בזק בינלאומי - ביקורת טובה. כי כשצריך לפרגן... - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי - ביקורת טובה. כי כשצריך לפרגן...

RayZ

Recommended Posts

אז, אני חושב שכשיש טעם לפרגן אפשר לפרגן.

אחרי שבעבר הייתי מחובר בספקיות ובשילובים שונים, התחברתי לפני שבועיים לדיל של הספקית+תשתית של בזק\בינלאומי, חבילת TOP40- נתונים של 40 מגה ביט הורדה ו-3 מגה ביט העלאה.

השימושים שלי כבדים- טורנטים ומשחקי רשת, ואחרי שבעבר כשהייתי בנטוויז'ן ואחרות היו לי פינגים גבוהים ותעדוף נוראי בשעות עומס ביקשתי מלכתחילה להתחבר לחבילת , אך הנציג התעקש פעמיים שאין טעם והבטיח לי מהירויות טופ גם בשעות העומס בימים ובשבוע, הבטחה מאוד גדולה אבל הוא נתן את המילה שלו - אז שמעתי לו והתחברתי לחבילת TOP40 רגילה.

אני מאוד מופתע לציין שההבטחה שניתנה לי קוימה, ובהחלט אני מוריד טורנטים והורדות HTTP על מהירויות המקסימום שלהן\מהירויות לא רעות בכלל עם מיעוט סידרים. הפינגים במשחקי נמוכים מאוד. כל זה גם בשעות העומס ובימים עמוסים כמו סופ"ש- מהירויות נשארות איתנות. מוריד עד 4.8MB\s ומעלה יציב על 300KB\s.

אני רק חייב ליהיות כנה- התמיכה הטכנית\שירות לקוחות של מעט לוקה בחסר ודורשת שיפור מבחינת המשאבים והיכולת של התומכים לעזור בבעיות מורכבות.

לסיכום תוצאת speedtest:

http://www.speedtest.net/my-result/3338385411

המחשת פינגים:

2dtagpx.jpg

מאוד מקווה שהביקורת החיובית הזו מגיעה במקום ושהנסיבות החיוביות ישארו ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים, זו הסיבה שכתבתי את השורה האחרונה שבביקורת. אני לא לוקח את זה כמובן מאליו למרות שזה בהחלט אמור ליהיות כך.

אני מקווה שאני לא טיפה בים ושמדובר בנתונים עקביים אצל כולם. במידה וכן יראו השאר וילמדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילת לא קשורה לרוחב הפס

היא תעדוף בניתוב

כך שהמידע שאתה שולח יגיע מהר יותר , משמע PING

מאז הכבל התת ימי מי שבבזק בינלאומי מקבל פחות מ100 ברוב השרתים האירופאים ו300 באמריקאים בלי חבילת גיימר

מעניין אותי איך זה עם

כמה עולה התוספת לגיימר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את זה רלוונטי לביקורת, אבל בכל מקרה- 120 ש"ח לספק ותשתית ביחד שזה לא רע לדעתי.

בוודאי שזה רלוונטי, הרי מוצר ומחיר הולכים יד ביד, אתה יכול לשים קו עסקי בבית ולהיות מבסוט עד השמים אבל במחיר שהופך את המוצר לממש לא אטרקטיבי.

בכל מקרה טוב לדעת, אני אישית משלם 140 שקל לבאנדל עם CCC של 30/3, כנראה הגיע הזמן להרים טלפון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...