מנכ"ל עמותה ימנית: "בעוד 100 שנה ישראל תהיה תאוקרטיה בה חילונים יוצאו להורג. מצויין!" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנכ"ל עמותה ימנית: "בעוד 100 שנה ישראל תהיה תאוקרטיה בה חילונים יוצאו להורג. מצויין!"

vic07

Recommended Posts

לא, לא באמת (אם כי אני מניח שישנם אנשים שזו דעתם). פשוט תהיתי אילו כותרות היינו בעיתונים, ולמשך כמה זמן, אם איזשהי דמות בולטת מקרב ארגוני הימין השונים היתה אומרת את הדברים הללו בשיחה פרטית שדלפה החוצה.

אני תוהה על כך בפרט כי מסתבר שדמות בולטת מקרב ארגוני השמאל אמרה דברים קשים לא פחות בשיחה עם היועץ הפוליטי של השגרירות האמריקאית, לפני כ4 שנים. היא אמרה,

הדוברת היא חדוה רדובניץ, אז סמנכ"לית ב"קרן החדשה לישראל", שהיתה בתקופות שונות גם מנכ"לית עמותת רופאים לזכויות אדם ובכירה באגודה לזכויות האזרח. הדברים נשמרו ע"י הממשל בארה"ב כחומר סודי (מעניין, אגב, מה היתה תגובת ארה"ב לו היתה מגלה שבכיר בעמותה אמריקאית מקדם אינטרסים של אל-קעידה, אך שומרת על כך בסוד), אך דלפו כשנה וחצי מאוחר יותר במסגרת ויקיליקס.

איזה הד תקשורתי עוררו הדברים בישראל? זניח לחלוטין. NRG הסתפקו בכתבה אחת קצרה, "הארץ" YNET כלל לא התייחסו לעניין בזמנו, אם כי אני גיליתי את הדברים מתוך טור דעה שהתפרסם היום דווקא בYNET. העיקר שראינו גם אחרי החשיפה הזו אינסוף כתבות וטורי דעה המלינים על "פאשיזם" ו"רדיפה" בהקשר של הדרישה לחשוף את מקורות המימון של ארגונים כמו אלו שגברת רדובניץ היתה חברה בהם ולבדוק אילו אינטרסים בדיוק הם מקדמים.

זהו "השמאל הישראלי", רבותי. זה ולא אחר.

הדוגמא שלך אינה מקבילה למה שהיא אמרה.

אם היית אומר "בתוך מאה שנה תהיה בעלת רוב דתי, אך היעלמות החילונות לא תהיה הטרגדיה שהישראלים חוששים ממנה, משום שהמדינה תהפוך למוסרית יותר" או משהו בסגנון, זה היה יותר נכון.

ממה שהיא אומרת, רוב ערבי לא אומר שהם הולכים להרוג את כולנו ולהשתלט, אלא שבגלל שהם מתרבים בקצב גדול מאיתנו, בעוד מאה שנה הם יהיו רבים יותר, מה שכן המדינה תהיה יותר דמוקרטית ומפותחת, לכן אין צורך לפחד ממצב כזה, אנחנו פשוט נחיה פה כולנו ביחד.

זה הפירוש שאני נותן למילים שלה, לא שאני תומך בהן או מייצג אותן. אני פשוט חושב שאתה לוקח את זה בכיוון מאוד קיצוני שהוא לא אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא רוצה שהמדינה תכלול את כל הערבים בשטחים, ולתת להם גם את זכות השיבה כדי שיציפו את המדינה בעוד ערבים.

ואז המדינה תהיה מדינה דמוקרטית תחת מנהיגים כדוגמת המנהיגים הפלסטינים, והצבא יהיה שלהם, והכל יהיה שלהם.

אבל בגלל שנהיה דמוקרטיה שמכבדת זכויות אדם של כווווווווווווווווולם, כולל הערבים בהמוניהם, אז נהיה מדינה נאורה ומודרנית שלכוווווווווווולם יהיה יותר טוב.

הזויה ברמות מסוכנות, שפועלת למען שואה נוספת לעם היהודי בארצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שזה מתקשר? האם אתה רומז כי הימין במהותו תומך בהפיכת לתאוקרטיה?

לא. אני אומר ישירות בדיוק את ההיפך : ימין זה ימין מבחינת שמירה על המדינה, אין קשר בין ימין ותיאוקרטיה. הפתיחה של הדיון מציגה כיאלו שארגונים ימנים רוצים להפוך את לתיאוקרטיה מה שלא נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את ההודעה הראשית שוב.

הוא סתם הביא את הרעיון כקונטרסט.

הרי אם מישהו בימין הדתי היה אומר ופועל לקראת, זה היה נראה הזוי ומקבל כותרות.

