אל-פסק \ מגן ברקים לספק כח 1050W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל-פסק \ מגן ברקים לספק כח 1050W

Demagh

Recommended Posts

אהלן,

אתמול נשרף לי ספק Seasonic Gold 1050W. אכן מוזר. במחשב אמנם יש זוג כרטיסי מסך, אבל עדיין מוזר, אמור להיות ספק לא רע בכלל.

בכל מקרה, אני גר ביחידת דיוק ואני חושב שהחשמל שם מחובר באיזה קומבינה לא כ"כ מוצלחת (לפעמים יש ניצוצות כשאני מחבר מכשירי חשמל עם הספק גבוה - כגון תנור חימום. לא יודע בדיוק על מה זה מצביע).

חשבתי לרכוש UPS למחשב, אבל עם הספק כזה אני לא יודע איזה UPS יצליח להתמודד איתו - ואם כן אז הוא יהיה יקר, כנראה.

האם יש צורך לשים מגן ברקים? זה יכול להועיל? מה ההבדל בין מגן ברקים (שהוא בעצם מגן מפני נחשולי מתח, לפי מה שהבנתי, ולא באמת ברקים) לבין מייצב מתח?

אגב, המחשב מחובר למפצל, יחד עם , ונתב.

קראתי שמחשבים עם הספק גבוה עדיף לחבר ישירות לתוך הקיר, כמה אמת יש בזה?

אולי עדיף לקנות מפצל חשמל יותר טוב?

ואם כן, האם יש הבדל בין כזה שהוא גם מפצל או כזה אחד בודד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניצוצות מתרחשים אצל כולם במכשירים עם הספק גבוהה וזה לא קשור לחשמל בדירה.

המגע הראשוני בין הפינים של התקע לחיבורים בשקע, דומה למגע רופף ולכן בעת החיבור מתרחש ניצוץ, זה גם קורה בדרך כלל במכשירים שאין בהם מפסק ומחברים אותם לחשמל כשהם כבר מופעלים.

יכולות להיות כמה סיבות שבגללם הלך ספק כזה איכותי.

1. יכול להיות שנפלת על ספק דפוק(קורה).

2. אולי המפצל בו אתה משתמש.

3. לא שולל אפשרות שהחשמל בדירה לא יציב.

אילו כרטיסים יש ברשותך?

אתה סגור על כך שהספק נשרף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי idanmal,

יש במחשב זוג כרטיסי R9 280x של . אני משתמש בהם לכרייה בזמן שהמחשב לא בשימוש - כך שהספק רוב הזמן במאמץ לא קטן, אבל עדיין, זה לא אמור לגרום לו להישרף אחרי חודשיים.

אני אנסה להחליף מפצל לאחד איכותי יותר ולרכוש את מגן הנחשולים ש-0101010101 (או משהו כזה) ממליץ עליו בפורומים.

אני לא יודע אם הוא באמת נשרף (בתכלס אין ריח של שרוף ממנו), אבל כשמחברים ספק אחר למחשב הוא נדלק, אז משהו בו בטוח נדפק.

איך באמת בוחרים מפצל חשמל יותר טוב? מה אפשר לבדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...