עבודה בשירות לקוחות/מכירות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה בשירות לקוחות/מכירות

Born2Kill

Recommended Posts

שלום וברכה,

אשמח להתייעץ איתכם על נושא מסויים.

אני מאמין שחלקכם שמביוחד מחפש עבודה שומע שבערך 90% מהצעות העבודה הן למעשה שירות לקוחות/מכירות.

ופה זה מציק לי העניין.

אני לא סובל שירות לקוחות/מכירות כי אני יודע שאין לי ביטוי והתנסחות נכונה.

מה גם שאני לא מתחבר לעבודה הזאת... ניסיתי מס' פעמים וכו'.

מסתמן שאלו מסוג העבודות שיש בהם כסף טוב (אומנם אתה לא מקבל שכר מטורף אבל נחמד מאוד).

ובעבודות האחרות שהשכר לא מיודע מה והם הביקוש נמוך...

ושאלה לי אליכם,

האם ללכת לכיוון של שירות לקוחות/מכירות על אף שאתם לא מתחברים לעבודה הזאת כי יש בזה כסף טוב וביקוש?

או פשוט להמשיך לחפש עבודות בתחומים אחרים למרות שהביקוש נמוך...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלך לא ברורה.

במכירות יש כסף מצוין בתנאי שאתה טוב. כל העבודות האלה מבוססות על בונוסים/עמלות ולכן אם אתה טוב אתה יכול להגיע למשכורות יפות מאוד בהרבה תחומים.

בשירות לקוחות יש כסף בדרך כלל נוראי, וגם העבודה נוראית. אבל שוב - תלוי על איזה שירות לקוחות אתה מדבר. אני מניח שאתה מתכוון לשירות לקוחות טלפוני של לקוחות שמתקשרים להוציא עליך את כל העצבים שלהם. שירות לקוחות בעסק קטן למשל יכול להיות נחמד הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה עולם יש כסף טוב בשירות לקוחות/מכירות?
90% באיזה תחום? :shocked:

כמו שנאמר מעליי, זה מבוסס בונוסים/עמלות וכו'... אז לכן יכול לצאת לך במקום טוב 6K+.

זרקתי סתם אחוז מסויים, אין פה שום ביסוס, אבל עד כה אחרי ששלחתי את הקורות החיים שלי בראנר חוזרים אליי חברות השמה כאשר רובם המוחלט מציעים לי משרות בשירות לקוחות/מכירות, מן עבודות שאין לי כל חיבור אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומר נפשו ירחק...

לגבי מכירות אני לא יודע להגיד לך.

שירות לקוחות - בד"כ מדובר בעבודות הכי תת-רמה במשק עם תנאי עבדות.

לגבי ביטוי - זה משהו שאתה יכול לרכוש עם הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו יש ביקוש רק למכירות/שירות לקוחות וכל שאר העבודות אין ביקוש - זה לא מציאותי במיוחד. השאלה במה אתה טוב, מה הניסיון שלך ומה אתה רוצה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עבודה אתה מחפש ומה יש לך להציע?

יש לי תעודת בגרות מלאה + טכנולוגית.

וגם בעל דיפלומת הנדסאי תעשייה וניהול בתחום היצור.

אני אוהב את המקצוע הזה ואני חיפשתי בתחום הזה אך לרוב דורשים הנדסאים בעלי ניסיון רב וותק בתחומים שונים... מה גם שיש צורך להשלים קורסים על כל מיני תוכנות ספציפיות שלא למדתי במסגרת הלימודים שלי במכללה.

במילים אחרות, אני נמצא כרגע בעדיפות האחרונה אצל המעסיקים הרלוונטים למקצוע שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תשלים את מה שחסר לך מבחינת לימודים ותתחיל להכנס לעבודה בתחום. מן הסתם שתתחיל מתפקיד זוטר ותוכל לטפס למעלה.

למה לחפש עבודות שלא קשורות למה שאתה אוהב ומה שלמדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לבוא במגע עם הלקוח הישראלי, יש לקוחות רציונאלים ויש לקוחות שעושים לך חשק לברוח ממקום העבודה תוך כדי שאתה קורע את בגדיך בצעקות.

וזה לא רק ברמה של לקוחות מציקים, אם מדובר בשירות פרונטאלי אז אסור לשכוח שמסתובבים הרבה עבריינים ופסיכופטים באופן חופשי לגמרי בארץ, גם הם לקוחות! :t3608:

אבל זה מה יש;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...