לעומת זאת כששמאלנים כמו מנכ"לית הקרן החדשה לישראל אומרים ופועלים לאפקט הקיצוני ההפוך בו הערבים המוסלמים יחסלו את היהודים, כמעט ולא שומעים על כך.

בחיי שVIC צריך פרשנים שיסבירו את ההודעות הטעונות שלו.

בהקשר הרחב לעניין השמדת היהודים במדינתם או בכלל.

שר לשעבר בממשלת מצרים, מתראיין לתקשורת המצרית וכשנשאל איך זה שהאחים המוסלמים זורקים בקבוקי תבערה ואפילו נשיהם מבצעות מעשי אלימות, והאם האחים המוסלמים השתגעו?

הוא עונה שיש קנוניה של העם היהודי ששולט בעולם, ומסית את כולם שילחמו אחד בשני כדי למנוע את השואה הבאה(שעל פי דעתו ודעת רבים מגיעה ליהודים that goes without saying...).

ומביא כהוכחה(איך לא...) את הפרוטוקולים של זקני ציון, ואת המכתב ששלח מורסי לפרס(שהעלה התנגדות קשה בחברה המצרית העויינת לישראל).

[סרקזם]

כן, ללא ספק אנחנו צריכים להפוך להיות מדינה אחת גדולה ודמוקרטית יחד עם כל המזרח התיכון.

כי מדינה עם רוב ערבי לא תהיה אסון כמו שאנחנו חושבים, היא תהיה אוטופיה עלי אדמות. :rolleyes:

[/סרקזם]

אם VIC היה משתמש בתג סרקזם, אולי פחות אנשים היו טועים להבין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא, איך העולם המערבי לוקח אותו ?

אין לי בעיה שהוא יתבטא ככה, יש לי בעיה אם כשהוא מתבטא ככה אומר משהוא על - כשמה שאמור לקרות זה שכשהוא מתבטא ככה זה אומר דברים עליו ועל המדינה שלו

בקיצור יש לי בעיה אם זה שהעולם המערבי הרבה יות מידי אוהב אותם, ולא נשכח את כל השנים שבהם הם האמינו לאחמדינג'אד "אטום לצורכי שלום"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא מתבטא ככה.

אם באמת מישהו היה מתבטא ככה רק אפשר לשער כמה כותרות זה היה מקבל.

והוא משער שזה היה הרבה יותר ממה שהמנכ"לית של הקרן החדשה לישראל מקבלת(כמעט כלום).

לעומת זאת האירועים שהיא מקדמת לצורך דלגיטימציה וקידום סופה של ישראל כמדינה יהודית, כן מקבלים במה חופשית, ומשמשים שופר לתעמולה בה היא מעוניינת.

לדוגמה הפעילות הענפה שלה ושל אירגונים דומים נוספים להפיכתם של המסתננים לפליטים בעלי זכויות ומעמד, ולעידוד הגירה בלתי חוקית.

לא מזמן המנוולים אפילו הצליחו לשנות את ההגדרה החוקית של פליט בויקיפדיה(והפכו אותו לשקר גס) כך שיתאים לצרכים הפוליטים שלהם.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=796888

הם מקבלים תקציבים גדולים מחו"ל כדי להשפיע על דעת הקהל הישראלית ולעזור לפורר את מדינת מבחוץ ומבפנים.

ויש לא מעט אנשים, ודורות חדשים של צעירים שדעותיהם מושפעות מכך.

האם לא ראוי לחשוף אותה ושכמותה, ולחבר בינה, בין האג'נדה ההרסנית המזעזעת שלה, ההתבטאויות המזעזעות שלה, והאירועים עליהם היא מנצחת?

איפה התקשורת המרכזית בסיפור הזה? מה התפקיד שלה? לעזור לשקרנים לרמות ציבור שלם? לזרוע הרס? לעשות נזקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שפתאום, כשמדובר באישי שמאל, "הזכות לדעת" פורחת לה ונעלמת.

- - - תגובה אוחדה: - - -

... ורק עכשיו הבנתי שמר בינארי קרא רק את הכותרת של הדיון, אבל לא את תוכן ההודעה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא לגמרי צודק.

הפרשה מקבלת חשיפה יותר ממה שנדמה לך.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4477994,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4236931,00.html

http://news.walla.co.il/?w=/90/2710528

כנראה שיותר ויותר אנשים מתחילים להתפקח.

גם עורכי עיתונים שמאלנים.

תגובה מעניינת בלינק הראשון:

זה מה שהשמאל עושה. תקראו:

שורה של עמותות, ארגוני מתנדבים ואחרים, המתקראים ארגוני "זכויות אדם" עודדו את ההגירה האפריקאית הזו לישראל, כיוונו אותה עוד ממדינות המוצא, שמרו עליה, שלא תתקל בקשיים בסיני, ומאפשרים לה בית חם בישראל. הם הוציאו ומוציאים את השמועה באפריקה שישראל היא גן עדן, וכי אפשר להגיע אליה ברגל.

