מחפש סימולטור מטוסי קרב לשחק בו - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש סימולטור מטוסי קרב לשחק בו

Born2Kill

Recommended Posts

אם אתה מחפש סימולטור מטוסי קרב אני ממליץ לך בחום על Ace Combat: Assault Horizon.

רק תקח בחשבון שזה לא מדמה סימולצייה עד כמה שאפשר, זה יותר משחק ארקיידי.

אני אישית שרפתי כמה שעות טובות על המשחק הזה ומאוד נהנתי.

ממולץ בחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש פחות ארקייד ויותר סימולטור, דוגמאת lock on modern air combat, כוכב כחול (איזו נוסטלגיה!) ושאר דומיהם...

לצערי כבר לא עושים משחקים כאלה יותר :-(

כוכב כחול....., העלת לי זיכרונות.

אני זוכר שקניתי בזמנו ג'וסטיק בגודל של בית למשחק הזה, עם הגומיות שנדבקות לשולחן ...חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משהו רציני אז תנסה DCS, יש לו גם אחלה גרפיקה.

קח בחשבון שאתה צריך ללמוד על כל מטוס (וזה הרבה!) ולרדת לפרטים הקטנים ביותר, אבל זה מה שעושה את זה מעניין.

הנה סרטון המראה איך ממריאים עם מטוס a-10:

יש מלא סרטונים עם הדרכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי כבר לא עושים משחקים כאלה יותר :-(

כוכב כחול....., העלת לי זיכרונות.

אני זוכר שקניתי בזמנו ג'וסטיק בגודל של בית למשחק הזה, עם הגומיות שנדבקות לשולחן ...חחחחחח

משהו בסגנון הזה?

F15E - TALON

חושב שעלה לי איזה 600-800 שקל חח מעניין אם עדיין עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד ביותר. הייתי שמח לאחד כזה עכשיו,

אבל אני תקוע עם שני דרעקים שלא כל כך עושים את העבודה בסימולטורים:

6iF36R5.jpg

האמת הימני עוד עובד מעולה למרות שהוא ישן יותר, הבעיה איתו שה- throttle הוא דיגילטי ואין לו כמעט כפתורים.

השמאלי קצת יותר רציני (ואפילו כולל שליטה ב- rudder על ידי סיבוב של הסטיק - מאוד נוח כשמתרגלים, לא יודע כמה קרוב זה למציאות, לא יצא לי להטיס מטוס קרב בתקופה האחרונה :silly: ), אבל נשברו לו כמה כפתורים שממש אין לי מושג איפה להשיג להם תחליף, והקפיץ שלו לא עובד משהו - לא מחזיר את הסטיק למקום כמו שצריך

אני שוקל לקנות עכשיו את זה: על פי הביקורות שראיתי הוא לא רע בכלל למחיר שלו, ואין ספק שאני אצטרך אחד בעתיד הקרוב-רחוק (אהמ start citizen אהמ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות את PREPAR 3D, לוקהיד מרטין קנו את FSX והתחילו לשפץ בו הכל, הבנתי שזה מגיע עם כל מיני קרב מובנים (לא החרטות של ACCELERATION DLC), גם כל התוספים של FSX אמורים לעבוד טוב... למרות שבתכלס אם אין שם אפשרות לקרבות אוויר לא רואה איך זה אמור להיות סימולטור קרב, אז תבדוק לגבי זה לפני שאתה מוריד (מהמדף בחנות). :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משיטוט קצר באתר שלהם אני מבין שזה סימולטור רציני, מהסוג שטייסים אמיתיים לומדים עליו...

Fsx לעומתו קצת יותר ארקיידי, למרות שהסימולטור עצמו בסדר גמור ועם כל הפיצרים החובה.

חבל שאני לא יכול להתקין שוב את fsx...

למישהו יצא לנסות את ms flight? חבל שזה החידוש הכי טוב שמיקרוסופט יחלו לחשוב עליו לסדרה, כי סימולטור הוא לא. אולי סימולטור dlc-ים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי רק טיפה את הPREPAR3D וחוץ מהMENU שמעוצב אחרת, אתה יכול לקחת כל מטוס שאתה מכיר מפלייט ואתה בכלל לא רואה הבדל... בינתיים זה שיפוצים קטנים לגרפיקה ופיזיקה אני חושב, תומך גם DX11, אבל זה ממש כמו FSX אתה גם יכול לטוס ברשתות הוירטואליות כרגיל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו איזה שינוי במודל של ההתנגשויות וההתרסקויות? כי ב fsx כמה שזכור לי זה היה די בזיוני... ברמה קלה התרסקות בקרקע היתה מקפיצה אותך חזרה לשמיים וברמות היותר קשות כל נגיעה קטנה באדמה היתה מפוצצת את המטוס לרסיסים קטנים

וכן, זה למה אני לא טייס עכשיו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...