טורניר Battlefield 4 יוצא לדרך! פרס: WD 1TB Black - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טורניר Battlefield 4 יוצא לדרך! פרס: WD 1TB Black

David Ell

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני וחברי מאוד רצינו להירשם לטורניר הזה אבל, יסלחו לי כל מי שנרשם : זה "טורניר COD בתוך BF".

טורניר במורכב ברובו מ- DOMINATION ולא מאפשר קלאס Recon? זאת בדיחה.

הדגש ב- BF , היה מאז ומתמיד על עבודת צוות ע"ג מפות גדולות.

אני מצפה מטורניר BF שיכיל בעיקר Conquest ו- Rush! אפשר גם סיבוב Domination אבל אלה המודים העיקריים.

בלי רכבים? בלי מסוקים / מטוסים?

תעדכנו אותי שיהיה טורניר אמיתי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחברי מאוד רצינו להירשם לטורניר הזה אבל, יסלחו לי כל מי שנרשם : זה "טורניר COD בתוך BF".

טורניר במורכב ברובו מ- DOMINATION ולא מאפשר קלאס Recon? זאת בדיחה.

הדגש ב- BF , היה מאז ומתמיד על עבודת צוות ע"ג מפות גדולות.

אני מצפה מטורניר BF שיכיל בעיקר Conquest ו- Rush! אפשר גם סיבוב Domination אבל אלה המודים העיקריים.

בלי רכבים? בלי מסוקים / מטוסים?

תעדכנו אותי שיהיה טורניר אמיתי.

תודה.

לטורניר "אמיתי" כמו שאתה מציע צריך יותר מ 3VS3

הקהילה בארץ מאוד קטנה גם ככה, זה יכול להגיע למצב של שתיים \ שלוש קבוצות בלבד.

אין ממש קבוצות מאורגנות שמשחקות באופן קבוע ביחד (לא מדבר על שניים שלושה חברים שמשחקים ביחד)

אני מאמין שזה נעשה כדי שיהיה יותר קל ונוח לארגן את הטורניר ולהבטיח שמספיק קבוצות ירשמו כדי שיהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט זו הסיבה, אי אפשר לתת לכולם להיות עם DMR או צלפים ולהתקמפר ב3 על 3 הרי ברור שהוא יכול להוריד את שלושתם כל פעם שהם יעשו ספון

אז אני רוצה לחלק את זה ולתת לכולם בסיס שווה שאיתו הם ישחקו, כלי הנשק האזורים, אסורים בגלל סיבה טובה לא כי סתם רצינו, ולגבי המשחקיות בצוות אתה תמיד מוזמן לבוא לטים ספיק ולהתחבר איתנו לשרתים ולשחק בצוות

לטורניר "אמיתי" כמו שאתה מציע צריך יותר מ 3VS3

הקהילה בארץ מאוד קטנה גם ככה, זה יכול להגיע למצב של שתיים \ שלוש קבוצות בלבד.

אין ממש קבוצות מאורגנות שמשחקות באופן קבוע ביחד (לא מדבר על שניים שלושה חברים שמשחקים ביחד)

אני מאמין שזה נעשה כדי שיהיה יותר קל ונוח לארגן את הטורניר ולהבטיח שמספיק קבוצות ירשמו כדי שיהיה מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין את השטות הזאת.

מה הקשר גודל קבוצות? תתחילו בסיבוב אחד גדול של conquest והsquads עם הניקוד הגבוה ביותר ימשיכו הלאה לסבבים הבאים שיהיו יותר קטנים. זה לא משנה כמה שחקנים יש כי מי שטוב, יעלה. אפשר עדיין לשמור על קבוצות קטנות וגם לעשות סיבוב כמו שצריך עם הרבה שחקנים וכלי רכב/מטוסים.

אותו דבר גם בנוגע למצב שיהיה מישהו, אלוהים ישמור, עם רובה צלפים או DMR אז הוא "יוריד את כולם". בולשיט.

לפי הטענה שלכם, המשחק שכולנו משחקים בשרתים האמיתיים לא מאוזן וכולם עושים spawn camping כי הרי recon זה קלאס OP.

יש מישהו שצולף בכם? קחו support, תורידו mortar על הראש שלו. או קחו טנק ותדרסו לו את החיים. או תעלו על מסוק ותורידו לו טיל לפנים. להמשיך?

