טורניר Battlefield 4 יוצא לדרך! פרס: WD 1TB Black - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טורניר Battlefield 4 יוצא לדרך! פרס: WD 1TB Black

David Ell

Recommended Posts

מה הכוונה?

בסוף רק קבוצה אחת של 3 מנצחת פשוט מתחילים מסיבובים יותר גדולים.

במקום לשחק 10 סיבובי domination, משחקים 1-2 משחקי conquest גדולים עד שנשארים נגיד 4 קבוצות ואז עוברים ל3v3 "קלאסי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתגובה לצוות הפורום: לא הבנתי את הדוגמא.

אני משחק עם: UPM-45 ACOG [4X] + LASER SIGHT + HEAVY BARREL + POTATO GRIP,M412 + REX + GHOST RING + LASER SIGHT + HEAVY BARREL,MBT LAW,M15 AT MINE,M34 INCEDIARY,BOOT,INFANTRY FIGHTING VEHICLES + 25MM HE SHELL + TOW MISSILE + ACTIVE PROTECTION + REACTIVE ARMOR + GUNNER ZOOM + GUNNER BELT .

כשאני לא מרוצה מהדמג' של PDW וכאגיעה אקח את DMR (האנשים שאני יורה אלייהם אם הם קצט רחוקים הם כבר קולטים אותי ומשמידים אותי או את הפגיעות ובורחים) קרה לי מקרה שמי שהוא תקף אותי בסכין ואני יריתי לאברו והרגתי אותו אחרי שהוא כבר התחיל לתקוף אותי (זה המקרה היחיד הטוב בPDW), אני בעיקר משתמש בטילי כטף, במוקשים, בכלי התיקון (וכן הוא כלי מעולה כשמתחבאים מאחורי נגמ"ש או טנק ונכנסים שוב במושב שני ומעלה בנסיעה), ברימונים ובנגמ"ש הנ"ל.

כל הקטע בBF4 זה כמו במציאות דוגמא: אתה אחד משומרי גבול (מג"ב) ברובע היהודי יחד עם חבר פתאום מגיח מאיזה שהוא מקום בין מעוטים וכשאתה וחברך לא שמים לב וגונב את הנשק מחברך מצליח לירות בו ובורח לפי מה שתרגלת והנוהל אתה רודף אחריו כשאתה נצמד לקירות הבתים ולא עומד באמצע הרחוב כשהוא יורה לאברך. אותו הדבר בBF4 ההתקפה היא ממסתור אתה לא תוקף בצורה גלוייה. אז מה הקטע ביירי מקרוב?

אני אבדוק את השרת הטים ספיק שלכם (אני לא יכול כרגע כי אני כותב לך).

א. אני לא בן (זה היה אחד השמות הקודמים שלי) השם החדש שלי הוא בֶּנַשׁ קיצור של בֶּנְשְׂמֹאל (BenSmall)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אי אפשר לשחק עם צלף ... כל עוד אתה משתמש ברובן בולט אקשן עם כוונת רגילה הכל טוב ... פשוט תאסרו כוונות x6 + ונפתרה הבעיה

אוב המשחקים שלי עם צלף זה רובה בולט אקשן עם כוונת אקוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהבנתי חלקית יש תוכנה בשם טים ספיק שאני הורדתי ואני לא מבין איך משתמשים בה. זה נכון שהתכוונתם לתוכנה הזאת או שלא הבנתי נכון?

כי בהתחלה חשבתי שאתם מתכוונים לטים בצ'אט שכתוב באפשרויות המקשים במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מסתבך. מה האפשרות שבוחרים בתמונה ומה בהמשך עד הכניסה לסרבר?

אתה בוחר איזה אופציה יוכלו לשמוע אותך.

הראשון זה לפי זיהוי הקול שלך אתה פשוט מדבר וזהו ללא לחיצה על כפתור.

השני זה ללחוץ על איזשהו כפתור שתגדיר במקלדת ואז לדבר.

אם תצטרך עוד משהו אני פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...