The Phenom Project - בחסות Bitfenix ו- Lutro0 Customs - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Phenom Project - בחסות Bitfenix ו- Lutro0 Customs

adi518

Recommended Posts

טוב, הקירור הראשוני ששמתי במארז, לא הספיק בשביל לקרר את הכוננים הקשיחים שלי כמו שצריך אז החלטתי להשתמש בבקר, רק שצריך היה למקם אותו איפשהו במארז.

:)

לקחתי, חתיכת אקרילי בעובי 3 מ"מ ורוחב מתאים והדבקתי עם TESA לבקר. לפני שהדבקתי, קדחתי באקרילי שני חורים והברזתי שתי הברגות 3 מ"מ שיסייעו לחבר את הבקר למאוורר בגג המארז, ואכן הרעיון עבד בצורה מושלמת! :)

tBx7iZC.jpg

* סורי על התמונה הגרועה, אחליף אותה בקרוב עם אחת מוצלחת.

+ גיליתי דבר חדש.. אני צריך לוחץ ספיציפי לקרימפים שנקראים "דופונט 2.0 מ"מ". הלוחץ שקניתי פעם מ MODDIY, השתמשתי בו על קרימפ ניסיון ומאז לא נגעתי בו (כי יש לי של MDPC ולוטרו), הסיבה היחידה שבסוף השארתי אותו היא כי יש לו סלוט ייעודי לקרימפ מולקס וזה קרימפ שלא מומלץ לעשות עם הפליירים האחרים. בכל אופן, שהוצאתי אותו מהקופסא לפני זמן מה גיליתי שהקפיץ שם "התעייף" או שחלק אחר התעייף והמוצר התקלקל, אז אולי עכשיו הם ישלחו חדש ואם כבר, אז את הגרסת דופונט שמאפשרת בקלות לחיצה של קרימפים מסוג 3 והסוג שמוצאים בחיבורים של מאווררים על כרטיסי מסך:

ircDJAW.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

תודה על ההתעניינות. בשלב זה, כל הפרויקטים בסטנד ביי. תקופה קצת קשה. אני כרגע די נהנה מהבילד במצב הנוכחי שלו למרות שאין הולם וכו'.

אגב, אני יכול לומר שאחרי שימוש יחסית ארוך במארז, הוא באמת מוצר מוצלח! כמעט ולא נכנס אבק, ומצד שני הקירור לא רע כלל. הגימור של הפלסטיק בינתים מוכיח עמיד (למרות שלקחתי צבע לבן). בקיצור מוצר לא רע בכלל ! חבל שאף אחד מהיבואנים לא מרים את הכפפה.. 2014 ואין שום מארז ITX בארץ עם היכולות של המארז הזה.

אגב, לגבי הדיפיין.. זה סוף סוף קורה ואם הכל ילך כשורה, מחר יתווסף 670 FTW נוסף, שכבר יש לי בלוק מוכן עבורו. עקרונית אני רואה עצמי מסודר עד אמצע 2015. אחרי כן כבר אשדרג אותם למשהו אחר + הזוואל 8 ליבות.

עריכה: הגיע הכרטיס החדש אז עכשיו ה בטוח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...