מחפש רסיבר מסויים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רסיבר מסויים

sinsonik

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש רסיבר או משהו מאוד מאוד פשוט, יחסית פרימיטיבי ואני לא יודע אם בכלל קיים:

בעיקרון כיום אני מחבר למחשב שני זוגות רמקולים אחד שהוא 2.0 ואחד שהוא 2.1 (שונים לגמרי משני חברות שונות) בחיבור רגיל (aux 3.5) על ידי מפצל AUX פשוט שקניתי בכמה דולרים באינטרנט. (דוגמא: http://www.ebay.com/itm/20cm-3-5mm-Stereo-Jack-Y-Splitter-Cable-Headphone-Earphone-Aux-Adaptor-GOLD-/350841060161?pt=UK_MP3_Player_Accessories_Cables_Adapters&hash=item51afc1bb41)

הקטע הוא שזה לא ממש איכותי כל הזמן מתנתק וגם אם אני רוצה לשלוט על ווליום במחשב אני אצטרך לשנות גם לרמקול הראשון וגם לרמקול השני.. בקיצור סיבוך ולא פתרון שמספק אותי.

מה אני מחפש?

אני בסך הכל רוצה לחבר אותם למין מכשיר (דמוי רסיבר) בסך הכל עם שני כניסות AUX פשוטות שאותו אחבר למחשב ובסך הכל אוכל לכוון את הווליום.

רצוי שיהיה שלט אך לא חובה.

האם קיימת מפלצת כזאתי??

תודה מראש על העזרה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך רסיבר. רסיבר זה מגבר (עם טיונר רדיו בעיקרון, אבל זה לא רלוונטי לנושא) והרמקולים שלך הם כבר רמקולים מוגברים.

אתה בסך הכל צריך מפצל עם בקר ווליום. אני בטוח שיש עשרות כאלה באיביי.

אבל למה אתה רוצה ללכת על הפיתרון המוזר הזה?

אין לך חיבורי סאונד במחשב שמאפשרים לך לחבר 5.1 רמקולים בצורה אנלוגית?

או שמדובר על לפטופ עם יציאת פשוטה וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה!

ולשאלתך:

כן.. משהו דומה רק שלא יהיה בקר ווליום בנפרד לרמקול א' ורמקול ב' אלא בקר אחד לשניהם..

- - - תגובה אוחדה: - - -

אתה לא צריך רסיבר. רסיבר זה מגבר (עם טיונר רדיו בעיקרון, אבל זה לא רלוונטי לנושא) והרמקולים שלך הם כבר רמקולים מוגברים.

אתה בסך הכל צריך מפצל עם בקר ווליום. אני בטוח שיש עשרות כאלה באיביי.

אבל למה אתה רוצה ללכת על הפיתרון המוזר הזה?

אין לך חיבורי סאונד במחשב שמאפשרים לך לחבר 5.1 רמקולים בצורה אנלוגית?

או שמדובר על לפטופ עם יציאת פשוטה וזהו?

תודה רבה על העזרה!!

אני אכן מחבר את הרמוקלים ליציאה פשוטה של ולא ל5.1 ולכן אין לי ברירה אא ללכת על הפיתרון הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...