טלפון LG G2 - הרבה RAM בשימוש למרות שכל האפליקציות מכובות - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון LG G2 - הרבה RAM בשימוש למרות שכל האפליקציות מכובות

sashakrik

Recommended Posts

שלום,

רכשתי לאחרונה טלפון G2 בנפח 32 ג'יגה ושמתי לב שכאשר כל האפליקציות מכובות כתוב ב- TASK MANAGER

כי 1.3 GB used ורק 518 MB פנוי !

אני אשמח לקבל הסבר לתופעה.

אני גם רוצה לציין שזה טלפון הראשון שלי לכן אני עדיין בתהליכי למידה.

תודה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערת אגב - גוגל ממליצה לא לסגור אפליקציות לחלוטין. אם האפליקציה יושבת בזיכרון היא תיפתח מהר יותר.

אם חסר זיכרון, מערכת ניהול הזיכרון של יודעת לפנות משאבים באופן דינאמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי את זה, תודה על הטיפ !

יש לי כמה שאלות בנושא של אפליקציות:

1) מה בעצם קורה אם אני משתמש באפליקציה ואז אני מחליט לצאת ממנה (לוחץ על מקש הבית) ? האם האפליקציה ממשיכה להשתמש במעבד ? או שהיא רק יושבת ב- RAM ולא לוקחת משאבי טלפון נוספים.

2) ראיתי שיש 2 דרכים לסגור אפליקציות, אחת ע"י לחיצה ממושכת על מקש הבית ובחירה ב- clear all והאפשרות השניה זה ע"י כניסה ל- Task Manager ובחירה ב- stop all. מה השוני בין שתי השיטות לסגירת האפליקציות ?

דרך אגב הקטע עם הסגירת אפליקציות זה הרגל מהטלפון הקודם שלי - 3GS, אם לא הייתי מבצע שם סגירת מדי פעם הטלפון פשוט היה זוחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מקש הבית לא סוגר את האפליקציה, רק שם אותו ב-background ככה שהוא עדיין נמצא בזיכרון. היא לא לוקחת יותר משאבים כי היא נמצאת במצב onStop (אם אתה מכיר את ה-lifecycle של activities).

2. אותו דבר.

הסיבה היחידה לסגור היא שלא יהיו לך במנהל המשימות יותר מדי ככה שהשיטוט ביניהן יהיה לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה קורה לאפליקציה שאני מוסיף ל- slide aside (גרירה שמאלה באמצעות שלוש אצבעות) ?

זה שווה ערך ללחיצה על מקש הבית או שבמקרה זה האפליקציה ממשיכה לעבוד כרגיל ולצרוך משאבים ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן לא ממש יוצא לי להשתמש ב- slide aside חוץ מכמה פעמים שרק רציתי לראות איך זה עובד.

השיטה הזאת עם גרירה ע"י שלוש אצבעות פשוט לא נוחה לשימוש.

תודה רבה על ההסברים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

slide aside זה פיצ'ר מיותר טיפשי ולא נוח. למי יש 3 אצבעות זמינות בזמן שהוא מחזיק את הטלפון? מגוחך. זה דורש החזקה בשתי ידיים, וזה כבר הופך את כל העסק להרבה פחות נוח מאשר פשוט להשתמש ב-"recent apps" הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...