HOTNET - ממליצים? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOTNET - ממליצים?

pxst17

Recommended Posts

012 זאת החברה שהיה לי איתה את הניסיון הכי גרוע אי פעם, גם ברמה הטכנית וגם ברמה השירותית.

לטעמי האישי כל חברה תהיה טובה מהם.....

בכל אופן, אני עברתי לפני כחודשיים מבזק בינלאומי להוטנט, והכל סבבה.

לא היו לי בעיות לא שם ולא כאן, הם פשוט היו זולים יותר והרגשתי שזה טיפשי לשלם סתם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר ממש לא חשוד ויותר מזה כשרציתי לעבור ל HOTNET התקשרתי ל נטויזיון כדי להגיד ביי ביי והפלא ופלא, קיבלתי גם מהם 100 מגה ב 20 ש"ח.

בקיצור כשמציעים לך 15 מגה ב 35 ש"ח זה חשוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני היתי מבסוט מהוטנט - בתשתית . ברגע שעברתי לבזק, חוויתי מהירויות הורדה מצחיקות (בביטורנט - 1.8 מגה במקסימום). הוטנט טענו שהכל תקין מבחינתם. ברגע שעברתי לספק אחר (018) קיבלתי באותו רגע מהירות הורדה מקסימלית בטורנטים.

לשיקולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 הייתה הספק הראשון שלי, ולעולם לא עוד.

אחרי נסיון גרוע עם כתשתית, גם אליהם לא חוזר.

מי שנותן מחיר רפצה, לרוב גם עושה זאת כי השירות שלו לא מושך מספיק לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הוטנט ותשתית של ויש לי המון בעיות. כל שבוע יש תקלה חדשה שהאינטרנט נהיה איטי מאד וכל פעם הם עונים שמדובר בתקלה אזורית. אני לא יודע אם זה בעייה בתשתית או בהוטנט, אבל את האמת שזה התחיל בערך מאז שעברנו מבזב"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הוטנט ובזק על 40 מגה.

לא מקבל בטורנטים 40 מגה ובספידטסט מקבל כל הזמן 35-37 מגה.

לפני כן הייתי עם נטויז'ן, חברה די גרועה, אחרי כמה עשרות דקות של הורדה בטורנט פתאום המהירות יורדת ל-100 KB.

012? חברה שכולי תקווה שתיסגר, מנצלים חוסר ידיעה של לקוחות, חוסמים טורנטים בבוטות שמעולם לא נתקלתי בה. כל חברה שיש לה מסלול גלישה ייעודי לגיימרים אתה יכול להיות בטוח שהיא חוסמת פורטים בצורה קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012? חברה שכולי תקווה שתיסגר, מנצלים חוסר ידיעה של לקוחות, חוסמים טורנטים בבוטות שמעולם לא נתקלתי בה. כל חברה שיש לה מסלול גלישה ייעודי לגיימרים אתה יכול להיות בטוח שהיא חוסמת פורטים בצורה קיצונית.

מסכים ומחזק מניסיון אישי. ולא רק טורנטים אלא למעשה כל שימוש ברשת האינטרנט שאינו בפרוטוקול 80 (גלישה רגילה בדפדפן) נחסם בצורה בוטה שבאמת מעולם לא נתקלתי בה.

אפילו גישה למצלמות (באמצעות תוכנה יעודית שעובדת בפורטים לא סטנרטיים, לא דרך גישת web על פורט 80) היתה חסומה לחלוטין בעקבות חסימת הפורטים הבוטה שלהם. אפילו ניסיונות של שירות הלקוחות לפתור את הבעיה במגוון דרכים לא עזרו - העבירו אותי למנוי שלטענתם מתועדף בצורה מוגדלת, נתנו לי קו עסקי עם IP קבוע, ומה לא... הנציג האומלל פשוט היה חסר אונים כי ברור לחלוטין שהמגבלה הבוטה הזאת נעשית ברמות הגבוהות יותר ולא קשורה לשירות הלקוחות.

יש לציין שבשניה שהחלפתי את שם המשתמש והסיסמה מהמנוי ב-012 למנוי ניסיוני שפתחתי בבזק בינלאומי - באותה שניה ובלי לשנות כלום בשום הגדרה אחרת - לא בראוטר, לא בתוכנה, לא במחשב ולא כלום - באותה שניה הכל התחבר באופן מיידי, במהירות מקסימלית ובלי שום תקלות what so ever.

לאחר מכן, בשניה שחזרתי לשם המשתמש ב-012 - החסימה הבוטה חזרה.

ובשניה ששוב עברתי לבזב"ל - שוב התחבר בלי שום בעיה.

זה לא היה אקראי אלא שיטתי וקבוע ב-100% מהניסיונות.

לא יכול שלא להזדהות עם המשפט המודגש בציטוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים ומחזק מניסיון אישי. ולא רק טורנטים אלא למעשה כל שימוש ברשת האינטרנט שאינו בפרוטוקול 80 (גלישה רגילה בדפדפן) נחסם בצורה בוטה שבאמת מעולם לא נתקלתי בה.

אפילו גישה למצלמות (באמצעות תוכנה יעודית שעובדת בפורטים לא סטנרטיים, לא דרך גישת web על פורט 80) היתה חסומה לחלוטין בעקבות חסימת הפורטים הבוטה שלהם. אפילו ניסיונות של שירות הלקוחות לפתור את הבעיה במגוון דרכים לא עזרו - העבירו אותי למנוי שלטענתם מתועדף בצורה מוגדלת, נתנו לי קו עסקי עם IP קבוע, ומה לא... הנציג האומלל פשוט היה חסר אונים כי ברור לחלוטין שהמגבלה הבוטה הזאת נעשית ברמות הגבוהות יותר ולא קשורה לשירות הלקוחות.

יש לציין שבשניה שהחלפתי את שם המשתמש והסיסמה מהמנוי ב-012 למנוי ניסיוני שפתחתי בבזק בינלאומי - באותה שניה ובלי לשנות כלום בשום הגדרה אחרת - לא בראוטר, לא בתוכנה, לא במחשב ולא כלום - באותה שניה הכל התחבר באופן מיידי, במהירות מקסימלית ובלי שום תקלות what so ever.

לאחר מכן, בשניה שחזרתי לשם המשתמש ב-012 - החסימה הבוטה חזרה.

ובשניה ששוב עברתי לבזב"ל - שוב התחבר בלי שום בעיה.

זה לא היה אקראי אלא שיטתי וקבוע ב-100% מהניסיונות.

לא יכול שלא להזדהות עם המשפט המודגש בציטוט.

קטע, גם לי היה בבית באותו זמנית גם בזב"ל וגם 012 ובעת חיבור של 012 טורנט על אפס במשך שעות לעומת טורנטים בבזב"ל שירדו במהירות שהיתה אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט + הוטנט 100 מגה בלי שום בעיות בכלל.

טורנטים עפים.

גם אצלי ככה,

והייתי לפני זה בבזק בינלאומי ואני מרגיש שיפור עם הוטנט (בלי חבילת גיימר),

ומחזק את הסלידה שלכם מ 012 פשוט חברה נוראית !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...