BitFenix Prodigy - גרסא רגילה או M או בכלל קורסאייר 250D? - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BitFenix Prodigy - גרסא רגילה או M או בכלל קורסאייר 250D?

J S Bach

Recommended Posts

למה שאשווה ps08 עם פרודיג'י M? אם דגם הITX יותר גדול מps08, אחיו הבוגר רק מעצים את הבעיה.

מארז ITX צריך להיות קטן ממארז micro. אם זה לא קורה, הוא מיותר.

יבוא פרודיג'י לא יקר להחריד. זה לא מגיע לפעמיים מחיר המארז בארה"ב.

http://www.amazon.com/BitFenix-Mini-ITX-Without-Supply-BFC-PRO-300-WWXKW-RP/dp/B008RJQ3GQ/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1391772449&sr=8-1&keywords=bitfenix+prodigy

משקל של 8 ק"ג בערך, ומשקל נפחי קצת גבוה מ-6 ק"ג. גם אם יארזו את קרטון המארז מחדש (דבר לא נהוג........), המשקל הקובע 8 ק"ג די סביר בשילוח ימי buy2usa.

נ.ב. עכשיו שיצא לי להעיף מבט, הפרודיג'י גם לא שקט בשיט. תוך שנה הכל אבק, יותר מידי פתחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל תלוי לאיזה שימוש המארז. אם מדובר ב ITX משרדי אז אתה לחלוטין צודק. אם מדובר ב ITX לגיימינג וקירור מים, אז אתה חייב את האקסטרה מקום הזה. בפרודיג'י ובפנום יש לך גג עם גריל ופילטר שמיועד להתקנה של שני מאווררים 120 או רדיאטור 240. ברור מאליו שאין צורך בזה למחשב ITX פשוט. אנחנו מדברים פה על מארז ITX שמיועד לגיימינג בראש ובראשונה. אולי היה צריך להדגיש את זה כבר קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לא חייב, אבל במחשב גיימינג אתה בדר"כ רוצה מה שיותר אוורור אז יש לך אופציה לשים שני מאווררים 120 בגג. ברוב מארזי ה ITX אתה לא רואה את זה כי מספיק להם מאוורר אחד מאחור, אחד מקדימה וזהו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
תודה רבה על כל העצות, אבל אני חושב שה-250D הכי יתאים לצרכים שלי. עכשיו רק נשאר לחכות שיביאו אותו לארץ...

אם אתה מעוניין , העליתי כמה תמונות בפורום פרוייקטים ( אני מחכה לחלקים אז הרכבתי זריז הכל , מאוד נוח לעבודה )

http://hwzone.co.il/community/threads/542116-%D7%94%D7%95%D7%90-%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2#.UxM47-OSzW8

ולא צריך לחכות , הזמנתי דרך , למרות שעכשיו פתאום הם לא שולחים את המארז לארץ וגם העלו את המחיר ב10$ , מוזרים .

בכל מקרה עלה לי 600 ש"ח בול והגיע תוך 6 ימים בדיוק

שיהיה יום טוב

Blader

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...