התייעצות בנוגע ללימודי אבטחת מידע - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע ללימודי אבטחת מידע

QWERRREWQ

Recommended Posts

שלום חברים,

אני באמצע שנות העשרים לחיי, זה קרוב ל 10 שנים שאני עובד כטכנאי עם לקוחות פרטיים וגם מעט לקוחות עסקיים, לא עשיתי כל הכשרה ואת כל הידע שלי רכשתי באמצעות הניסיון ולימוד עצמאי של ספרים בעברית ובאנגלית בנושא.

היות שהשוק מוצף בטכנאי אני חושב ברצינות על לימודי אבטחת מידע, לכל-הפחות ברמת "מיישם אבטחת מידע" שזוהי לפי מה שהבנתי הדרגה הבסיסית ביותר בנושא הזה, כמובן שלפני כן נדרשת הסמכת מנהל - MCSA של מייקרוסופט וכמובן שגם אותה אני מתכוון לעשות.

אני גר באזור רמת גן ולכן בדקתי ומצאתי כי ישנם כמה מכללות באזור בורסת היהלומים (-רכבת סבידור) שמלמדות את הנושא ולכן רציתי לשאול כמה שאלות שמאוד חשובות לי לפני שאני מקבל את ההחלטה.

השאלות שלי מתייחסות הן לנושא מקצוע מנהל והן לגבי מקצוע מיישם אבטחת מידע.

1. עד כמה יש ביקוש למקצוע הזה כיום בשוק, האם גם בתחום הזה השוק מוצף?
  2. האם תנאי העבודה במקצוע זה הם קשים במיוחד (לחץ, שעות מוטרפות וכדומה) או שלא ?
  3. מה רמת השכר למתחילים במקצוע הזה ?
  4. איזו מכללה נחשבת כמוכרת ובעלת שם שממנה יהיה ניתן להתקדם למקום עבודה ראוי ? (-אני באופן אישי התרשמתי מאוד ממכללת See Security אבל יכול להיות שזה רק רושם חיצוני ולא נכון, כמו כן קיבלתי המלצה על מכללת המרכז הישראלי לטכנולוגיה ותקשורת - IITC).

תודה מראש למשיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחום אבטחת המידע הוא גדול מאוד, ויש הרבה ביקוש.

תנאי העבודה, רמות השכר וכו' מאוד תלויים מה אתה עושה, ולא פחות חשוב - איפה.

הייתי אומר שבין 8 ל-14 נראה לי הגיוני למתחיל. (אני יודע שזה טווח גדול, אבל שים לב לשורה הקודמת)

לגבי לימודים - לא יודע לומר איזו מכללה נחשבת בעלת שם, תכלס בשוק הישראלי מה שמשחק בעיקר זה ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בעל ידע מאוד רחב ברשתות, תכנות ויש לך תפיסה מהירהאז אני ממליץ לך לכל הפחות לנסות כבר עכשיו, לפני ובלי קשר ללימודים לנסות ולהתקבל למשרה בתחום בחברות כמו צ'קפוינט, סיסקו וכו'. ברמת פתיחה נדרש רק ידע שאני מאמין שכבר יש לך, ההכשרות יוצעו על ידי החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...