התלבטות בין כמה סוגי אוזניות למשחקים + מוזיקה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין כמה סוגי אוזניות למשחקים + מוזיקה

Klayhamn

Recommended Posts

שלום חברים :hi:

אני מעוניין לרכוש חדשות (עם תקציב של גג 1000 ש"ח).

כרגע יש לי את ה- ATHSJ55 של AUDIO TECHNICA שהכריות שלהן כבר מתפוררות לחלוטין (אני חושב אגב שזה בגלל חשיפה למים, האם זה הגיוני?) - אבל בנוסף אף פעם לא הייתי מרוצה מדי מהסאונד שלהן

ההגבלה היחידה היא שהן מוכרחות להיות לבנות (כדי להתאים למחשב החדש)

אני מתלבט בעקרון בין שלושה דגמים (וכן, אני מבין שהם בכלל לא מתחרים בהכרח על אותה משבצת)

1. AUDIO TECHNICA ATH-M50

2. JABRA REVO WIRELESS (אליהן אני נוטה, אם כי הן הכי יקרות)

3. MADCATZ F.R.E.Q חמש או שבע (אלה הראשונת שמשכו את עיניי אבל שמעתי ביקורות על כך שהן אינן נוחות במיוחד וגם לא עמידות כל כך לאורך זמן).

אני מנסה להבין בעיקר את ההבדלים מבחינת הסאונד. מישהו כאן מכיר יותר מזוג אחד מהרשימה ויכול לספר לי משהו על ההבדלים ביניהן? באסים? איכות? משהו?

האם יש ל-AUDIO TECHNICA דגם (לבן) שמקביל ל-M50? לא הצלחתי למצוא אחד כזה... האם הן מתאימות למשחקים או רק למוסיקה? כשאני אומר משחקים אגב אני לא מתכוון ל-FPS אלא בעיקר ל-MMORPG , ARPG או RTS

תודה מראש לעוזרים

- - - תגובה אוחדה: - - -

אה ועוד שאלה קטנה - איפה בדיוק אפשר להשיג וו תלייה לאוזניות? יש דבר כזה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם אחד שכן מוכר לי, אולם לא יצא לי להשתמש בו הוא ה- M50.

הנה לינק שממש יעזור לך מהפורום של- Hi-Fi:

http://www.head-fi.org/t/534479/mad-lust-envys-headphone-gaming-guide-update-3-12-2014-monster-dna-on-ear-added

גם לא ציינת אם אתה רוצה לרכוש בארץ או מחו"ל.

תצטרך לענות על עוד כמה שאלות כמו:

א. איזה יכולת הגברה/כ. קול יש לך?

ב. האם אתה מעדיף Open back או Closed-Back מאיזשהי סיבה

בסכום הזה אני חשוב שהייתי הולך על x1 Fidelio ואם ממש חשוב לך ה- VOIP

אז באותו לינק לדיון מופיעות אלטרנטיבות.

ובכלל זה דיון ממש מומלץ.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

אין לי בעיה עקרונית להזמין מחו"ל אבל רק אם יש באמת דגם שלא קיים בארץ והאיכות/מחיר שלו מצדיקים להזמין אותו

אם אין כזה, מעדיף לרכוש בארץ

א. אין לי שום הגברה או כ.קול ייעודי --- אני רוכש עכשיו מחשב חדש ומתכנן להשתמש ב-ONBOARD AUDIO של ה- HERO

ב. לא יצא לי להתנסות אף פעם ב-OPEN, אבל היות ואני מאוד מעוניין בבידוד רעשים מהסביבה (בשני הכיוונים), אני נוטה ל-CLOSED

האם העובדה שהאוזניות שהזכרתי לא מופיעות שם אומרת שהן לא טובות?

ראיתי במקומות אחרים רבים המלצות ל-JAVRA REVO

לדוגמא:

http://thewirecutter.com/reviews/best-bluetooth-on-or-over-ear-headphones/

http://www.ilounge.com/index.php/reviews/entry/jabra-revo-bluetooth-wireless-stereo-headphones/

אני רואה שיש דגש במאמר ההוא על COMPETETIVE HEADPHONES

זה ממש לא רלוונטי לי כיוון שאני לא משחק ב-FPS בכלל...

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וו תליה עם ריפוד רך שהזמנתי

http://www.ebay.com/itm/Guitar-Bass-Wall-Mount-Display-Hanger-Holder-Stand-Hook-/221303209184?pt=Guitar_Accessories&hash=item3386b2fce0

זה לגיטרה בעיקרון אבל גם טוב לאוזניות...

ל M50 אין דגם אלחוטי

בכלל לא הייתי ממליץ על אלחוטי אם אתה בעניין של איכות סאונד גבוהה

בשביל אוזניות ראויות שכאלו תצטרך להכניס את היד עמוק לכיס

אוזניות לבנות נוספות שאולי שווה לבדוק J88I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וו תליה עם ריפוד רך שהזמנתי

http://www.ebay.com/itm/Guitar-Bass-Wall-Mount-Display-Hanger-Holder-Stand-Hook-/221303209184?pt=Guitar_Accessories&hash=item3386b2fce0

זה לגיטרה בעיקרון אבל גם טוב לאוזניות...

