איזה טסט עברתם? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה טסט עברתם?

AngelofDeath

Recommended Posts

ותגידו כמה הם מרווחים חודשי? זה נשמע סכום ענק ומוזר. כל טסט (10/15דקות ) 400 שח .ולידעתי יש אפשרות של 9 טסטים ביום. ולא זה בלבד ,יש להם הטבות ומשכורת חודשית קבועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ותגידו כמה הם מרווחים חודשי? זה נשמע סכום ענק ומוזר. כל טסט (10/15דקות ) 400 שח .ולידעתי יש אפשרות של 9 טסטים ביום. ולא זה בלבד ,יש להם הטבות ומשכורת חודשית קבועה.

מילא זה... יש'ך את "עמלת יעקב/יוסי/יחזקאל (טסט פנימי, עאלק)", של 100 ש"ח+ עבור 2-3 דקות עם מורה אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאג להם, הם מרוויחים יפה מאוד.

לא הבנת. ההפך,אני לא מבין למה הם צריכים להרוויח סכומים כאלה.. ועוד ב10/15 דקות נסיעה. לא יודע .. יצא לי שהם מרווחים יותר מ50K שח חודשי .:s0927:והאמת העבודה מאוד "קשה " .פסיכולוג פרטי יקח סכום של 400 שח אבל לפחות לשעה + . הכי גנבים -המדינה... 120 שח מס על כל טסט . = 520 שח כל טסט .

לא ישכח את זה.הטסטרים האלה הולכים כמו גנגסטרים - "מי מדבר איתנו ".אישתי עכשיו עוברת טסט (הולכת לשלישי).וכל מי שנוכח לטסט ,משתגע ולא מבין מדוע ככה השכר שלהם . עד כה שילמתי כ7000 שח וזה עוד לא נגמר .

גם כל המבחן טסט הזה של כמה דקות נסיעה -זה בולשיט ועל כל פלוץ -יש פסילה אלא נפלת על אחד רחמן (נדיר) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל טסט (10/15דקות ) 400 שח .ולידעתי יש אפשרות של 9 טסטים ביום. ולא זה בלבד ,יש להם הטבות ומשכורת חודשית קבועה.

לידיעתך. המורים מקבלים את ה400 ש"ח 'בגין העמדת לטסט' כלומר משרד הרישוי מקבל רק את מה שאתה משלם בדואר (138) והמורה שלך על רבע שעה ואחרי שהכנסת לו כמה אלפים מן הסתם, הוא לוקח ממך את הכסף המוגזם הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחלק ל2.

בגיל 17 עשיתי תיאוריה,עברתי ראשונה,התחלתי שיעורים הפסקתי בשיעור 11 על ידני.

בגיל 20 בזמן הייתי כבר לחוץ על הקטע של הרישיון בגלל פחדים כאלה ואחרים שיצאו כל מיני חוקים חדשים,עשיתי על אוטומת,עשיתי עוד פעם תיאוריה,הפעם בגלל שאפשר 4 טעויות עברתי רק תיאוריה רביעית.

המשכתי את השיעורים כולל ה11 שעשיתי פעם,עשיתי על אוטומת בשביל לחסוך עלויות של טסטים במידה ואכשל,ככה שיצא לי בסופו של דבר 28 שיעורים(כולל ה11 של פעם),ועברתי טסט ראשון בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...