WIN 8 או 7 ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WIN 8 או 7 ?

oz25

Recommended Posts

יש לי כרגע במחשב הנייח ויסטה(אני יודע, השאלה הראשונה שבטח עולה לכם לראש היא "למה?") ואני מתלבט למה לשדרג ? לווינדוס 7 או 8 ? והאם יש אפשרות פשוט לשדרג מוויסטה לתכנה משודרגת מבלי לגבות עכשיו את כל הקבצים ? אגב אמרו לי משום מה שזה לא טוב לשדרג את הווינדוס לגרסה מעודכנת כשהבסיס הוא של , האם זה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שזה לא ממש משנה לי יותר מדי, יצא לי היום להשתמש ב-WIN8 ולא ממש התחברתי אליו כ"כ, למרות שיש לו אפשרות לסקין של רגיל.

קשה כי למען האמת אני לא ממש מעוניין להתקין הכל מאפס אלא להתקין את התכנה המשודרגת על הוויסטה מבלי לגבות עכשיו את כל הקבצים שיש לי במחשב כי זה ברוך רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי כמו כל הישראלים עם דעות קדומות על 8 מאז שהוא יצא אפילו לא ניסיתי עד שאמרתי די ! ניתן לזה צ'אנס ומקסימום אם לא אוהב אותו נחזור חזרה ל 7.

בתור התחלה בשביל להתרגל ההיתי עם classic shell בשביל להתרגל טיפה , ראיתי שזה לא נורא , בסופו של דבר חשבתי הרי למה הייתי נכנס להתחל הישן רק בשביל להפעיל , דבר שיש במטרו ואף בצורה נוחה יותר לטעמי לפחות .

דבר נוסף עשיתי לעצמי קיצורי דרך גם על השולחן עבודה וגם בתוך ההתחל עצמו לדברים שאני משתמש תדיר, וחווית השימוש שלי עלתה פלאים, זה וינדוס נפלא, מהיר

יש משחקים שרצים עליו טיפה יותר טוב , יש לך חנות שאתה יכול להוריד שאתה אוהב למשל ynet וכל מיני כאלה להשתמש ישר דרך המטרו , הוא שומר לך את ההגדרות והמסמכים שלך ישירות ל skydrive.

לסיכום ההיתי ממליץ לזה לנסות ( אתה יכול להוריד גרסאת התנסות trial ) ואם לא תאהב אז תקנה 7.

בהצלחה

אביחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין את מערכת ההפעלה מאפס מבלי לאבד את הקבצים שלך. לא חייבים לפרמט את המחיצה.

חוץ מזה, אם יש לך קבצים חשובים שאינם מגובים, כדאי לגבות אותם בלי שום קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מבצע התקנה נקיה, שדרוג מערכת ההפעלה מעל גבי גרסה ישנה זה תמיד מתכון לבעיות, חוץ מזה שזו הזדמנות מעולה להפטר מהמון זבל ברגיסטרי ובשאר המחשב.

לך על win8 אם יש לך סבלנות להתרגל למערכת החדשה, הוא יותר מהיר לדעתי מ win7 (מה שמפתיע בהתחשב בהסטוריה של מייקרוסופט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווינדוס 8 הוא לדעתי הכי טוב שיש. 8.1 ליתר דיוק. לוקח זמן להתרגל אליו אבל ברגע שאתה לומד אותו(שים CLASSIC SHELL זה די חובה) אתה לא חוזר לווינדוס קודם. הוא יותר יעיל ויותר מהיר מ7 ומן הסתם גם מVISTA.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ווינדוס 8 הוא לדעתי הכי טוב שיש. 8.1 ליתר דיוק. לוקח זמן להתרגל אליו אבל ברגע שאתה לומד אותו(שים CLASSIC SHELL זה די חובה) אתה לא חוזר לווינדוס קודם. הוא יותר יעיל ויותר מהיר מ7 ומן הסתם גם מVISTA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע במחשב הנייח ויסטה(אני יודע, השאלה הראשונה שבטח עולה לכם לראש היא "למה?") ואני מתלבט למה לשדרג ?

דווקא אצלי השאלה הראשונה שעולה לראש היא "למה אתה רוצה לשדרג"?

האם חסרים לך פיצ'רים או תמיכה כזו או אחרת בחומרה? האם יש בעיות כלשהן בתפקוד המחשב כרגע?

בניגוד לדעה הרווחת, היא מערכת הפעלה טובה, נוחה, ולמרות שקיימים הבדלי הביצועים בינה לבין 7/8 (שעברו אופטימיזציות ושיפורים מסוימים), הם לא באים לידי ביטוי בעבודה שוטפת כשהמחשב מספיק חזק.

המחשב הראשי שלי מריץ מאז יומו הראשון (כ5.5 שנים), ואין איתה שום בעיה. היא אפילו כנראה יציבה יותר (במעט) מ7.

אם בונים מחשב חדש, ומבצעים התקנה מאפס, לא הייתי ממליץ לבחור בויסטה כי 7 כן טובה יותר. אבל כשיש התקנה קיימת עם תוכנות והגדרות והכל, שעובדת היטב, אני לא רואה שום סיבה להתחיל הכל מחדש. מה שמחזיר אותי לשאלה המקורית ששאלתי - מה הסיבה שאתה רוצה לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הפיצ'רים החזקים ב-WIN 8.1 זה "File History".

האפשרות לשחזר גרסאות ישנות של קבצים גם אם נמחקו, לאורך ציר הזמן, רק בשביל זה שווה לשדרג את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, זה היה קיים גם ב 7

אין לך אפשרות ב-WIN 7 לשחזר קובץ שנשמר מחדש, File History מאפשר לך לחזור אחורה בזמן לגרסאות ישנות יותר של הקובץ.

הפיצ'ר דומה מאוד ל-"Time Machine" של OS X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...