ל M50 אין דגם אלחוטי

בכלל לא הייתי ממליץ על אלחוטי אם אתה בעניין של איכות סאונד גבוהה

בשביל אוזניות ראויות שכאלו תצטרך להכניס את היד עמוק לכיס

אוזניות לבנות נוספות שאולי שווה לבדוק J88I

אני מבין לגבי האלחוטי -- למרות שקראתי לא מעט ביקורות שאומרות שאין פער באיכות ב-JABRA בין הדגם האלחוטי והחוטי....

הסיבה שאני מעדיף אלחוטי היא ש:

1. אני יושב בחדר עבודה קטן, קרוב מאוד לשולחן קטן, ואין לי מקום לשים כבל ענק שמשתלשל ואוסף אבק מהרצפה ומסתבך עם הגלגלים של הכיסא (כפי שקרה לי בעבר כשהיו לי אוזניות עם כבל ארוך... עכשיו יש לי בעיה הפוכה - של כבל קצר מדי - שכל פעם שאני טיפה מתרחק מהמחשב, הוא מתנתק מהחור)

2. לא צריך כל הזמן להוריד אותן ולשים מחדש כל פעם שרוצים שניה לקום למטבח, לשירותים, וכו'...

למען האמת אני לא מבין איך אנשים סובלים את החוט...

בניגוד למקלדת או עכבר עם חוט, כאן מדובר במשהו שממש כובל אותך עצמך למחשב ומסרבל את העבודה והתנועה

לגבי ה- - אני רואה שהביקורות עליהן רחוקות מלהיות OVERWHELMINGLY POSITIVE (בניגוד למשל ל-M50), ובכלל, אני בקושי רואה ביקורות או איזכורים שלהם ברשת... כך שאני לא רואה שום סיבה ללכת עליהן...(למעט המחיר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב קניתי בסוף את ה-JABRA

אני יכול להגיד שמבחינת איכות הן הרבה יותר טובות מהאוזניות הקודמות שלי (AUDIO TECHNICA SJ55), צליל הרבה יותר "מלא", בסים חזקים וכו'

ניסיתי מספר ז'אנרים שונים של מוסיקה (קלאסי, רוק, אלקטרוני, וכו'). האוזניות נשמעות טוב בכולם, אבל - לפחות מההתרשמות הסובייקטיבית שלי, מוסיקה אלקטרונית עם באסים חזקים (נניח, כמו SKRILLEX ודומיו) נשמעת בהן הכי טוב. רוק נשמע קצת "שטוח" אני חושב. בכל מקרה, כל זה על סמך יממה של שימוש בערך, כך שזו לא דעה סופית.

מבחינת פונקציונליות --- הפיצ'ר האלחוטי שלהם עובד לא רע בכלל למעט העובדה שהן מיועדות למכשירים ניידים ולא ל-PC, ולכן זה היה טיפה טריקי לגרום להן לעבוד כמו שצריך עם ה- (מצד שני זה כנראה גם תוצאה של המתאם שקניתי, אבל עדיין).

אין שום איבוד של איכות באלחוט, למעט "דילוג" קטן בסאונד שהתרחש 2 או 3 פעמים ביממה שלמה של שימוש (כלומר, הסאונד הפסיק לחצי שניה).

עוד חסרון מסויים זה שהמיקרופון עובד רק בחיבור החוטי (בין אם זה או חיבור 3.5מ"מ) ולא באלחוטי,

אבל לדברי חבר שלי (שעשיתי איתו שיחת סקייפ) - איכות הסאונד של המיקרופון היא טובה

החסרון הכי גדול מבחינתי זה נוחות,

אני לא יודע אם זה בגלל שהן חדשות,

אבל האוזניים מתחילות לכאוב ומאדימות אחרי כמה שעות של שימוש. מצד שני, אני PRONE לכך באופן מיוחד, אבל עדיין, האפקט הזה היה מובלט ביחס לאוזניות אחרות (ובפרט, ל-SJ55).

עוד פיצ'ר נוח שיש לאוזניות הללו הוא יכולת לשלוט בווליום (ועם מכשירים , גם ב-PLAYLIST) באמצעות משטחי המגע של האוזניות עצמן

תנועה סיבובית על פני הפלסטיק של האוזניה הימנית תגרום להגברה או הנמכה של הווליום, וזה מאוד נוח שלא צריך להתעסק עם העכבר ועם בקר הווליום בתוכנה

בשורה התחתונה, אם המחיר שלהן היה זול בכמה מאות שקלים, הייתי ממליץ עליהן בחום,

אבל מאוזניות במחיר הזה הייתי מצפה שהן יהיו נוחות כמו כריות משי על האונזיים.

מי שאין לו בעיה עם נוחות ומחפש בעיקר פונקציונליות (אלחוט, מיקרופון, בקרת ווליום ו-PLAYLIST, כבלים מתנתקים) ואיכות מעולה -- ייתכן וימצא אותן ראויות ביותר.

הייתי שמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על OVER-EAR שיהיו נוחות בטירוף? משהו שאפשר ממש להשתמש בו במשך שעות על שעות בלי שום בעיה? כמובן עם איכות וכו'. אין צורך שיהיו אלחוטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...