Mars בsql צריך עזרה - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mars בsql צריך עזרה

CASIOMAN

Recommended Posts

היי לכולם, אני רק אציין שאני מבין כלום ושום דבר בSQL אז אני זקוק לעזרה,

יש לי שרת עם sql 2012 עם database בשם mRemoteNG חדש שיצרתי, הרצתי בו סקריפט ארוך שהגיע עם התוכנה עצמה, הבעיה היא כאשר אני מנסה להתחבר אני מקבל שגיאה

"There is already an open DataReader associated with this Command wich must be closed first."

בחיפוש קצר בגוגל מצאתי שאני צריך לאפשר MARS (MultipleActiveResultSets=True)

אין לי מושג איך לעשות את זה, רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו מצאתי את הסקריפט ב GitHub. :)

https://github.com/rmcardle/mRemoteNG/blob/feature/sql/mRemoteV1/Resources/CreateTables.sql

תראה בעצמך מה סדר הפעולות שם.

עריכה:

בקובץ שמצורף לתוכנה, לתוכנה (נובמבר 2013) יש גם ווידוא שהטבלה לא קיימת יותר ואם כן אז לבצע לה drop.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר השתמשתי בסקריפט הזה (זה שהגיע עם התוכנה, לדעתי עדכני יותר) זה עדיין לא עובד וSQL זה סינית עבורי לא משנה מה אני עדיין מקבל את השגיאה הזאת.. ניסיתי ליצור מחדש את database ולהשתמש בסקריפט שבgithub עדיין אותו דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד עובדים בחברה שמשתמשים באותו קובץ הגדרות שאני משתמש בו (ממוקם אצלי במחשב) כל פעם שצריך לעדכן/להוסיף/להסיר חיבור בתוכנה הם שולחים לי מייל אני מעדכן מה שצריך שומר אצל אחד אחד מהמחשבים שלהם (דרך נתיב כמובן) ובסוף שומר אצלי ואז אומר להם לטעון מחדש, בזמן האחרון יש שינויים תכופים מדיי, משגעים אותי המון בנושא.

המון פעמים גם יש בעיות שהם טוענים את הקובץ מהמחשב שלי ואז אני פותח את התוכנה אני מקבל שהקובץ בשימוש כבר..

בנתיים אני שובר את הראש עם ה sql הזה.

שכחתי לציין רק כמה דברים, השרת הוא וירטואלי עם 2012 R2 וsql express 2012 המסד נוצר בתאימות 2012

לא מסתדר עם זה ממש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסקריפט לא מחזיר שום שגיאה, הוא עובר בהצלחה - גם זה שהגיע עם התוכנה וגם זה שאתה צירפת.

הבעיה היא שכאשר אני מנסה להתחבר דרך הmremote אני מקבל את השגיאה הבאה:

"There is already an open DataReader associated with this Command wich must be closed first."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לעזור לי להשוות מה שאני עשיתי מול מה שאתה עשית?

sql express 2012 עם instance ברירת מחדל

איפשרתי חיבורי tcp פורט 1433

הפעלתי מחדש את הservice

יצרתי database חדש בשם mRemoteNG

הפעלתי את הסקריפט על הdatabase הזה

יצרתי login ונתתי הרשאות dataread/write על הdatabase

אני מנסה להתחבר ומקבל את השגיאה המדוברת.

אולי הגדרות של הdatabase עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...