשם הבעלים המקורי במידה והוא לא יכול להגיע לחנות? לא ממש הגיוני. מקסימום תמיד אפשר לבקש ייפוי כח או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ כמו שציינתי בתגובה שלי, האחריות תקפה!

וד"א סתאם מתוך ניסיון אישי, הם לא מבקשים שום תעודה מזהה, פשוט רק את החשבונית.

לפותח הדיון, תחטוף את הכרטיס לפני שתפספס את הרכבת :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: הבחור אכזב. קבענו שיבוא אלי במוצ"ש (כי הוא שומר שבת) ופתאום הוא כותב לי משהו בסגנון - "לומר לך את האמת. אין חשק לצאת מהבית. אני מעדיף לוותר". חוסר אמינות ממדרגה ראשונה. אח"כ הוא כותב שהאישה עסוקה והוא עם הילדים ושאני אגיע אליו (אני לא ומהתחלה ביקשתי שזה יעשה אצלי, ובדיקה אצל הקונה זו הבדיקה הכי הגיונית בכל מקרה). בקיצור, אמרתי לו תודה שבזבזת לי את הזמן. כבר הוצאתי כסף מהבנק, הורדתי תוכנות בדיקה ופניתי את הזמן למפגש והוא מבריז לי בדקה ה-99.

אצטרך למצוא מישהו אחר, מעדיף לא לסחור עם בנאדם לא אמין.

יש לך פה בלוח R9 290 בעל רפרנס בן שלושה חדשים,בעלות של 1300 לפני מיקוח, במידה ולא מפריע לך הקירור ... אולי שווה לבדוק.

תודה על ההפניה - פניתי אלי המוכר. קראתי על הכרטיסים של SAPPHIRE בסדרת R9 דברים לא טובים כמו התחממות רצינית ותקלות באופן כללי אפילו עד רמה שהכרטיס לא עובד. אבל זה היה בעיקר על גרסאות ה Vapor-X. אני לא מתכוון לעשות OC אז השאלה פה היא באמת אם אין בעיה של התחממות/בעיות אחרות. אם מישהו יודע ויכול להמליץ או להפנות אותי לבעיות על הכרטיס הנ"ל זה מאד יעזור.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה מציאה, יש לך פה בלוח כרטיסי 770 , עוד 7970 בגרסאות שונות שלא פחות טובות מהכרטיס הנ'ל.

זה לא קשור למה שיש פה להציע.

המחיר לכרטיס הנ"ל מציאה!

ברור שאם יש כרטיס 7970 או לצורך העניין 770 באותו המחיר זה מציאה...אבל זה לא שולל את מה שפותח הדיון "מצא" כמציאה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...