אוזניות עד 1000 ש"ח? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות עד 1000 ש"ח?

ChaosPower

Recommended Posts

טוב אני מחפש OVER EAR סגורות שיהוו שיפור לעומת הBRAINWAVZ HM5 שלי.

אני שומע בעיקר מטאל, וקצת רוק\סינת' פופ ישן.

יש כמה פוטנציאליות שאני מתלבט ביניהן:

JVC HA-SZ1000 החדשות, שבינתיים הביקורות היחידות שראיתי עליהן הן ביפנית... עם הפופולריות של הJVC HA-S500 בכל מקום שמבין באוזניות אני יכול רק להניח שהJVC HA-SZ1000 יהוו קפיצת מדרגה לעומתן.

באיביי הן עולות 700-800 ש"ח.

הAKG K550\K551 שאמורות להיות טובות אבל עם באס קצת לוקה בחסר ובעיות בהתאמה לראש שפוגע בצליל ובאטימות.

1000+ ש"ח באיביי.

HFI 780 שאמורות להיות מעולות למטאל, תדרים בצורת V קלאסי שאת זה אני אוהב, אבל לוחצות מאוד על הראש, כך אומרים, ולי יש משקפיים אז זה יכול להיות בעייתי. הן גם דיי יקרות יחסית לתמורה כביכול, אני זוכר שהן לא עלו כל כך הרבה באמאזון פעם כמו שהן עולות עכשיו. WHATHIFI נתנו להן רק 4 כוכבים ולא 5.

925 ש"ח באייבורי. באיביי הרבה יותר.

ATH-A900X לא יודע עליהן הרבה, קראתי שהן כבדות ולכן קצת לא מתאימות לראשים של כולם, אמורות להיות טובות לכל סגנון מוזיקה.

משהו כמו 700 ש"ח באיביי שזה מחיר מצויין לעומת KSP שמוכרים אותן ביותר מפי 2 מזה.

למישהו יש מושג מה מבין אלה כדאי לי? או הצעות אחרות (ללא חריגה מעל ה1000 ש"ח, כלומר המבחר הגדול שיש בתחום ה300$+ זה לא בשבילי)

אה, אגב, המקור שלי הוא DAC חיצוני חמוד וזול מבוסס PCM2704, מחובר למגבר O2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A900X נותנות תמורה נפלאה למחיר.

אבל אני חושש שעם ה O2 הן יהיו מאוד לא סלחניות , ואם המוסיקה שלך דחוסה או שההקלטה לא טובה - זו עלולה להיות בעיה.

אם אתה מחפש צליל יותר כיפי ופחות אנליטי , ה X1 יהיו בחירה מצוינת, ולדעתי שילוב מוצלח עם ה O2

(למרות שהן מאוד יעילות ולא ממש נהנות מהגברה, לפחות לא עם מגבר נייטרלי כמו ה O2).

עריכה - עכשיו רק שמתי לב שאתה מחפש רק סגורות.

אני לא חושב שהשיפור יהיה גדול כמו שאתה מצפה, אני מעריך שאותם פערים שיש לך ב HM5 - אופייניים גם לאוזניות סגורות אחרות ויקרות יותר.

אולי ה DT770 או VMODA M-100 או NAD VISO HP50 ואפילו DENON D600, אבל לא בטוח שיהוו 'שדרוג' של ממש, אלא יתנו גוון אחר של צליל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, כן, עיינתי ברפרוף בדיון הזה קודם, אבל לא ראיתי אפילו ביקורת מקצועית אחת שם, קשה להסתמך על FIRST IMPRESSIONS של אנשים, כשאתה לא יודע עם מה הם התנסו קודם ועם מה הם משווים.

A900X נותנות תמורה נפלאה למחיר.

אבל אני חושש שעם ה O2 הן יהיו מאוד לא סלחניות , ואם המוסיקה שלך דחוסה או שההקלטה לא טובה - זו עלולה להיות בעיה.

אם אתה מחפש צליל יותר כיפי ופחות אנליטי , ה X1 יהיו בחירה מצוינת, ולדעתי שילוב מוצלח עם ה O2

(למרות שהן מאוד יעילות ולא ממש נהנות מהגברה, לפחות לא עם מגבר נייטרלי כמו ה O2).

עריכה - עכשיו רק שמתי לב שאתה מחפש רק סגורות.

אני לא חושב שהשיפור יהיה גדול כמו שאתה מצפה, אני מעריך שאותם פערים שיש לך ב HM5 - אופייניים גם לאוזניות סגורות אחרות ויקרות יותר.

אולי ה DT770 או VMODA M-100 או NAD VISO HP50 ואפילו DENON D600, אבל לא בטוח שיהוו 'שדרוג' של ממש, אלא יתנו גוון אחר של צליל ...

אם הייתה לי האופציה לאוזניות פתוחות אז ככל הנראה הייתי לוקח HIFIMAN HE400 שעכשיו עולות רק 300$. לצערי זו לא אפשרות כי אני צריך שלא בורחת מהן המוסיקה.

אני גם נוטה לATH-A900X מבין כל האפשרויות פה.

שמע, מבחינתי שיפור יהיה אפילו מבחינת "חתימת הסאונד" שלהם, הHM5 דיי נייטרליות ואני מחפש משהו עם תדרים גבוהים יותר בולטים ופחות מיד-סנטרי.

אני לא הולך להחליף את הHM5 באוזניות החדשות האלו, האוזניות החדשות יהיו מחוברות למחשב אחר, לכן יותר חשוב לי שיהיה להן צליל שונה שאני אוכל לשמוע את אותם השירים בצורה שונה כל פעם שאני עובר ממחשב אחד לשני.

כל האוזניות שציינת (חוץ מהDT770) הן בדיוק האוזניות שרציתי לתת כדוגמא לדברים יקרים מדי בשבילי xD ואני דיי מסכים איתך לגבי זה שהשיפור יהיה מינימלי גם אם אגדיל את התקציב.

DT770 מבחינתי לא אופציה כי אני לא חושב שהן יותר טובות מהQP805 שיש לי (שלצערי דולפות כאילו MB QUART עצבו אותן בתור מיניאטורים עם קשת לראש ולא כאוזניות סטודיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה.

http://www.hometheater.co.il/vp1866174.%D7%9E%D7%AA%D7%9C%D7%91%D7%98-Beyerdynamic-DT1350-vs-Sennheiser-HD25.html

הDT1350 מאוד תלויות במקור שלך, (טוב זה לא כזה נורא לי) אבל גם לא יודעות לנגן רוק הוא אומר, ויש להן סטייג' ענקי, הרי כל זה ההפך ממה שאני מחפש. אני מעדיף משהו שיהיה דומה לגראדו אבל באוזניות סגורות.

ATH-WS99? אני לא זקוק לבאס חזק, ויש להן טרבל שמתואר כSMOOTH, אני לא רוצה אותו כזה, אני רוצה אותו SPARKLY. יכול להיות שאודיו טכניקה זה אכן לא המקום לחפש צליל שכזה. אבל מה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעות לנגן רוק? מאיפה הובאה השטות הזו??

אתה אומר שאתה מחפש צליל V ואז לא רוצה באס?

ומה קשור במה לכל הסיפור בכלל?

אני חושב שיש לך הרבה פערים להשלים...

לך לשמוע את ה DT770 ו DT1350 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...