הבדלי בין מסכי Dell+ תאימות לשימושים שלי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלי בין מסכי Dell+ תאימות לשימושים שלי

xtract1

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מצרף פה תמונה של שני מסכי , שעל פניו נראים לי זהים אבל כנראה שיש הבדל אחרת לא היו מפרסמים אותם בנפרד, האם ההבדל הוא רק בצבע או שיש עוד הבדלים קונקרטיים?

בנוסף, כעיקרון אני צריך את המסך כדי לחברו למחשב , כדי שיחליף את המסך הקטן (15.6) שלו, האם צריכה להיות בעיה?

השימוש של המסך הוא לקריאת טקסט מרובה - אני לקראת סיום לימודי המשפטים שלי, יש סמינריונים ויש בהמשך הקצת יותר רחוק גם עבודה מהבית במסגרת ההתמחות וכו' - היתי שמח לאפשרות לעבוד עם שני מסמכים במקביל פתוחים על המסך הזה, האם הוא רחב מספיק לזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוני ביניהם הוא רק צבע המסגרת, לדעתי אפשר להסתדר עם קריאת שני מסמכים למרות שהוא לא הכי רחב, אולי ה24 אינץ היה יותר מתאים, יש גם את זה:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=P2414H

הוא מסך "24 במקום ברזולוציה של 1900X1200, מגיע ברזולוציה של 1920X1080(פחות מאים לעריכה וכאלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק צבע

אין בעיה לחבר במקביל, גם נייד וגם מסך חיצוני.

תצטרך לחבר עם חיבור VGA או לחילופין בעזרת יחד עם מתאם -DVI פשוט (עולה שקלים בודדים באיביי או סביב ה-30 בארץ נראה לי)

לדעתי אפשר לראות אותו בתצוגה ב-notebookclub (תתקשר קודם לשאול), אתה לא מחוייב לקנות דרכם או משהו אבל נחמד שיש מקום להסתכל ולבחון לפני קנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chevy,

כנראה שעדיף והמתאם מבחינת חיבור. לגבי תצוגה- אני מהקריות, מאמין שה-NBC האלה מאזור המרכז ככה שאין לי דרך לראות וחבל שכך, אבל זו המציאות. אולי במקרה יש ב-KSP באזור שלי אבל אני גם בספק

idanmal,

המסך שהצגת - הוא רק עוד אינץ' בעצם? זה אמור להשפיע הרבה? העניין הוא שלפי זאפ הוא מופיע רק בעוד חנות אחת, כנראה שהוא לא ממש פופוארלי. והאמת? הוא גם יקר בכ-250 ש"ח מהמסך שהצגתי (את ה-23" אני מתכוון לקנות ב-KSP אילת ככה שהוא שם ב-700 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...