חוות דעת מחשב גיימינג Mini ITX עד 4000שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת מחשב גיימינג Mini ITX עד 4000שח

agam360

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 4100שח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? זה המקסימום (אם ממש צריך: 100 שח)

2. מה שימושי המחשב: משחקים, ועבודה גראפית (קצת פחות)

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). photoshop\ae - מזדמן

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-arma III, Dayz standalone, bioshock inf

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). אני נשאר עם SyncMaster 2243BW

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? מסך, מקדלת עכבר, headset, ספק כוח.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? קל\בינוני (לא עשיתי אף פעם)

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. תל אביב.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). HDMI

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? בינוני

כרגע זה המפרט שחשבתי עליו:

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1534

יש לי כבר:

500 gb hd

Crucial 128GB

צורב חיצוני LaCie Slim DVD+-RW

cx750 ספק כוח

הערות נוספות:

המחשב צריך להיות קטן (mini itx) אבל מספיק חזק למשחקים רציניים. אני אשמח גם אם יש לכם טיפים לסידור הכבלים.

אני אשמח לשמוע הערות (האם החלקים מתאימים וכד').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך לקחת סטיק בודד של 8 ג'יגה כדי שתוכל להוסיף בעתיד עוד זיכרון

לא כללת במפרט קירור למעבד

במארז שכללת ניתן להתקין רק מאוורר אחד (כלול) אחורי כדאי לך לבדוק אחרים עם יכולת טובה יותר במיוחד אם אתה מתכנן לעשות OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה רוצה מערכת קטנה? במידה ומדובר על בעייתי מקום, תרשום בבקשה את גודל המארז המקסימאלי שניתן להכניס.

הייתי ממליץ לך לוותר על אוברקלוק, אתה מתעסק פה עם מערכת קטנה, עם אפשרות לתוספת ביצועי עיבוד די נמוכה וכמובן מאות שקלים על זה.

הנה לדוגמא מערכת אפשרית, לגבי תאימות למארז והתנגושויות אמליץ לך לדבר עם החנות עצמה (אם כי לדעתי לא יהיו, אבל ליתר ביטחון).

מעבדים - Intel Socket LGA1150

CM8064601464707 - Intel - i5-4570 Quad core CPU - LGA1150 - 3.2 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600...

כמות: - 1 - 839/822

לוחות אם - Mini ITX

H81M-ITX - ASRock - Socket LGA1150 cpu support - Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graph...

כמות: - 1 - 306/300

זכרונות - DDR3 - לנייח

KVR16N11-8 - Kingston - 8GB DDR3 1600MHz - CL-11...

כמות: - 1 - 338/331

כרטיסי מסך - nVidia PCIe

N770-TF-2GD5 - MSI - Geforce GTX770 GPU - 2GB GDDR5 256 bit memory - PCI-Express 3.0 interface - 2 Slot fan cooler - Dual...

כמות: - 1 - 1566/1535

מארזי מחשב - ITX מארז

FD-CA-NODE-304-BL - Fractal Design - Fractal Node 304 Black ITX...

כמות: - 1 - 430/421

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...

כמות: - 1 - 125/122

3604.00 / 3532

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1538

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

- אז לגבי הגודל, בעקרון נמאס לי מהfull tower כי לפעמים אני יוצא עם המחשב למשחקי lan מחוץ לבית. בנוסף יש כזה טרנד (לא בהרכח גורם טוב, נכון...) של steamboxes שנתן לי מאין דחף לנסות לבנות מחשב גיימינג קומפקטי (ממש רציתי את המארז של הprodigy אבל אין אותו בארץ).

- אני לא אוהב לקנות msi, בדרך כלל אני קונה evga. האם זה מספיק חזק ואמין? באופן כללי הציעו לי ללכת על אחד יותר חזק מה770. שמעתי גם שיצא דור חדש עוד מעט, אולי כדאי לי לחכות?

- שככתי לציין את הקירור שיש לי כרגע, אולי הוא מספיק? Alpine pro 7

- האם אולי משתלם לשדרג את ה 4570? או שהוא מספיק חזק לצרכים האלו ?

- אם אני אשתמש ב כונן , 128 gb ו גם hd 500g"b האם יהיו מספיק כניסות sata?

- אתה מציע לי לנסות להכנס ל oc?

בכל מקרה אני שמח שהצלחת להוריד את המחיר, אני מעריך את העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- כמה פעמים אתה כבר יוצא החוצא עבור lan party? זה מחשב נייח, כשמו כן הוא. מכה אחת יותר מדי והלך לך רכיב.

- אין שום סיבה כיום להעדיף חברה אחת מאשר אחרת, אתה מסתכל בעיקר על הדגם הספציפי. זה שהבאתי נחשב למעולה - אתה מוזמן לקרוא ביקורות. כרטיס חזק יותר מהכרטיס הנ"ל יהיה gtx780 שיקר בכמה מאות שקלים ולא בטוח ששווא את ההשקעה בעיקר אם הרזולוציה שלך היא אפילו לא FHD ואני מניח שפה ושם תוכל לוותר על פילטרים במשחקים. דורות חדשים תמיד יוצאים, במקרה הזה, ליבת מקסוול החדשה של אנוידיה הראתה לנו יחס ביצועים/צריכת חשמל מעולה (עם GTX750/750TI) והיא צפויה להיות נמוכה אף יותר לאחר הירידה בליטוגרפיה. מתי הם יציאו (או יותר נכון יגיעו לישראל והמחיר יהיה נורמאלי), אין לדעת כרגע.

- הקירור שלך כמדומני פיזית לא יתאים, הוא מיועד לסוקט ישן יותר (כמו 775).

- 4570 הוא ה-i5 הכי משתלם ברוב החנויות, הפרש הביצועים בינו לבין 4670 קטן מאוד. אם אתה רוצה לשלם אקסטרה, תחליף.

- זהו, שכחתי לכתוב את הערה הזאת במפרט שלי לעיל (תודה לליאור שהעיר לי על כך) - לוח האם שהצעתי לך בכללי מעולה, אבל כולל 2 חיבורי סאטא - כלומר אם כפי שרשמת יש לך צורב חיצוני (usb אני מתאר לעצמי), ועוד 2 כונני סאטא - לא אמורה להיות בעיה. אם אתה רוצה עוד חיבורי סאטא, לך על הלוח הזה למשל (שעל הדרך כולל חיבורי USB3 פנימיים עבור קדמת המארז במידה ויהיו לו).

- זה שיקול שלך - כמו שאמרתי - אתה משלם פה מאות שקלים עבור מעבד תומך, לוח תומך וקירור חזק יותר, יש לך מארז קטן וצפוף יחסית ולא בטוח שתצליח להגיע לאוברקלוק שיניב ביצועים שיהיו שווים את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...