מה לעשות עם מדבקה שיורדת ממקש? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות עם מדבקה שיורדת ממקש?

Boris_yo

Recommended Posts

לדעתי יצרני מדבקות למקלדת עושים מונופול/דופול, כי הרכה עולה 25 ש''ח לפחות. ומה אם ירדה מדבקה אחת או נשחקה? לקנות שוב הרכה חדשה?

אצלי מדבקה עם אות "ש" התחילה לרדת ולזוז ואני מחפש פתרון לזה. האם אתם יכולים להמליץ על משהו?

2014_01_05_10_48_10.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להזמין מאיביי, ערכה אחת ב-9 שקלים כולל משלוח

http://www.ebay.com/itm/Hebrew-White-letters-Keyboard-Sticker-Printed-In-Korea-/251378390337?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a8751d541

או 5 ערכות ב-27 שקלים כולל משלוח (5.4 שקלים לערכה!)

http://www.ebay.com/itm/Hebrew-White-letters-Keyboard-Sticker-Printed-In-Korea-5pcs-DEAL-/261186147434?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3ccfe8546a

^במחיר כזה נראה לי הכי מומלץ אם המקרה אינו חד פעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללפטופ יש 2 אפשרויות מומלצות:

- חריטת . לא יורד, גימור יפה ונקי. עולה 100-150 ש"ח. מתאים גם אם יש תאורה אחורית.

- להישאר עם מקשים באנגלית בלבד. תתפלא כמה מהר למדתי בזמנו להדפיס כך בצורה עיוורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון פשוט, דבק דו צדדי שקוף ודק

מעניין איפה ניתן להשיג כזה מקומית...

- - - תגובה אוחדה: - - -

ללפטופ יש 2 אפשרויות מומלצות:

- חריטת . לא יורד, גימור יפה ונקי. עולה 100-150 ש"ח. מתאים גם אם יש תאורה אחורית.

- להישאר עם מקשים באנגלית בלבד. תתפלא כמה מהר למדתי בזמנו להדפיס כך בצורה עיוורת.

חריטת זה כמו צריבה? יש שירותים כאילה בארץ? אני בספק שאנשים יהיו מוכנים לשלם על זה...

אז אתה מקליד בשפות אנגלית ועברית בצורה עיוורת? איך למדת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את סרט דו-צדדי בהמון מקומות, נפוץ מאוד..

בנוגע לצריבת אותיות - יש אנשים שעושים את זה, גם זה לא משהו מיוחד. אני אישית גם כן כבר 6 שנים בערך עם מקלדת עם כיתוב באנגלית בלבד ומקליד חופשי גם בעברית. לוקח כמה שבועות להסתגל לגמרי, אבל לאחר מכן זה לא אמור להציק לך כמעט בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חריטת זה כמו צריבה? יש שירותים כאילה בארץ? אני בספק שאנשים יהיו מוכנים לשלם על זה...

אז אתה מקליד בשפות אנגלית ועברית בצורה עיוורת? איך למדת את זה?

יש שירותים כאלה בארץ.

אני מקליד בצורה עיוורת כי היעדר האותיות בעברית הכריחו אותי ללמוד את המיקום שלהם בע"פ. תוך מספק שבועות כבר הייתי ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אפשרות נוספת

תכתוב אם טוש דק, כמו טוש לדיסקים על הצד הקדמי של המקש (לא מלמעלה איפה שאתה נוגע אם האצבע כי זה יימחק)

אם המקשים לבנים - טוש רגיל

אם המקשים שחורים - טוש בצבע לבן או כסף (יש כאלה, קצת יותר יקרים אבל עדיין עולים פחות מערכה 1 של מדבקות)

ו +1 לזכירת מקומות המקשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...