ומהי תוכניתם הנרקמת בחשאי של אותם ארגונים ל''זכויות אדם''? כאשר המספרים יגיעו לחצי מיליון, ואנחנו מתקרבים לכך, יעלו הגורמים האלה מעל פני המים, יפנו לבג''ץ ולמוסדות האו''ם בדרישה שישראל תעניק למהגרים תושבות ואחר כך אזרחות, כמקובל במערב. בכך יזנק אחוז המוסלמים בישראל באופן מיידי ל- 40% על כל המשמעויות הדמוגרפיות שיכולות להיות לכך. בהיותם תושבים, ואחר כך אזרחים, יוכלו האפריקאים להביא לכאן, באופן טבעי, את בני המשפחה שלהם, והמספרים יושלשו. בהיותנו מדינה זעירה, התהליכים האלה יקרו הרבה יותר מהר מאשר באירופה.

הארגונים ל''זכויות אדם'', שיש להם גישה קלה לתקשורת, אינם מסתירים את רצונם לראות את מדינת כל אזרחיה ולא עוד מדינה יהודית או ציונית, ומן הבחינה הזו המהגרים המוסלמים מאפריקה נופלים לידיהם כפרי בשל. הארגונים האלה הם האחראים הישירים על המכה החדשה שנפלה על . הם מכוונים את ההגירה, מארגנים אותה, שומרים עליה מפני הרשויות ומרתיעים את גורמי האכיפה, מפנים את המהגרים לקבלת האישורים והניירות, מעצימים אותם, מלמדים אותם איך לעמוד מול השלטונות, איך לערוך הפגנות, ואף עיתון הוציאו להם, בשפות האפריקאיות, ובמימון האו''ם.

שימו לב, ארגוני "זכויות האדם" נוקטים בשיטת ''התוקפנות הפאסיבית''. זהו כלי שעושה שימוש בליברליות של כדי להביך ולבלבל אותה. אותם ארגונים ידברו תמיד על המהגרים כחלשים ואומללים, כאילו שמישהו הכריח אותם להגיע לכאן, תוך שהם מציגים את משטרת ההגירה (שדווקא לא עושה הרבה) ואת גופי האכיפה כחזקים וכמרושעים. הם קוראים למהגרים "פליטים" למרות שלפי הגדרת האו"ם, מבקש מקלט חייב לבקש מקלט במדינה הראשונה שאליה הגיע.

מעכשיו עלינו להבין: התוקפנות הפאסיבית היא תוקפנות חמורה יותר מזו האקטיבית, משום שהיא ערמומית, ועושה שימוש לרעה ביתרונות ובחששות שלנו. למשל, מאיימים במרומז שאם לא תקלוט עוד מהגרים, יביכו אותה בעולם, במסגרת ה''דה-לגיטימציה'', כמדינה גזענית.

הארגונים שותקים עכשיו שתיקה רועמת, כדי לאפשר כניסה של כמה שיותר מהגרים מוסלמים לישראל, ואז יתחילו את המאבק המשפטי לאיזרוחם כאן. בשלב הזה הם עסוקים בהחדרה של מאסות גדולות ככל האפשר, והרתעת הרשויות מלפגוע בהם. השלב הבא יגיע, ועוד איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ללא ספק מגמה חיובית, ה"התפקחות" הזו, אבל גם היום יש המון אנשים שרואים בארגונים שהזכרתי ובחבריהם אנשים בעלי כוונות טובות אך טיפשים\נאיביים, במקום לראות בהם בוגדים במלוא מובן המילה - רק כי כוונותיהם האמיתיות, גם כשאלו צפות על פני השטח, לא מקבלות במה מספקת בשיח הציבורי.

בעצם, אולי האנשים הללו הם פשוט indoctrinated וזו בכלל מזימה של חייזרים מכאניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו אנשים שפרופוגנדה שמאלנית מצאה דרכים להתחבר להומניות שלהם.

ואחרי שזו היכתה שורשים, פרופוגנדה פוסט ציונית מצאה דרכים להתחבר לשמאלניות שלהם.

והם ממשיכים לעשות זאת לאחרים במימון גורמים מחו"ל להם יש אג'נדה ערבית/מוסלמית שמתחפשת לאג'נדה אירופית.

בעצם מה שיש כאן זה כמו שכתב המגיב בציטוט למעלה:

שיטת ''התוקפנות הפאסיבית''. זהו כלי שעושה שימוש בליברליות של כדי להביך ולבלבל אותה.

