HotNet או בזב"ל? 100 Mb - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HotNet או בזב"ל? 100 Mb

X_Dror

Recommended Posts

שדרגתי במבצע האחרון ל-100Mb, עוד לא שדרגתי את המהירות בספקית, כרגע אני 15 (או 20?) הורדה ומשלם 36 שקל בחודש.

לפי האתר Kamaze בזב"ל מציעה 100 מגה במחיר של 70 שקלים, בזמן ש- hotnet מציעים ב- 20 שקלים. (הבדל מאוד משמעותי)

קראתי השוואה בין הספקיות אבל הי די עתיקה (מרץ 2012) ואני לא בטוח עד כמה היא עוד רלוונטית.

השימושים שלי לאינטרנט הם בעיקר גלישה באתרים ממערב ארצות הברית והעברת קבצים אליהם, torrents ומדי פעם משחקי רשת כמו Battelfield בשרתים באירופה.

השאלה היא אם בכלל יש הבדל בין הספקיות מבחינת האיכות, ואם כן מה ההבדלים ועד כמה הם גדולים.

מאוד יפריע לי אם סרטוני לא יטענו טוב, יהיו חסימות טורנטים או שרתים באירופה יהיו מעל לפינג 100.

בעיקרון אני רק רוצה לדעת אם hotnet סבבה מהבחינות האלו.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שדרגתי שבוע שעבר בבזק בינלאומי ל-100 מגה ב-30 שקלים לחודש למשך שנה

היא הציעה לי ב-40 אמרתי שאני מכיר שהמחיר אחיד בספקיות לכל המהירויות ואני יודע בוודאות שזה ככה, בדקה כמה דקות, קיבלה אישור ועדכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אם מעוניין, מוזמן לשלוח פרטי התקשרות ל-online@bezeqint.net ונציג שלנו יחזור אליך עם כל הפרטים.

בברכה,

מתן, בזק בינלאומי

שדרגתי במבצע האחרון ל-100Mb, עוד לא שדרגתי את המהירות בספקית, כרגע אני 15 (או 20?) הורדה ומשלם 36 שקל בחודש.

לפי האתר Kamaze בזב"ל מציעה 100 מגה במחיר של 70 שקלים, בזמן ש- hotnet מציעים ב- 20 שקלים. (הבדל מאוד משמעותי)

קראתי השוואה בין הספקיות אבל הי די עתיקה (מרץ 2012) ואני לא בטוח עד כמה היא עוד רלוונטית.

השימושים שלי לאינטרנט הם בעיקר גלישה באתרים ממערב ארצות הברית והעברת קבצים אליהם, torrents ומדי פעם משחקי רשת כמו Battelfield בשרתים באירופה.

השאלה היא אם בכלל יש הבדל בין הספקיות מבחינת האיכות, ואם כן מה ההבדלים ועד כמה הם גדולים.

מאוד יפריע לי אם סרטוני לא יטענו טוב, יהיו חסימות טורנטים או שרתים באירופה יהיו מעל לפינג 100.

בעיקרון אני רק רוצה לדעת אם hotnet סבבה מהבחינות האלו.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...