|עזרה|ההארדיסק משמיע דפיקה כל חצי דקה,בבדיקה יצא תקין - מה עושים? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|עזרה|ההארדיסק משמיע דפיקה כל חצי דקה,בבדיקה יצא תקין - מה עושים?

.Joseph M

Recommended Posts

היי,

ברשותי דיסק קשיח (WD Caviar Black 1T),שבו לא מותקנת מערכת ההפעלה (הוא משמש כדיסק מקומי,ולא מערכת ו/או ראשי).הבעיה איתו,שהוא מרעיש בכלל,ובפרט בכל חצי דקה שומעים דפיקה ממנו (בבוודאות 100%,שהדפיקות והרעשים - באים ממנו).!

*מה,שמוזר זה,שבבדיקה,בכלי בדיקה ואיבחון של - יצא תקין (Completed Sucessfully).

- ממה בעיה זו עלולה לנבוע?,

- האם יש קשר לכבל הSATA ו/או אורכו,אשר מחבר אותו? ו/או,שהוא פשוט לא מורכב כראוי ולכן מרעיש ומשמיע את הדפיקות כל חצי דקה (ד"א:בתחילת בדיקתו - השמיע קול חירחור ברור ודיי חזק)?

.

- האם כבל SATA תקול ו/או קצר מידיי או ארוך מידיי - עלול לגרום לבעיות אילו,שציינתי ובנוסף הכי מפריע=לפעמים לתקוע את המחשב,עד שרק לחיצה על ריסט - מחזירה את המחשב לפעילות תקינה?

תודה רבה מאוד מראש:xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נשמע יותר תחילת גסיסה של הכונן, לא נראה לי בעיית כבל ולכן, מציע לך לגבות את תוכן הכונן על כול צרה שלא תבוא.

תוכנה לבדיקת דיסק קשיח אפילו אם באה מביתו של היצרן, לא תגלה כשל בכונן ב 100% של המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- הדיסק בן שנתיים וחצי.

- הרעשים החלו לפני חודשיים (בהם גם קול דפיקה+קול חירחור).!

- לא יודע,איך בודקים,שזה לא נעילת/שיחרור ראשים שקשורה בתצורת החשמל בחלונות.

תודה רבה לכם על התגובות:xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעילת ראשים אמורה להיות בזמנים סדירים ובטח ללא "פיהוק"...

אנ מניח שהצליל הוא "פיהוק'"-דפיקה, זה הצליל שאני מכיר לפחות..... כמו שנאמר, תגבה את המידע ותהיה מוכן לזה שהדיסק יכול להפסיק לעבוד בכל רגע. אם זאת יצא לי להשתמש תקופות ארוכות בדיסקים שהיו להם תופעות כאלה, אז יכול להיות בהחלט שהדיסק ימשיך לעבוד עוד תקופה ארוכה למרות הכול. רק אל תסמוך עליו בשמירה על מידע חשוב

כדיי לשלול בעיות חיבור חשמל וכו' תחליף חיבור מהספק, בדרך כלל קורות בעיות כשהחשמל של הדיסק מחובר דרך מתאם/מאריך (כמו מאריך של מאוורר מארז) אז תנסה בלי מתאמים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...