מערכת קולנוע ביתי עד 18000 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת קולנוע ביתי עד 18000 ש"ח

Sunny Jim

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כדאי שתתן עוד פרטים. אפשר לבנות לך בתקציב הזה 20 מערכות שונות אבל אתה חייב למשל לתת את גודל החדר.

גודל החדר הוא מרכיב משמעותי בקולנוע ביתי בגלל שגודל הרמקולים ( סאב 8 - 10 - 12 " ) לדוגמא .. או גודל הסנטר

וסוג הקדמיים והאחוריים חייבים לבוא לפי מיקום הצפייה והשטח בין הישיבה לרמקולים ולטלוויזיה. אז תתן עוד פרטים קודם.

ועוד דבר , תדע שמערכת גם בתקציב הזה ויותר לא תישמע טוב ( יחסית ) ב AUDIO . אם אתה מתכוון לשמוע הרבה

מוזיקה ואתה רוצה אותה איכותית המערכת תהיה שונה לגמרי מבחינת בחירת הציוד. אז תרשום גם את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בתור אחד שאוהב טוב אבל לא אודיופיל חושב שמה שהם יביאו לך יהיה לך מספיק טוב למוזיקה.

בהנחה שאתה לא אודיופיל כמוהם (אל תפגעו אבל ככה אני חושב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על 18,000 שקל, לא הייתי סומך על דעה אישית של אף אחד עם כל הכבוד.

תתחיל לעשות סבב חנויות ותאזין בעצמך, תתחיל בסינמה פרדיסו בנמל ת"א ובסטריאו סטאר, חנויות מקצועיות מאוד עם ציוד איכותי.

אל תתפלא אם ייקח לך כמה חודשים לקנות את המערכת, כי זה מה שקורה בדרך כלל, וזה עדיף מאשר לבזבז 18 אלף שקלים ולהתחרט ל זה בכמה שנים הבאות.

עם זאת, אני כן אתן לך כיוון כללי של מה כדאי ללכת לשמוע:

רמקולים: לדעתי החלק הכי חשוב והכי משפיע במערכת, ופה צריכה להיות ההשקעה הכי גדולה.

מומלץ גם לחפש יד שניה (סאב למשל, עדיף לדעתי מיד שניה, חפש סאב כמו הREL STRATA III)

אם החדר גדול תלך על ריצפתיים איכותים בתור קדמיים ומדפיים בתור אחוריים.

*מאוד חשוב* שהסנטר יהיה מאותו חברה, ועדיף מאותה סידרה כמו הרמקולים הקדמיים אחרת זה יפגע במעברים של הצליל ובגוון הכללי של הצליל, אני אישית חושב שגם האחוריים מאותה חברה זה עדיף, סאב לא משנה.

מגברים:

חפש מחברה מוכרת, אל תפחד מדגם שנמצא בשוק אפילו מעל שנה בתנאי שיש לו את כל האפשרויות שאתה זקוק להם.

אני חושב שרסיבר ב5000 עד 6000 שקלים יהיה אידיאלי למערכת בתחום כזה, רסיברים ששוה לבדוק:

Denon AVR3803

YAMAHA RXV-740

Pioneer VSXAX3

Onkyo TXSR601

חפש גם marnatz SR5300, אפילו שהוא זול כמעט בחצי מחלק כאן, הוא עדיין יהיה מאוד איכותי.

כמו כן חפש גם בלוחות היד שניה רסיברים כמו הOnkyo 931, רסיבר שהסאונד שלו בתחום הקולנוע הביתי נחשב לאחד הטובים ביותר שיצאו לשוק הביתי (לא כולל פרוססורים ופאוורים למינהם), אם לא מפחיד אותך העובדה שאין לו פרולוג'יק 2, לא צריכה להיות שום בעיה.

זה בקצרה, אחרי שתלך קצת לשוטט בחנויות תחזרו עם התרשומויות מה אהבת מה שמעת, וננסה לעזור לך עוד יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! רק מה זה פרולוג'יק 2? :) ואיפה אפשר למצוא יד שניה?

אתה יכול בבקשה גם לתת תכתובות המדוייקות של החנויות שציינת?

לגבי ההתרשמויות שלי, מצטער אבל זה יקרה עוד הרבה זמן, כי אני מתכוון לקנות את המערכת בעתיד הלא קרוב(חצי שנה+) כי זה יקרה רק כשנעבור דירה...

לאילו אפשרויות אני אהיה אמור להיות זקוק מרסיבר?

ומה לגבי ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pl2 הוא הקידוד שמאפשר לך לשמוע בסראונד כמעט מלא נגיד תוכניות , וסרטים מהממיר הדיגיטלי (הופך סטאריו לסרארונד.)

חשוב שתתן לחנות שממנה אתה קונה את המידות של הסלון, והמבנה שלו

יד שניה אתה יכול לחפש בלוחות של ציוד כזה, למשל בלוח של פורום אודיו בתפוז. גם בתקציב כזה, לפעמים אפשר לקנות יד שניה כדי לקבל תמורה ואיכות יותר טובים משמעותית מאשר לקנות חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, זה היתרון של יד שניה, ציוד יותר איכותי בזול, אבל לא יכולים למכור לי ציוד לא תקין? או בעייתי? (ובבקשה תתחשבו גם בהודעה האחרונה שלי שיש שם שאלות שלא נענו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...