התקנת ORACLE VM VIRTUAL BOX EXTENSION PACK מוציאה שגיאה , אשמח לעזרה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת ORACLE VM VIRTUAL BOX EXTENSION PACK מוציאה שגיאה , אשמח לעזרה

moshebit

Recommended Posts

שלום ,

אני במחשב נייד על ווינדוס 8 של 64BIT ומותקן VIRTUALBOX על זיכרון SDCARD שמחובר ישירות למחשב של G64

ועליו מותקנת 7 עכשיו הכונן הוא F .

אני מנסה להתקין את החבילת הרחבה אחרי ששמתי את הקובץ התקנה בכונן F כדי שהוא יתקין עם PATH של כונן F ולא C ,

אבל מונפקת לי שגיאה שאני פשוט משתגע מנסה מה שרשום ברשת האינטרנט ולא מצליח ,

אני מצטרף תמונה :

1mmzjnzl4ayn.png

לפי תמונה ועזרה מ"גוגל" רשום שצריך לשנות שם לתקייה שבתוך ExtensionPacks , איך לי אין שום תקייה שמותקנת שמה

ניסיתי גם להיכנס ל CMD עם הרשאות ADMIN ולהפעיל את התקנה של EXTENSION ושום דבר עדיין שגיאה ,

אני צריך את החבילה הזאת כי לא מזוהה לי במכונה , רשום שזה יתמוך ב 2.0 עם החבילה הרחבה , מצדי שזה יתמוך גם 1.0 בלי החבילת הרחבה רק תגידו לי מה הטריק ,

תודה ענקית לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הדיון לא קשור בשום צורה לIT. העברתי אותו לפורום המתאים.

שנית, למה לא לחצת על details כדי לראות יותר פרטים? כבר פה רואים שיש לך בעייה של הראשות כתיבה לאותו נתיב.

לגבי הבעיה שלך - מה בדיוק לא מזוהה לך במכונה וירטואלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, הדיון לא קשור בשום צורה לIT. העברתי אותו לפורום המתאים.

שנית, למה לא לחצת על details כדי לראות יותר פרטים? כבר פה רואים שיש לך בעייה של הראשות כתיבה לאותו נתיב.

לגבי הבעיה שלך - מה בדיוק לא מזוהה לך במכונה וירטואלית?

המכונה עצמה לא מזהה לי DISK ON KEY הוא רושם לי במכונה מנסה להתקין את MASS הבסיסי מWINDOWS UPDATE אבל הוא נכשל , השאלה אם הוא חסום בגלל דרייבר שאפשר להוריד תוכנה שמעדכנת אין בעיה או בגלל VMWARE עצמה שחייבת את EXTENATION PACK כדי שתוכל להפעיל את בלי קשר עם יש DRIVER/NOT ,

לגבי התמונה הינה החדשה :

nnygtkmty5yj.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VirtualBox זה מוצר של Oracle. אין פה קשר ל VMware.

extensions pack נועד בשביל לבצע אמולציה של 2.0. עד כמה שזכור לי, אתה יכול למפות pass-trough device גם מבלי להתקין את הרכיב הזה.

איך אנ יעושה PASS TROUGH DEVICE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתחיל מלהפסיק לכתוב ב all caps. זה נראה כאילו אתה צועק. :)

pass-trough זה בדיוק מה שזה אומר שכל hypervisor אחר. אתה ממפה את החומרה הפיסית ישירות למשאבים של המכונה הוירטואלית.

לא צריך שום דבר מיוחד בשביל להשיג את זה.

התקנתי עכשיו מכונה חדשה עם CentOS 6.5 והכנסתי DOK למחשב הנייד שלי. מבלי להתקין את ה extensions מראש, מיפיתי אותו לבקר הויטואלי של המכונה בקליק אחד והוא מופיע אצלי במכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתחיל מלהפסיק לכתוב ב all caps. זה נראה כאילו אתה צועק. :)

pass-trough זה בדיוק מה שזה אומר שכל hypervisor אחר. אתה ממפה את החומרה הפיסית ישירות למשאבים של המכונה הוירטואלית.

לא צריך שום דבר מיוחד בשביל להשיג את זה.

התקנתי עכשיו מכונה חדשה עם CentOS 6.5 והכנסתי DOK למחשב הנייד שלי. מבלי להתקין את ה extensions מראש, מיפיתי אותו לבקר הויטואלי של המכונה בקליק אחד והוא מופיע אצלי במכונה.

מצטער לגבי Caps look זה בגלל המקלדת של , אני ממש לא צועק :) דווקא אני מעריך את העזרה שלך ,

איך אני ממפה בתוכנה לבקר הויטואלי של המכונה , אשמח לעזרה עם זה ,

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NZone.png

הצלחתי לבחור את זה , אבל מראה לי שניים , את אחד מהם אני מצליח לבחור אבל לא מראה לי אותו במכונה אני עושה סריקת חומרה חדשה תחת ניהול ואז מתקין מחדש ומופיע לי שגיאה , מצורף תמונה :

ywtnjag2zzmj.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה צילום מהמכונה הוירטואלית? התקנת guest additions בתוך המכונה?

כן זה צילום מהמכונה וירטואלית ,

והתקנתי את Guest additions , זו היתה הטעות , אם כן איך אני יוכל להסיר אותה ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. אתה משתמש פעם ראשונה בVB?

יחסית כן אני די חדש בזה

השאלה אם ה Guest additions לא יוצרת חיבור בין המחשב האישי והמכונה , אלה זה עדיין מכונה וירטואלית שמופרדת מהמחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יוצר שום בעיה. המטרה של רכיב הזה הוא לעזור בניהול של המכונה הוירטואלית והגישור למשאבים שלך.

אני אבדוק את הנושא עם 7 יותר מאוחר. לא אמורה להיות בעיה שם אם הצלחתי אפילו בCentOS שהוא מתוך net install.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה רבה ,

אני מנסה כל דבר והחלפתי דיסק און קי שאני מעלה במחשב מצוין ושאני בוחר WIN 7 VIRTUALBOX זה לא מזהה בפנים , ניסיתי למחוק את הדרייבר ולהחזיר כלום ,

זה כל פעם מראה שלא מצליח להתקין את הדרייבר כמו שצריך ,

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...