פרויקט חדש Maximus Haf XM - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט חדש Maximus Haf XM

Iceon

Recommended Posts

אחי קבל כמה המלצות/הערות באהבה:

1. בתמונה הראשונה בקושי מבינים מה רואים

2. הצביעה נראת לא אחידה ומוגזמת, כאילו זרקת שליכט של צבע, במילים עדינות זה נראה לא טוב.

3. תשקיע עוד שתי שניות על לסובב את התמונות ולהעלות במקום שיתפס לנו הצוואר.

4. נסה לצלם יותר איכותיות בלי עצמים ברקע שמסיחים את הדעת כמו בקבוק מים מינרלים.

5. הקפד לנקות את עדשת המצלמה או עדשת מצלמת הסמארטפון, מספיק שנגעת בה עם האצבעות ותראה בתמונה האחרונה מה קרה, שמנוניות גרמה לתאורה להמרח והתמונה יצאה על הפנים.

6. אפקטים כמו בתמונה הלפני אחרונה לא תורמים למראה המערכת, זו לא תמונה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין בעיה , אצלם באיכות טובה יותר ואשים לב לכל ההערות , הצביעה היא עם חלקי ניסיון כלומר, זאת לא הצביעה המקורית עדיין המקורית היא בעוד כמה ימים ובזה צביעה ראשונה שלי של מארז .

אשמח לשמוע לעוד הצעות למודינג, נ.ב כרגע לא בבית אהיה עוד מעט ואעלה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אם אתה צובע עם ספריי בלי איזושהי הכנה מוקדמת לפח, זה עלול לא לצאת טוב בטווח הארוך. יתחיל להתקלף וכאלה. עקרונית, צריך לשייף או להסיר את הצבע בצורה כלשהי, אחרי זה הייתי שם פריימר ורק אחרי זה צבע, ויותר משכבה אחת. אם רוצים שזה באמת ייצא טוב, אז כדאי צביעה בתנור, אפשר אצל חיים מתכות ביפו, שעושה צביעות ברמה ובזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר גם בלי הכנה מוקדמת לפח, רק לנקות טוב ולצבוע, לא צריך להשתגע עם כמות הצבע.

בצביעה עם ספריי צריך עם יד ישרה בתנועות אופקיות מקצה לקצה כ20-30ס"מ מהפריט, כאשר אתה מגיע לקצה לעצור, שוב מקצה לקצה ולעצור, אם אתה לוחץ כל הזמן

תיתאסף שיכבה של צבע באיזור החזרה והצבע יתחיל לינזול. אחרי שקלטת את הטריק של מצד לצד לשחרר ושוב מצד לצד לשחרר, תוכל לעשות זאת מהיר יותר.

1tm91lO.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש תודה על העצות! רציתי לשאול אם אני עכשיו סתם דוגמא אני רוצה לצבוע את הפלסטיקים\מתכת של המארז החלקים הקטנים אני קודם כל משייף שם פריימור ואז שם צבע ומומלץ יותר משכבה אחת? איך אני גורם לכך שאני יודע שזה מספיק ולא יוצא לי טיפות ?

בנוסף אני גם רוצה לשאול לגבי חלון למארז איך אני עושה את זה? או שכבר עדיף להזמין מCOOLER MASTER דלת שמותאמת אם חלון?(הם מוכרים דבר כזה.) עלות ועבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה במקרה עובד במקום שיש לו מכונה כמו שיש לעידן , אז אתה יכול לעשות לבד..(-:

אני חושב שעדיף כבר לקנות:

http://www.ebay.co.uk/itm/COOLER-MASTER-HAF-XM-TRANSPARENT-BLACK-WINDOW-SIDE-PANEL-NEW-/171062302536?pt=UK_Computing_Case_Accessories_Tool_Kits&hash=item27d41b9748

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה מה שאני אעשה אזמין את הקישור שהבאת לי של ,תודה רבה

לגבי הצביעה יש למישהו טיפים חשובים נוספים לפני שאני מתחיל לצבוע? זה ממש חשוב לי כי אני לא רוצה להרוס את המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...