מחשב גיימינג 4K ש"ח או PS4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג 4K ש"ח או PS4

camera

Recommended Posts

שלום לכולם, אחי מעוניין לשחק משחקי מחשב ברמה גבוהה וכמעט קנה PS4 ואז נודע לו שמחשב ברמה גבוהה יוכל להפעיל משחקים ברמת גרפיקה משמעותית טובה יותר מPS.

במחשב הוא יוכל להשקיע 4K, טכנאי מחשבים שימכור לנו את המחשב (יש לו אינטרס לומר שהמחשב טוב יותר...) טוען שבסכום כזה יהיה ניתן להפעיל משחקים ברמה הכי גבוהה (Crysis, Thief, BF4 וכו') בגרפיקה מקסימלית בFBS טוב, האם זה נכון?, אני מניח שהוא התכוון למחשב כז בערך: http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10196

אם זה נכון אז למה יש מחשבי הרבה יותר יקרים אם למשחקים אין צורך בכאלה ביצועים?

מה היתרונות לPS4 מול מחשב באופן כללי.

תודה רבה!, הוא קצת לחוץ על זה, אשמח לתשובות ממי שמבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בעיקרון ההתלבטות זה תלוי באיזה רזולוציה אתה מתכוון לשחק, בוא נאמר שאתה הולך לשחק על FHD המחשב שאתה רוצה לקנות לא יתן לך את הביצועים הגבוהים ביותר בחלק מן המשחקים(ultra) אבל יתן אחלה של ביצועים ברמה גבוהה(high). באופן כללי . אם הגרפיקה זה באמת מה שחשוב לך אז על הPS4 אין בכלל מה להסתכל.

אני חושב שאם מישהו מתלבט בין PS4 למחשב המשחקיות והנוחות כמו כן השימוש הם אלו שיותר קובעים מגרפיקה.

למשל מחשב אתה יכול להשתמש גם לסרטים , גם ללימודים וכו' ת בעוד שPS4 זה בעיקר משחקים...

לשאלתך למה אנשים קונים מחשבים יקרים יותר , הסיבה העיקרית היא כי הם משחקים על רזולוציות מאוד גבוהות , יותר גבוהות מFHD בזמן שהם גם רוצים את הגרפיקה הכי גבוהה, מה שמביא אותם לקנות מחשב יותר יקר....

בנוסף יש כאלו שקונים עם המחשב מסך כזה שצריך לספק את הרזולוציה הנדרשת וגם זה יקר ובכל זה בסופו של דבר עולה הרבה כסף....

אגב אם אתה מסתכל על השיקול הכספי של העניין אני חושב שמחשב יצא לך בסופו של דבר יותר זול , מחשב אמנם עולה וPS עולה סביבות 2.5K אבל , וכאן האבל גדול...המשחקים בPS4 יקרים להחריד בעוד שהמשחקים לPC הם הרבה יותר זולים... כך בחשבון שהמחשב לא יחזיק משחקים עוד 3 שנים על דרישות גבוהות אבל מצד שני קונסולות נוטות להתקלקל די מהר...

זהו , אני אישית טיפוס של ולא מתחבר לקונסולות , כך כמה דקות למחשבה מה הצרכים שלך ולמה אתה יותר מתחבר ואז תגיע להחלטה , בלי להילחץ בגלל הטכנאי שלך שכן אתה זה שהולך להישאר עם המוצר הרבה זמן...

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...