שאלה לגבי חיבור של שתי ספקים לאותו מחשב - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי חיבור של שתי ספקים לאותו מחשב

rollcage

Recommended Posts

יש לי ספק של 850W ואני מתנכן להביא עוד ספק של 600-650W הבנתי שיש אפשרות לקצר אחד מהם ולחבר ממנו את הכבלים והוא יעבוד השאלה שלי היא איך באמת אני מבצע את זה?

המצב הוא כזה לוח אם F2A88 של גיגהבייט 4GB הארד דיסק חצי טרה 2 כרטיסי R9 290 ספק 850W ועוד מעט אני רוצה להביא עוד שתי כרטיסי של 7950 ולחבר אותם לספק של 600-650W בלבד השאלה אם זה יעבוד והספק יוכל לתת לו זרם/מתח בצורה דינמית או שהוא תמיד יתן כוח מלא?

ואם אפשר בלי להציע לי לקנות פשוט ספק אחד של 1350W

אם מישהו יכול לתת הסבר ממש בקטנה אפילו על אם מצב שדבר כזה יכול לעבוד באמת מבלי לעשות איזשהו בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הספקים איכותיים ואתה מעמיס כל ספק לפי היכולות שלו + מקדם ביטחון טוב (כ 1.4x) כנראה שלא תהיה בעיה

אבל שים לב לזה :

- יש כרטיסים שלוקחים הספק משמעותי מהלוח גם כשהם מחוברים לספק. תחשוב על 2 מקרי קצה אפשריים, 1 כשהכרטיסים שמחוברים מהספק השני לוקחים ת כל ההספק שלהם ממנו ו 2 כשכל כרטיס כזה לוקח 75W מהסלוט (כלומר מהספק הראשון) ואת החיתר מהספק השני

(זה בהנחה שהכרטיסים לא מקצרים את 2 הספקים ביחד, כי אז יהיו לך בעיות ברמה אחרת לחגמרי....)

- קח מקדמי ביטחון טובים בכל 1 מהספקים. המינימום שבכלל מותר לחשוב עליו הוא 1.25x, אני ממליץ יותר על 1.4-1.5x

- הספק השני מנוצל רק במסילת 12v. לא כל ההספק שלו מתוכנן להיות ב 12v - מתוך ספק של 600W למשל, ניתן לצפות לזה ש ~500 יהיו ב 12v. תבדוק את זה, ותחשב את הספק השני בהתאמה - למשל במקרה הזה הספק הופך להיות 500W למטרות חישובים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...