המחשב נתקע בפוסט פעם כן פעם לא - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע בפוסט פעם כן פעם לא

ABL

Recommended Posts

אחרי הרבה ניסיונות החלטתי לשאול כאן כי לא מצאתי פיתרון שעבד לי. כאשר אני מדליק את המחשב עולה לי פוסט עם ספלש סקרין לבן (של הגרסה הישנה של גיגהבייט) על זה זה תקוע דקה הוא מצפצף ציפצוף אחד, אחרי 10-20 שניות מצפצף ציפצוף אחד ואחרי כמה שניות המסך נהיה שחור ולא קורה כלום (אם אני לוחץ ריסט זה עושה אותו דבר). רק כשאני מכבה לחלוטין ומדליק שוב הוא עולה כרגיל עם הספלש סקרין השחור והכל בסדר. זה תמיד אותה תופעה ותמיד בפעם השניה שאני מדליק את המחשב הוא עולה בסדר. מה אפשר לעשות?

-אין OC על הזכרונות, הם נבדקו והם בסדר

-הוצאתי את הסוללה מהלוח כדי לאפס את הביוס, לא פטר את הבעיה

-ניסיתי לנתק כל רכיב כדי לבודד את הבעיה כמו כונן אופטי וכונן קשיח אחר, לא עזר

-בדקתי את הSSD והוא תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מה הצפצופים יכולים להעיד, תחפש בגוגל את הצפצופים שקשורים לביוס שלך.

תנסה לעשות חיבור מינימלי (מעבד, 1, כ.מסך) ולהדליק את המחשב, לכבות, להדליק שוב ותראה אם זה חוזר על עצמו. תעדכן מה עשית

כמו כן תראה אם אתה מספיק לראות בביוס את הטמפרטורה של המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מה הצפצופים יכולים להעיד, תחפש בגוגל את הצפצופים שקשורים לביוס שלך.

תנסה לעשות חיבור מינימלי (מעבד, 1, כ.מסך) ולהדליק את המחשב, לכבות, להדליק שוב ותראה אם זה חוזר על עצמו. תעדכן מה עשית

כמו כן תראה אם אתה מספיק לראות בביוס את הטמפרטורה של המחשב

בספר של הלוח לא רשום משהו על ביפים הסתכלתי על משמעות הביפים ב-american megatrends שזה הלוגו שמופיע בפוסט אבל אין תאור לשני ביפים ארוכים. משמעות ביפ אחד ארוך זה שהפוסט הצליח, בעוד לי יש אחד ארוך ואחרי 10-20 שניות שוב ארוך. ניסיתי חיבור מינימלי לא עזר. טמפרטורות נמוכות בכל רכיב.

אם הבנתי נכון המסך תקוע על הלוגו של ג'יגה בייט? במידה וכן דבר ראשון תכנס לביוס ותבטל לראות איפה הוא נתקע.

ביטלתי ועדיין רואים את הלוגו הלבן (של ביוס ישן לא חדש!)

עזבו עכשיו יש בעיה יותר גדולה - המחשב לא נדלק. רק כשהוצאתי את הכבל 24 פינים והחזרתי הוא חזר לפעול. ושוב לפעמים עולה עם הלוגו הלבן שבוא הוא נתקע ולפעמים עם הלוגו השחור ששם הוא עובר בסדר. אין לי ספק אחר לבדוק את המחשב אבל נראה לי שזה בעיה בלוח או בספק (או גם וגם). אשמח לשמוע דעות נוספות לפני שאני מוסר אותו לחנות לממש אחריות...

-יש לציין שעדכנתי את הביוס של הלוח ושל הכרטיס מסך ועדיין הבעיה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם נקנה באייבורי ואין להם כבר לוחות Z77, יש להם רק H77. שלא יגידו לי זהו אין Z77 אפשר רק H77. אני מקווה שהם יכולים לקחת לוח Z77 מהיבואן או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ברירת המחדל של הביוס של הלוח אם, הכרטיס מסך לא מזוהה אז אין לי מה ללכת אחורה. ניסיתי שני ביוסים שונים אבל זה לא השפיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מקור הבעיה של הספלאש סקרין הלבן (הישן) שמופיע נובע מכבל לא תקין. כרגע אין לי את הספלאש סקרין הלבן (עדיין) אבל עכשיו רנדומלית המחשב לא נדלק ורק אם אני מוציא את הכבל של הספק ומכניס הוא עובד. ניסיתי עם שני כבלים אחרים ואין שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...