אותו הדבר נכון לאירופה שם היא מיושמת בהצלחה על ידי קבוצות גדולות של מהגרים מוסלמים שאיתם פועלים אירגונים מוסלמים רבים המעוניינים להחליש ולאסלם את אירופה.

המטרה של האיסלם ברורה.

הדרכים ברורות.

וההישגים גם הם מאוד בולטים.

הגישה הליברלית פשטה את הרגל.

אי אפשר להכיל כמות גדולה של מהגרים/מוסלמים מבלי שיהיו לכך השלכות הרסניות על מדינה בעלת אופי מערבי(דמוקרטיה חופש ומוסר נוצרי/יהודי [מה שנקרא ג'ודאוקריסטיאן]).

אנשים לא מבינים את מפת העולם והאיומים הדמוגרפים החמורים שעולים מפתיחת השערים למהגרים מוסלמים.

והם עוד יותר לא מבינים(ולא יודעים איך לעצור במציאות הליברלית שהם יצרו) את התנועה האיסלמית הפעילה.

בכל אירופה פועלים כדי לאסלם את המקומיים.

ומוסלמים לא יכולים לעזוב את האיסלם(העונש על כך הוא מוות, ועל פי האיסלם לכל מוסלמי הרשות והזכות להרוג אותם ללא משפט).

בשלב כשלהוא כשהמוסלמים יהפכו לרוב, הפחד ישלוט באירופאים ויגרום להתאסלמות המונית תחת איום ממשי.

גם הישראלים היהודים וגם האירופים הלא מוסלמים צריכים להבין שחייבים לעצור את ההגירה ולמנוע מהאיסלם להשתרש.

אי אפשר לעקור את האיסלם מרגע שהוא השתרש.

אין כזה דבר מדינה מוסלמית חילונית, לא במילניום הקודם, לא בתחילת המאה ה21, וגם לא יהיה בעתיד.

הדבר שהכי התקרב לכך היא טורקיה, שהיא תוצר של שליט חזק שפעל נגד האיסלם וקידם את המודרניות המערבית, ועכשיו שהאיסלם השתלט על מוסדות הממשלה והצבא הכל מתפורר ומתחיל לטבוע לאט לאט בביצה האיסלמית מבלי שיהיה אפשר להחזיר את הגלגל.

לא משנה כמה מהפיכות אביב ערבי יהיו, בביצה האיסלמית התושבים תמיד יהיו שקועים עמוק בבוץ.

ובמקרה שלנו היהודים זה חמור פי 1000 כי אנחנו מרכז השינאה של האיסלם, ואם רק נאפשר להם הם ישחטו אותנו בלי טיפת רחמים וללא היסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שפספסת את החלק של "העלמות המדינה היהודית".

באמא שלי, חשבתי שהבנתי אותך בדיון שפתחתי. אבל זה כבר ממש לא מסתדר לי... אתה תומך במדינה יהודית (על כל משמעותיה) או לא?

בנושא הדיון:

הרוב המוחלט של עמותות "זכויות האדם" הקיימות כיום בעולם המפותח, שאני אישית חושב שישראל חברה בו, מיצו עצמן עד תום. הם מחזקות את אפקט הקפיץ, תאוריה האומרת שאנשים לא יודעים מתי לשחרר עצמם מדעה מסויימת. בדיוק כשם קפיץ פחוס ששמים עליו משקולת מגיע לנקודת הריפיון אך ממשיך להמתח עד כדי שבשלב מסויים כח הקיפךץ יגבר והוא יחזיר את המשקולת עד מעל לנקודת הריפיון. או במקרה הגרוע יותר הוא יקרע.

אישה שכזו פועלת כנגד ההגיון של עצמה (יש מדינה ערבית שהיא דמוקרטיה לתפארת? לא מכיר כזו), אבל היא ממשיכה בשלה בלי להבין שבאיזשהו שלב (שאגב כבר מזמן חלף) היא צריכה לעצור על מנת שלא ליצור את המצב הרע ביותר. דומה המצב לרכבת אשר מעטה לקראת הגעתה לתחנה אך משזו לא הצליחה לעצור היא מאיצה על מנת לנסות ולהצליח ולקפוץ מעבר למצוק בו נגמרת המסילה.

הכי גרוע שיש אנשים שטוענים שזו רדיפה פוליטית כאשר אין כל קשר בינה לבין פוליטיקה. אלא אך ורק בינה לבין טמטום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמא שלי, חשבתי שהבנתי אותך בדיון שפתחתי. אבל זה כבר ממש לא מסתדר לי... אתה תומך במדינה יהודית (על כל משמעותיה) או לא?

גם אם אנחנו לא מסכימים על ההגדרה המדוייקת של "מדינה יהודית", נראה לי שאנו יכולים להסכים על כך שמדינה בעלת רוב ערבי המונהגת בידי ערבים איננה "מדינה יהודית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...