המשחק (יחסית) מאוזן כפי שהוא. למה ליצור חוקים עקומים ולא להשתמש במה שהמפתחים התכוונו שתשמשו? זה כל הכיף.

אם הייתי רוצה לשחק משחק infantry לחלוטין הייתי עובר לCS. שם יש לפחות אחלה net code...

אני מבין שיש הרבה אנשים שזה כן מעניין אותם לשחק ככה אבל אותי זה פשוט משעמם. מאחל בהצלחה למי שמשתתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מבין את השטות הזאת.

מה הקשר גודל קבוצות? תתחילו בסיבוב אחד גדול של conquest והsquads עם הניקוד הגבוה ביותר ימשיכו הלאה לסבבים הבאים שיהיו יותר קטנים. זה לא משנה כמה שחקנים יש כי מי שטוב, יעלה. אפשר עדיין לשמור על קבוצות קטנות וגם לעשות סיבוב כמו שצריך עם הרבה שחקנים וכלי רכב/מטוסים.

אותו דבר גם בנוגע למצב שיהיה מישהו, אלוהים ישמור, עם רובה צלפים או DMR אז הוא "יוריד את כולם". בולשיט.

לפי הטענה שלכם, המשחק שכולנו משחקים בשרתים האמיתיים לא מאוזן וכולם עושים spawn camping כי הרי recon זה קלאס OP.

יש מישהו שצולף בכם? קחו support, תורידו mortar על הראש שלו. או קחו טנק ותדרסו לו את החיים. או תעלו על מסוק ותורידו לו טיל לפנים. להמשיך?

המשחק (יחסית) מאוזן כפי שהוא. למה ליצור חוקים עקומים ולא להשתמש במה שהמפתחים התכוונו שתשמשו? זה כל הכיף.

אם הייתי רוצה לשחק משחק infantry לחלוטין הייתי עובר לCS. שם יש לפחות אחלה net code...

אני מבין שיש הרבה אנשים שזה כן מעניין אותם לשחק ככה אבל אותי זה פשוט משעמם. מאחל בהצלחה למי שמשתתף.

מסכים עם כל מילה :xyxthumbs:

אין שום בעיה לעשות 3 על 3 ב- BF , אבל אם עושים BF עושים את זה כמו שצריך!

SHOTGUNS ו- M320 אני יכול להבין אבל אי אפשר להשתמש ב- Repair Tool? עוד שניה תגידו שאסור לעשות SPOT ומשחקים עם Killstreaks...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה

:xyxthumbs:

אין שום בעיה לעשות 3 על 3 ב- BF , אבל אם עושים BF עושים את זה כמו שצריך!

SHOTGUNS ו- M320 אני יכול להבין אבל אי אפשר להשתמש ב- Repair Tool? עוד שניה תגידו שאסור לעשות SPOT ומשחקים עם Killstreaks

מסכים עם שניכם. אני משחק כבר הרבה זמן Conquest וקצט Rush (רק בגלל שאין אף אחד באיזה שרת ישראלי), אני לא מכיר מה זה ואף פעם לא שיחקתי COD, אם יש למי שהוא קישור שיביא בבקשה. דבר שני כמו שאמרתי אני משחק בתור מהנדס (אז נכון שזה לא פייר למשהוא שמתחיל כשאני בנתיים E-7 GySgt Gunnery Sergeant על הכתף) אז לפחות תתנו במותר מתחיל של כל אחד מה4 הדמיות.

ואיך יודעים מה הקישור המדובר בפתח הדברים כדי שאהיה אפשר לרשום אותו ולהרשם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן,

אתה לא צריך קישור בכדי להירשם, אתה יכול פשוט לרשום את שם ראש הקבוצה והחברים לקבוצה + מחליף ולהוסיף קישורים של כל הBATTLELOG שלהם, בלינקיה המצורפת בראש דף מס' 1 תוכל לראות את כל הפרטים אודות השרתים ושרת הטים ספיק שלנו, במידה ואינך מבין תוכל לשלוח פה הודעות כמו כרגע.

בנוגע לקיטים ולכלי הנשק,

כמו שהסברתי בעבר, ברגע שנכניס DMR + SNIPER RIFLE למשחק, לא נוכל לשלוט בהתקדמות המשחק ברמה שווה לכולם, דוגמא: מפה ראשונה OP LOCKER - אתם תופסים שתי נקודות והצלף של הקבוצה השנייה כבר תפס מיקום על נקודה C במרכז המפה שהיא נקודת התפיסה העיקרית לשתי הקבוצות ועליה מתנהלת הלוחמה.

