בעיית DNS בראוטר של בזק D-Link 6740U - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית DNS בראוטר של בזק D-Link 6740U

LazyCat

Recommended Posts

עד לפני יומיים הראוטר עבד מצוין (באופן יחסי) עם DNS צג ג' (OpenDNS, וכו'). מלפני יומיים כל הגדרת DNS השונה מזו של הספקית לא עובדת, כלומר אין DNS resolving.

האם יתכן והספקית אחראית לבעיה או שנדפק הראוטר (נוטה לכיוון הספקית)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו לקנפג עליו את השרתים של גוגל, וגם אצלי זה לא עבד.

אני עם D-Link 6740U בגרסת חומרה G1, גרסת ה-firmware היא: BZ_2.62_OpenWifi. הספקית היא בינ"ל.

בעבר (הרחוק) כשניסיתי את הקינפוג הזה הוא כן עבד, אבל אני ממש לא יודע להגיד באיזה גרסת firmware זה היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה קשור לגרסה, הראוטר שלי עם אותה הקושחה (1.66) מאז שקיבלתי אותו. מה שכן, גם כאן מדובר בבזק בינלאומי.

אני מקווה שהם לא החליטו שהם מתחילים לחייב את השימוש בשרת ה- DNS שלהם, ברגע שאני אדע שזה המצב, אני מתנתק באותו היום. יש לי גם יוזר של הוטנט, אני אנסה אותו ונראה מה קורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון...

ניסיתי עם הוטנט (אחרי שאיפסתי את הראוטר), אותה התופעה. ניסיתי עם ראוטר אחר (ה- D-link הוגדר כמודם), הכל עובד כרגיל. נראה שמדובר בראוטר של D-link מבזק, מה שמוזר שאני קראתי על עוד משתמשים עם אותה הבעיה עם אותו הראוטר רק שגרסאות הקושחה שונות.

לפני שאני פונה לבזק, אשמח אם עוד חברים שיש להם את ה- D-link 6740 יבדקו אם הם יכולים להגדיר DNS ידני (למשל של גוגל: ראשוני 8.8.8.8 משני 8.8.4.4) וידווחו אם הכל עובד תקין או לא. ההגדרה נמצאת בטאב ה- Advanced תחת תפריט DNS מצד שמאל. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...