מתחיל משחק חדש בSKYRIM, עדכון THE GOLDEN CLAW - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחיל משחק חדש בSKYRIM, עדכון THE GOLDEN CLAW

Gal&Gal

Recommended Posts

יצאתי מהמערה וסיימתי את הקווסט הראשון שלי =) הנה כמה תמונות

enb2014_02_1515_27_53_17.png~original

enb2014_02_1517_01_34_86.png~original

אני חייב לציין כמה אני נהנה לשחק ככה, המשחק כפי ששיחקתי בו לפני המודים הוא שונה לגמרי, נתחיל מהשימוש בלפיד, אין לכם מושג כמה זה משנה את חווית המשחק, אני לא זוכר אפילו פעם אחת שהשתמשתי בו פעם, עכשיו אי אפשר בלעדיו , בעקבות זאת ועוד כמה מודים שהוספתי שממש מקשים על המשחק והופכים כל קרב להרבה יותר מהיר ובו כל מכה קובעת אני הולך על דמות שהיא תהיה בעיקר לוחמת יד אחת לטווח קרוב עם שימוש בינוני בקסמים וקשת לטווח רחוק, הנה תמונה ללא לפיד :

enb2014_02_1517_01_42_39.png~original

enb2014_02_1517_04_43_91.png~original

עוד דבר שמאוד משפיע הוא חוסר הידיעה מה יקרה בדלת הבאה , תכלס אין בהמשך כלום ( זה מוביל לפאזל של הדלת) אבל לא זכרתי את זה ויחד עם מודים שמוסיפים צלילים ואווירה מפחידה לצינוקים והמערות ממש פחדתי להמשיך, ממה שאני זוכר במשחק המקורי ניתן היה לראות הכל.

enb2014_02_1516_55_03_95.png~original

enb2014_02_1517_11_52_56.png~original

זהו עד ה QUEST הבא =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב מודים גרפיים, אם אתה לא משחק עם SkyRE ו frostfall אתה לא יודע מה אתה מפסיד. הם מוסיפים כל כך הרבה עניין למשחק...

אני שמעתי עליהם, אין לי כוח למשחקי השרדות, בשביל זה יש את DAYZ , אני רוצה משחק פנטזיה מעולה שיסחוף אותי .

קבל עוד תמונה :

שחייה באגם מחוץ לבית החדש שלי =)

enb2014_02_1518_41_01_16.png~original

בקרוב גם אעלה וידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי , ה ENB הוא של QUIETCOOL עם כלמני שינויים קטנים שעשיתי, ניסיתי כמה שונים את זה הכי אהבתי , גם בגלל התאימות שלו ל COT ,

בכל מקרה הוספתי איזה מוד שעושה את העולם עם קצת יותר מלא בהתרחשויות שקשורות למלחמת האזרחים שם בין ה storm-cloacks ל impirials , וזה ממש נחמד , בשבילים יש לחימה אינטנסיבית מאוד! וזה בהחלט מוסיף עניין..

בינתיים הגעתי לאפורי הזקן =) הנה תמונה

enb2014_02_1622_22_07_06.png~originalאני חייב להסביר לכם כמה זה שונה לשחק עם המודים האלה , אני כרגע לא מצליח לצלם לא יודע למה , לדעתי זה בגלל ה wrapper , אבל האטמוספירה שם אדירה, הדרך במעלה המדרגות גרמה לי להרגיש קר באמת =) מזג האויר במשחק פשוט אדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן כולם :

אלה המודים שכרגע מותקנים,

הENB ועוד מספר מודים שהתקנתי ידנית לא מופיעים ברשימה כמו תוספות של סוגי תספורות ועוד כלמני מודים של תלבושות מאתרים קוריאנים חח

יש פה כמה שמבטלים אחד את השני , לדוגמה טקסטורה לסלעים שמצאתי שיותר טובה מהאחרת , או מערות , קיצור זמני הטעינה עדיין סבירים , שמרתי בצד איזה מוד שמנקה את השמירות מרפרנסים לחפצים זרוקים, אני מאמין שאשתמש בו מאוחר יותר במשחק. HAVE FUN!

Untitled.jpg~original

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...