הצלף הצליח להוריד חבר קבוצה ראשון, שבינתיים צועק בטים ספיק שיש צלף, בעוד שני חברי הקבוצה היריבה מאגפים את הקבוצה בה נהרג אחד מהצלף, בינתיים מנסים להחיות את החייל שנפל וחוטפים אש ושני חברי הקבוצה השניה לקחו את הנקודה, אנחנו רוצים יותר קרבות בין הקבוצות ולא קרבות מרוחקים באמצעות סנייפרים שיושבים רחוק, תחשבו על המפה השנייה DAWNBREAKER או PARACEL STORM שמישהו יושב עם צלפים מושתק בתוך שיח ומוריד חצי קבוצה.

זה קריטי מאוד. ולגבי ה REPAIR TOOL מה הוא יכול לעזור בדיוק בטורניר? הוא לא כלי שיתן לאף שחקן ייתרון על הקבוצה ויגרום רק להרג בשל תפיסתו בידיים במקום להחזיק .

דבר נוסף לגבי קיט האנג'יניר: כידוע לך במידה ואתה משחק ב ENG יש לו היכולת להחזיק בכלי קלים כגון PDW'S "אאהההממ" UMP 45\MP-7 שנותנים ייתרון מהיר לקרבות קרובים מה שקורה בטורניר הזה, אני נותן כאן טיפ גדול במיוחד לכל הקבוצות.

אם אני הייתי אתם, הייתי הולך על ASSAULT לכל הקבוצה, כמפורש בכל טורניר גם אם לא פתחתם את אפשרויות ה ASSAULT בטורנירים כל כלי הנשק גם אם לא נפתחו במשחק פתוחים לכל המשתמשים, בכל שרת UNRANKED ישנה האפשרות להשתמש בכל כלי הנשק.

חברים אני אשמח לקבל הצעות לייעול ואשמח לשמוע את דעתכם כמו זאת, בבקשה אם יש לכם מה לומר אימרו לי ואולי אפילו נשנה את חוקי המשחק במידה ותהיה סיבה טובה לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הטורניר מתעסק ב- DOM או Conqeust ב- Locker (שזה אותו הדבר) , זה לא טורניר BF4 אמיתי ולכן באמת לא צריך סנייפרים , Repair Tool, להשתמש ב- SPOT או אפילו עותק של BF4 ...

טורניר אמיתי צריך להיות Conquest ו/או Rush ללא הגבלות של רכבים , נשקים, כוונות של נשקים, שמות משפחה של שחקנים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני מבין...

הטורניר הינו טורניר 3V3 אתה רוצה שיהיה CQ או RUSH? כלומר מפות ענקיות הכוללות לרוב מס שחקנים עולה של 16\32\64? יהיו פה 6 שחקנים בשרת לא יותר מזה אתה מבין את זה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהחלטתם שהטורניר יהיה רק 3V3 אבל זה לא צריך להיות ככה. כתבתי את ההצעה שלי קודם אבל אני אסביר שוב:

יש לנו (נגיד) 10 קבוצות של 3 שחקנים שנרשמו לטורניר. סיבוב ראשון הוא סיבוב Conquest. כל קבוצה שנרשמה משחקת squad נפרד.

משחקים סיבוב נורמלי עם כל הקלאסים, נשקים, גאדגטים, כלי , שאר ירקות. הקבוצות שהגיעו למקומות הראשונים מתקדמות שלב.

במידה ויש הרבה קבוצות שנרשמו, עושים עוד סיבוב יותר מצומצם (במפה אחרת, בגודל יותר קטן). ברגע שנשארו מעט שחקנים, עוברים לסיבובי DOM של קבוצה נגד קבוצה. אפשר גם לגוון עם מצבי משחק אחרים כמו rush או obliteration.

לדעתי, בפורמט הזה יש מקום גם לשחקנים שיותר נהנים מהמשחק הקבוצתי והאסטרטגי (שהוא הדגל של BF) וגם מקום לשחקנים שנהנים ממשחק infantry טהור.

שלא נדבר שזה הרבה יותר מגוון ומגניב מאשר סתם קבוצה של 3 assault נגד 3 assault

תשקלו את זה לפעם הבאה. שוב בהצלחה למשתתפים וסחטיין על הארגון באופן כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...