מערכת קולנוע ביתי עד 18000 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קולנוע ביתי עד 18000 ש"ח

Sunny Jim

Recommended Posts

טלוויזיה גם עדיין אין... זה הכל תוכניות-שיתממשו, בעוד כחצי שנה... הטלוויזיה תהיה כנראה פלזמה 42 אינץ'. או אולי אחורי טוב. אני לא החלטתי עדיין.

זה לא אחורי, זה קדמי.

ובמחיר של פלזמה לא משתלם, עדיף קדמי טוב + טלווזייה פשוטה איכותית לצפיה יומיומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע, טלוויזית פלזמה ניתן לקנות כבר בפחות מ15 אלף, ומקור טוב אמר לי שהיא תעלה 3-4 אלף עוד שנה, אז אולי זה רעיון לא רע.

בשביל צריך אשכרה להקדיש חדר קולנוע ביתי, כי צריך יהיה קיר במיוחד בשביל זה... אממ.... לא יודע אולי זאת אפשרות. אפשר ב12-14 אלף לקנות באיכות גבוהה+?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת כשמדובר בסכומים כאלה הייתי מתייעץ עם אנשים בעלי קצת יותר ידע וניסיון מאיתנו.

פורום אודיו וקולנוע ביתי בתפוז

דאג לנסח שם את צרכיך ודרישותיך כפי שצריך, אני מבטיח לך שתקבל עזרה מועילה.

כמו כן, אני ממליץ בחום על החנות סינמה פרדיסו בנמל ת"א הישן (בעל העסק הוא מולי)

היחס שם פשוט מדהים, אך אם אתה יודע שאתה מתכנן לבוא לזמן רב ולבחון הרבה מערכות (ורצוי שכך) תאם עם מולי מראש

על מנת שתוכל לקבל את מלוא תשומת הלב והיחס המגיע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למקרןVSפלזמה, אם יש מקור מימון ואפשר, כדאי להשקיע בפלזמה איכותית, (או 34 "רגילה" של לווה נגיד)

כי רובנו רואים גם הרבה, ולא תמיד יכולים להחשיך את כל הסלון הגדול מתי שרוצים לראות חדשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה ללמה יש פלזמות ב 15 אלף שקל ולמה יש פלזמות ב45 שלף שקל.

לפלזמה זולה (15K) יש רזולוציה נמוכה מאוד והאיכות שלהם היא על הפנים, אבל ממש על הפנים, פלזמה יקרה (45K+) יש רצולוצייה טובה יותר פחות רעש יותר וזמן חיים.

פלזמות זולות זה ממש ביזבוז של כסף למרות שזה דק ומגניב זה לא שווה את זה.

בקשר למקרן, גם אם תקנה אתה עדיין צריך רגילה, כי זה ביזבוז של חיי הנורה לראות חדשות עם המקרן, ואי גם אפשר לראות בחדר מואר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיש להם חדות גבוה במיוחד, אבל זמן תגובה נמוך מאוד אז אי אפשר לראות בהם סרטי אקשן (בעיקר) בגלל המריחה.

ד"א אם המחיר של המסכים ירדו בשנה הבאה, המחיר של הLCD ירד הרבה יותר מזה של הפלזמה, הפלזמה זאת טכנולוגייה יקרה ומסובכת ליצור (הרבה מסכים לא יוצאים מהמפעל בגלל פאקים ביצור), והטכנולוגייה של הLCD זולה ואמינה הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה ללמה יש פלזמות ב 15 אלף שקל ולמה יש פלזמות ב45 שלף שקל.

לפלזמה זולה (15K) יש רזולוציה נמוכה מאוד והאיכות שלהם היא על הפנים, אבל ממש על הפנים, פלזמה יקרה (45K+) יש רצולוצייה טובה יותר פחות רעש יותר וזמן חיים.

פלזמות זולות זה ממש ביזבוז של כסף למרות שזה דק ומגניב זה לא שווה את זה.

בקשר למקרן, גם אם תקנה אתה עדיין צריך רגילה, כי זה ביזבוז של חיי הנורה לראות חדשות עם המקרן, ואי גם אפשר לראות בחדר מואר.

כמו שנאמר קודם

פלאזמה לא קונים בלי קודם לראות אותה קודם בפעולה(עם שאתה מכיר) ולהשוות אותה עם טלוויזיות אחרות

גם לא מבקרים אותה בלי לראות אותה קודם בפעולה.

ובקשר לייצור הפלאזמה: זה היה נכון בעבר (בערך רק 1 מ 4 פלאזמות יצאו בסדר), כיום זה כבר פחות נכון(בערך 3 מתוך 4 פלאזמות מגיעות לחנויות, זה עדיין לא 100% אבל זה כבר לא כל כך נמוך).

ולפי דעתי(אבל זה כבר ניחוש) גם מחירי הפלזמה ירדו באופן משמעותי בשל כניסת מסכי ה LCD לשוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראתי באיזה חנות טלויזית LCD ולידה היה פלזמה רגילה זה פשוט לא יאומן איזה הפרש יש בניהם התמונה בLCD כל כך יפה לאומר הפלזמה

והמחיר היה שווה פחות או יותר?

בקשר ליצור של הפלזמות, הוא עדיין יקר מזה של הLCD וכמו ש-RAZORJUNIO אמר רק 3\4 מהמסכים יוצאים לשוק, אני חושב שהטכנולוגייה פשוט תהעלם בשנים הבאות ואם לא יבוא משהו חדש הLCD ישלוט בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהטכנולוגייה פשוט תהעלם בשנים הבאות ואם לא יבוא משהו חדש הLCD ישלוט בשוק.

אני נוטה להסכים איתך, והצעד האחרון לפני ההעילמות מהשוק יהיה קריסת מחירים והיפטרות ממלאי, ואז ישתלם מאוד לקנות פלאזמה (גם אם ל LCD יש תמונה יותר טובה, בכל זאת תמונה של פלאזמה היא לא רעה בכלל!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...