hyundai dremel, psu 2nd fan mod, dual case - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hyundai dremel, psu 2nd fan mod, dual case

manbot

Recommended Posts

שלום לכולם!

את השבועיים האחרונים ביליתי ללא מחשב (רק בבית ספר קראתי חדשות מהאתר) בכדי שאוכל לעשות כמה דברים.

תחילה-לקחתי שני מארזים בעלי אותה שילדה (ג'נריים) ואותו גובה, וחיברתי ביניהם ע"י הברגת בנדים לשניהם. (תאמינו לי אני צריך את המקום העצום שעכשיו יש לי במארז)

דבר שני, החלטתי לקחת את אחד מספקי הAT (מידע נוסף על הפרוייקט יפורסם היום בפורום אוברקלוקינג [נדמה לי שאני הראשון בארץ שעושה את מה שתראו שם-ותקנו אותי אם אני טועה] ואערוך את הודעה זו+קישור:http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=63072;start=0) שלי ולהוסיף לו מאורר ע"י לקיחת כיסוי של ספק כח אחר, בו המאורר נמצא מעל הרכיבים שצריכים את רוב הקירור. גזרתי את כל הגריל המובנה עם מספרי פח (שד"א את קצהם שברתי כשניסיתי לחתוך אלומיניום בעובי 3מ"מ) ושמתי מאורר, כך שעכשיו יש שם שני מאוררים.

הדבר השלישי שעשיתי הוא לקנות אתמול דרמל (של היונדאי) שתיכף אפרסם את עבודתי הראשונה איתו.

סיימתי להעלות את כל התמונות והן מוכנות לצפייתכם בכתובת:

http://photos.walla.co.il/manbot

תחת השם "למה לא הייתי כאן שבועיים"

ד"א העבודה אם לא הבנתם היא לחתוך מהפאנל הקידמי של המארז את המפסק של המחשב מפני שהוא בא עם ספק AT והם לא ניתנים להפרדה. (מידע נוסף בלינק שאוסיף בעריכה מאוחרת יותר היום לתראד שאפתח בפורום אוברקלוקינג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוייקט ארוך-ארוך (תרתי משמע) בתכנון+אבא שלי טס למזרח הרחוק (אם ראית את התראד של הבנאדם שאבא שלו קנה לו ב600 שקל 2 מערכות מים ועשרות דברים מאירים) אז אני צריך את המקום למודינג כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מכוער זה .........איך יכולתה לחשוב על זה בכלל , כזה כיעור ואתה מפרסם את זה . תסיים את זה תעשה משהו ואחר כך תפרסם את זה , זה כמו חתיכת ברזל , אתה יכול להרוג עם זה מישהו - זה כמו סדן . אל תעלב מהתגובות אבל זה באמת ככה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני לא נעלב, זה לא אמור להראות יפה, זה פשוט אמור להיות גדול.

מה שאמרתי קודם בקשר למוצרי שאקבל זה לא בשביל שאחרים יתלהבו מה"יופי" אלא לשביעות רצוני האישית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...