טורניר Battlefield 4 יוצא לדרך! פרס: WD 1TB Black - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טורניר Battlefield 4 יוצא לדרך! פרס: WD 1TB Black

David Ell

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

DFA אני רוצה שתתשתתף אני יכול למצוא לך צוות אני אדאג לזה היום כשאחזור מהעבודה בסדר? יש כאן כמה חברים שנרשמו בלי קבוצה אבל אני אהיה חייב שתבוא לטים ספיק לדבר איתנו קצת שנכיר אותך ושאכיר לך את שאר המשתתפים שתוכל לשחק איתם בקבוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי הפורום לידיעתכם ההרשמה תיסגר מחר, ה-25.02.14 במידה ואין לכם עוד קבוצה המהרו להירשם או רשמו פה ואנו נארגן לכם קבוצה. רק תרשמו פה שנדע שצריך לסווג אתכם לקבוצה.

חברים להזכירכם וכמו שרשום בדף פתח דבר של הטורניר, הטורניר מתחיל בתאריך ה09-03-2014 יוצא יום ראשון, שעה תתפרסם בהמשך כמובן יהיה בשעות הערב בכדי שכל העובדים והלומדים יוכלו להינות מבלי לפספס.

ההרשמה נסגרה

פרסום הבתים והמשתתפים יהיה נכון לתאריך - 02-03-2014

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום יש לי שתי שאלות

1) באיזו שעה מתחיל הטורניר מחר אם יש טורניר ולכולם?

2) גיליתי שערוץ נובטוב קשורים לפורום http://hwzone.co.il/. לא ידעתי שאתם קשורים לסירטון "Battlefield 3 EPIC Real Life Battle" המושקע שראיתי אותו כשיצא, הייתי רוצה להציעה לנדב אם הוא יכול לעשות סירטון על Watch dogs ברק"ל עם ניידות ו SAMSUNG S5? (אם כן אני ממליץ לך להתכונן כבר עכשיו כי המשחק עומד לצאת השנה) (אם אתה מעוניין יש לי חבר שצריך לעשות סרט גמר בסם שפיגל ואין לו מוטיבציה להתחיל. בגלל שהבנתי שאתה מקצוען ותוכל לעזור לי)‬‎

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...