רכישת Windows 7 למחשב נייד איטי - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת Windows 7 למחשב נייד איטי

קפלן

Recommended Posts

ברשותי מחשב נייד Aspire 5715z (כן, מאוד ישן...) עם מעבד פנטיום אחד, 2 ג'יגה רם מערכת . המחשב לאחרונה איטי מהרגיל ולעיתים קרובות (בעיקר בעת צפייה ביוטוב) מתחמם ונכבה.

לאחר התייעצות ושיקול, נראה לי שכדאי לי להחליף את מערכת ההפעלה לוידנוס 7 (ולא ל8 מטעמי נוחות..), מאשר לשלם לטכנאי (שהסיכוי שיוכל לתקן נראה לי לא כדאי).

ברצוני לקנות עותק חוקי. הבעיה היא שאני יודע שהמחשב לא יחזיק זמן רב, ובעוד שנה-שנתיים-שלוש אצטרך לקנות חדש.

האם אפשר לקנות וינדוס 7 ולהעבירו אחר כך למחשב אחר?

זאת אומרת: האם יתנו לי לקנות מחשב בלי בניכוי מחירה? וכן האם אוכל להעביר את המערכת למחשב החדש באותו סריאל באופן חוקי לאחר שאפסיק להשתמש בישן?

ואם אתם ממש בעניין, ברשותכם יש לי עוד שאלה: האם כדאי לי להתקין את וינדוס 7 באופן שמוחק את כל המחשב, וכך אולי נגיע לתוצאות יותר טובות במחשב, או כשדרוג שמשאיר את הקבצים (מה שוודאי עדיף לי מאשר הבלאגן של גיבוי כל המחשב..)?

ממש תודה אחים שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אתה צודק. הבעיה לא בהכרח במערכת ההפעלה. אבל הבנתי שויסטה צורכת משאבי מערכת גדולים וייתכן שמערכת הפעלה וינדוס 7 תספיק לי.

(יש לציין שהמחשב בשימוש בעיקר בוורד ובאינטרנט ולא במשחקים למיניהם).

לכן חשבתי שכדאי לנסות להחליף ולראות מה קורה לפני שאני קונה מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבצע שחזור מע' בעזרת מחיצת שחזור, במידה וקיימת במחשב למצב ההתחלתי "כמו חדש" שקיבלת את המחשב.

לא הייתי משקיע במחשב הזה יותר מדי גם לאור השימוש הבסיסי בו.

תגבה את המידע שלך קודם ואז תבצע שחזור מערכת

יש עוד כמה סרטונים ביוטיוב, סתם הבאתי דוגמא.

תחפש - factory restore vista

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...