קורא טביעות אצבע (Fingerprint Reader) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורא טביעות אצבע (Fingerprint Reader)

Omga4000

Recommended Posts

אהלן :)

אני משתמש כרגע ב-Upek Eikon Swipe, אבל רכשה את החברה לא מזמן (בשביל ה- 5S), והפלא ופלא - זה לא עובד יותר!

האתר נסגר, אין עדכון של דרייברים, ובעדכון האחרון של זה כבר לא נתמך, מה שהופך את הקורא שלי לחסר תועלת..

מישהו מכיר\ יש בבעלותו קורא טביעות אצבע טוב שהוא לא של Upek?

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מזוהה ב8/8.1 מהקופסא, לא נדרש דרייבר

פונקציונליות בסיסית של פתיחת מחשב קיימת ברמת מערכת הפעלה

פתיחת מחשב לא מעניינת אותי.. עשיתי איתה הרבה מעבר.

סיסמאות לאתרים היו מאובטחים וניתן היה להיכנס לאתרים (HwZone לדוגמא) רק בעזרת טביעת האצבע שלי.

זה לא פועל מאז ש- רכשה את החברה ואינה מוציאה עדכונים שוטפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר תועלת.

RoboForm לא זקוקה ל-Fingerprint Reader בכדי לפעול. אין אופציה שמאפשרת גישה רק בעזרת Fingerprint Reader.

אתה צריך להיכנס לאתר שאתה מעוניין להיכנס אליו, ואז להקליק על האייקון של RoboForm, והוא יכניס את שם המשתמש והסיסמא שלך..

זה לא מה שאני מחפש. אני צריך שזה יכניס אותי רק בעזרת טביעת האצבע, בדיוק כמו שעושה התוכנה של Upek Protector Suite.

אני אישית לא מכיר תוכנה כזו ולכן מתכנן פשוט לרכוש קורא טביעות חדש של חברה אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לקנות קורא חדש - תחפש פתרון תוכנתי

לא בהכרח שתקבל עם קורא חדש תוכנת ניהול

בזמנו גם הגרסה המורחבת של Protector Suite נמכרה בנפרד מהקורא (הקורא הגיע עם גרסה בסיסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם גירסא בסיסית תספק אותי. הבעיה שאין סנכרון בין ל-Protector Suite יותר.. ה-Extension לא תקין יותר.

חוץ מזה אין לי שום בעיה גם לשלם לתוכנת ניהול טובה, בתנאי שתספק את מה שאני צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר תועלת.

זה לא מה שאני מחפש. אני צריך שזה יכניס אותי רק בעזרת טביעת האצבע, בדיוק כמו שעושה התוכנה של Upek Protector Suite.

שקלת שימוש בתוכנה לניהול סיסמאות שדורשת סיסמת מאסטר בודדת? מבחינת נוחות אין הרבה הבדל בהשוואה לטביעת אצבע, ומבחינת אבטחת מידע מדובר ממילא בפקטור בודד בשני המקרים כך שהרמה מאוד דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...